Şimdi Ara

DELL 3543 B20W81C i5-5200U 2.2GHz 8GB 1TB 2GB 820M 15.6' Windows 8.1 Notebook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hizlial.com/dell-3543-b20w81c-i5-5200u-22ghz-8gb-1tb-2gb-820m-156-windows-81-notebook/10594773

Yukarı da linkini vermiş olduğum laptopu kullanan veya önerebilecek düzeyde ürün hakkında bilgisi olan var mı? Bu laptopu almayı düşünüyorum. Cihazın en büyük artısı fiyatı, piyasa da kendi standartlarındaki diğer ürünlere göre çok çok uygun bi fiyatı var. Üzerinde 5. nesil işlemci olması güzel olmuş. Bir de önceki dizüstü bilgisayarımında dell oluşu beni bu cihaza yoğunlaştırdı. Cihaz hakkında bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler. İyi forumlar

• 3542 modeli kullanıyorum kasa berbat, alma sakın
    Lenovo veya Asus tercih etmelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

3542 modeli kullanıyorum kasa berbat, alma sakın
    Lenovo veya Asus tercih etmelisin

Üstad kasa berbat derken kasanın tasarımından bahsediyorsanız katılıyorum ürün de pek bi görsellik yok. Fakat onun haricinde kasa berbat derken kasanın sağlamlığından veya başka bir şeyden mi bahsediyorsunuz?
  • Merhaba ürün gerçekten çok güzel banada yukardaki arkadaş tavsiye etmemişti ama 1 aydır kullanıyorum oldukça mennunum kasasıda gayet sade ve şık bence zevkler tabiki değişkendir,ayrıca sert ve sağlam plastik lenovolardaki gibi esnemiyor bilgisayar, şarz süresi iyi, çok ama çok sessiz fan neredeyse hiç devreye girmiyor, hızındanda mennnunum 5.nesil ve bu fiyata kaçırmayın derim
  • Sorduğun için yazıyorum
    Klavye içine esniyor, göçüyor, tuşlar küçük, yön tuşları küçük
    ekran çercevevesi çok esnek, kırılacak gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 25 Nisan 2015; 0:07:35 >
  • Yardımlarınız, fikirleriniz için çok teşekkür ederim araştırmaya devam ediyorum fakat en sonunda bu ürünü alacağım sanırım:)

Hocam sana ürün hakkında bir sorum olacak. Cihazın ısınma durumu nasıl? Oyunlar da ısıdan dolayı bi sıkıntı yaşıyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momon. -- 25 Nisan 2015; 19:42:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Momon.

Yardımlarınız, fikirleriniz için çok teşekkür ederim araştırmaya devam ediyorum fakat en sonunda bu ürünü alacağım sanırım:)

Hocam sana ürün hakkında bir sorum olacak. Cihazın ısınma durumu nasıl? Oyunlar da ısıdan dolayı bi sıkıntı yaşıyor musun?

oyun henüz oynamadım açıkçası,standart kullanımda bırak ısınmayı fan devreye dahi girmiyor önceki laptoplarımda fan sesi rahatsız ederdi devreye gir çık vs.. bi ara acaba fanı bozuk sandım okadar sessiz yani fiyat performans olacak en iyi ürün olduğunu düşünüyorum
  • Fiyatına göre 10 numara notebook diye belirterek gerçek değerlendirme ve yoruma yer verelim.

Kasası sert plastik ama kırılacak bir yapıda değil şeklinde çok şık,donanım performansa önem verenlere tavsiye ederim. McAfee Internet Security yüklenmiş 450 günlük ücretsiz.
    Almakta kararsız olanlara öneririm tık ses yok ısınma yok batarya ömrü 6 saat, ısınma olup olmadığını anlamanız için dell stres testi programı var içinde
    15 dk boyunca aşırı yüke bindirip kontrol edebiliyorsunuz. Dell malına güvendiği için böyle bir program koymuş içine diğerleri de koysun yürekleri varsa eğer.
    5.nesil işlemci performansı harika. Windows güncellemelerini yapınca performans gözle görülür derecede artıyor. Donanım dört dörtlük, notebooklarda yavaşlık
    kasılmalar yok.Fiyat uygun, şöyle bir hesaplama yaparsak sadece işlemci fiyatı 281 Dolar (730TL) intelin sayfasından bakabilirsiniz.8 gb DDR3L ram 275 TL, Windows 8.1 350 TL
    diğerlerini saymıyorum bile hesap ortada parasının 10 katını hak eder derecede performans sergiliyor işinizi görüyor.

• Canlandırayım konuyu.

Var mı bilgisi olan bu notebook hakkında?

Acil bilgi verirseniz mesut olurum
  • bir üst mesajda arkadaş gerekli cevabı vermiş
  • Okuduğum yorumlarda;
    dell 3543-3542 ürünleri için wi-fi sorunu var diyorlar bilgisi olan var mı?
  • olorin_ kullanıcısına yanıt
    hiçbir sorun yaşamadm
  • olorin_ kullanıcısına yanıt
    Her ikisinde de hiç bir sorun yok.
  • Teşekkürler ilginize. 2 gün önce 1549 TL vererek, 3543 i5, 8gb RAM, 1TB harddisk, 2gb 820 ekran kartlı modelini aldım.
    Parasına göre 5yıldız makina.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3543 aynı ürün kullanıcısıyım. genel görüşüm dell eskisi gibi dayanıklı bilgisayar üretmiyor ya da ülkemize uygun üretilenler öyle. En son ekran karardı. Koçsys. görüntü kalitesi berbat ekranla değiştirdi. Üçüncü geri gönderimimde zahmet edip recovery sonrası aynı ekranla gönderdiler. Orijinal ürün dedikleri ekran hiç de kaliteli değil. Hiç memnun değilim. Ekran kapağının çok esnek olması negatif bir özellik. Dell servisi zayııf demelerine rağmen bu ürünü aldım. servisi göndereceğimi hiç düşünmedim. 8 yaşında diğer dell laptopun görüntüsü çok daha iyi tartışmasız. Ve çok sağlam. ABD den almıştım.
    Ben tavsiye etmiyorum.
  • Usta 1 yıl geçti konunun üstüne(!). Şuan Asus k555 kullanıyorum memnunum
  • 2 Yıldır bu makineyi kullanıyorum... Bazı sorumlar çıkarttı ama servis 3 günde halletti.. HDD Problemi oldu, Ekran Problemi oldu.. Batarya ve Şarj aleti de dahil hepsi değişti.. (çeşitli zaman dilimlerinde) şimdi garanti bitti bakalım nolacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.