Şimdi Ara

Dell 7567 Isınma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dell 7567 laptop'um var ısınma sorunu olduğunu düşünüyorum burayada birkaç kere yazdım ama pek dönüş alamadım.
    Az önce arkada torrent açtım indirilirken oyun oynayım dedim gta 5 e girdim ekran kartı sıcaklıklarında sıkıntı yok fakat işlemci sürekli 85-90 arasında geziyor.1 dakika boyuncada 90 da kaldı öyle olunca korktum kapattım oyunu.Sizce bir sorun var mı? İnternette inceleme testlerini izlediğimde 67-68 en fazla 70 i gördüğünü görüyorum.

• Güncellemeler tam mı? Fanların ikisi de çalışıyor değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugra_091 kullanıcısına yanıt
    Evet bios updatesini falan yaptım dell'in sitesini açtım yapılabilecek tüm güncellemeleri yaptım.Ekran kartıda son sürümde güncel..Bir arıza belirtisiyse bu yeni aldım laptop'u hemen götürebilirim vatan'a..
  • İntelin söylediğine göre 100'ü aşmadığı sürece sorun yokmuş. Ana konuda eski mesajlarda sıcaklık değerleri olması lazım oradakilere bakabilirsiniz.

İnternette youtubedeki videoları izlediğimde 67-68 derecede genelde maksimum 71-72 oluyor.Ve bilgisayar 2 günlük benimkinin 90 olması arada 18 derece fark var bana önemli bir fark gibi geldi..
  • peodAbest P kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarın çalıştığı ortam sıcaklığı da önemli bu konuda. Sıcak bir yerde yaşıyorsanız ondan dolayı olabilir. Ana konuya bir daha yazarsanız belki daha iyi bilen birileri çıkabilir.

Yok hocam çalıştığı ortam gayet normal oda sıcaklığı..Yazdım ana konuya bakalım ne çıkacak..
  • Bu yaz sıcağında değerleriniz gayet normal korkulacak birşey yok

Ayrıca kullandığınız ürün stres altında maks 98 dereceyi görmektedir o yüzden rahat olun
    Dell 7567 Isınma Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThE LoSt -- 20 Temmuz 2017; 19:10:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.