Şimdi Ara

DELL 5537 G20W81C HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın zamanda notebook alıcam. İnternet için alıyorum oyun oynamıcam. Araştırmalar sonunda bu modeli buldum. Fiyatıda uygun geldi. Kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

Ekran kartı ve işlemci hakkında'da bilgi almak istiyorum.

http://www.n11.com/dell-5537-g20w81c-i5-4200u-16ghz-8gb-1tb-2gb-hd8670m-156-win8-P17506940

• Ekran kartı modifiyeli olduğu için sadece Dell tarafından sunulan driver kullanabiliyorsun. AMD veya intel tarafından sunulan güncel sürücüleri yükleyince bilgisayar sapıtıyor resmen. 4. Nesil i5 işlemci kullanmasına rağmen pek performanslı bir bilgisayar değil. Fan çalışma sesi bir acayip kesik kesik çalışıyor. HDD gürültülü. Ekran parlak değil. Tek iyi yanı dıştan görünüşü fena değil ve klavyesi rahat bunun dışında pek övülecek bir tarafı yok. Teknik servisi facia. Allah düşürmesin. 3 Nisan'da servise yolladığım bilgisayarın parçası daha yeni gelmiş. Düşünün ne zaman değişecek de tekrar test edilecek de tarafıma yollanacak .....
  • Biix

Kardeş ben aldım aynısını bendeki ekran kartı 8850m ve bilgisayarın sesini kulağına yaklaştırsan bile duyamassın lütfen uydurmayalım ben memnunum bilgisayarımdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetxzxahmet3542

Biix

Kardeş ben aldım aynısını bendeki ekran kartı 8850m ve bilgisayarın sesini kulağına yaklaştırsan bile duyamassın lütfen uydurmayalım ben memnunum bilgisayarımdan

Aradan cok uzun yillar gecmis ama bende bu pcnin 2. Elini bildum 4 senelik bir bolgisayar cok yipranmamis ve 1700 tl civari satiyor sizce ne yapmami onerirsiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.