Şimdi Ara

-- DELL 3541-3542-3543 KULLANICILARI KULÜBÜ -- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
8
Favori
8.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar benim de komple kasam krıldı anakartım sağlam elinde komple olan varsa uygun fiyata alabilirim.
  • Arkadaşlar 3543 Kullananlar Hangi Bios u kullanıyorlar? Bende A00

Bir türlü güncelleme yapamıyorum
  • Arkadaşlar eğer laptopu 3543 aldıysanız ama dell update yada service tag sizi inspiron 3542 sayfasına atıyorsa laptopunuz 3543tür. driverlerı da 3543tür biosu da 3542 bios yüklenmiyorsa linkten bios kısmından bios indirip deneyebilirsiniz bende bu kurulu son versiyon olanı
    http://www.dell.com/support/home/tr/tr/trdhs1/product-support/product/inspiron-15-3543-laptop/drivers
  • Merhaba arkadaşlar ben geçen sene Dell 3543 B20W81C İ5 5200U Notebook aldım.
    Yaklaşık 1 buçuk yıldır kullanıyorum fakat pek memnun değilim.
    Sorunlarım win 8 yüklü ilen bilgisayar çok donma yapıyordu ve kasıyordu. Şu anda Win 10 var ve bu durum bir nebze düzeldi fakat yinede performansından pek memnun değilim. Bilgisayarın hafızasının 10da 1 i bile dolu değil, kasacak program da oyunda yok. sadece İnternet giriyorum, haftada 2-3 kere açarım 1 saat kullanır kapatırım. Yinede çok yavaş.
    Ayrıca yeni nükseden bir sorunum da wifi açık olmasına rağmen ağları görmüyor. Neden olmuş olabilir, yardımcı olacak arkadaş varsa sevinirim. Aksi taktirde garantiye göndererecem
  • omerelci O kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle geçmiş olsun ben aynı modelin 4gb modelini kullanıyorum. Garantiye ben de hoparlörden dolayı göndermiştim ram ekleyelim diye talepte bulundum teklif sunacaklardı bekledim de. Anakart 3543 olmalı dell update 3542 görüyor diye de ekledim. Yapılan işlemleri söylüyorum hoparlör değişmiş fakat ses yine aynı ram değişimi yapılmış hynix marka ram gitmiş ucuz bi 4gblık ram takılmış. Anakart hala aynı ve ben sistemde 3542 görünmesine rağmen hala 3543 driverları kullanıyorum kasma yaşamıyorum ki sizin haydi haydi yaşamamanız gerek. Bilgisayarda win10 kurulu kasma yok denebilecek kadar az. Wifi driverını manuel olarak 3 tane driver olmalı büyük ihtimal dell'in sitesinden indirin deneyin olmazsa eğer gönderin garantiye ama müşteri temsilcisi arkadaşın sorununuzu harfi harfine not aldığından emin olunuz. Ben sorunlarımı sayarken yarısını not almamış bile ben de göndermeye üşendim tekrar açıkçası bu şekilde kullanıyorum ama sıkıntım yok denebilecek kadar az.

• dell in yerinde servis hizmeti var cagirin servisi ayaginiza kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya usblerde git gel gibi sorunlar yasayanlar oluyor mu ve nedeni nedir bunun?
  • bende olmuyor, win 10 essential - TR kullanıyorum
    fare alıcısı var, diğerlerine bazen harici disk veya bellek takıyorum
  • Bende de 3542 var yazmistim ekran bolumu kirik alldim kasa bulamadim isine yarayan olursa verebilirim. İ7 islemci 8gb ram nvidia 840m elran karti resimlerini yuklucem

• arkadaşlar merhaba DELL 3543-B50W81C bu cihazı almıtım ancak anakartının işlemci desteği ile ilgili bir bilgi bulamadım ileride işlemci değiştirmeyi düşünürsek ne takabiliriz bu alete bilgisi olan varmı.

ayrıca harici batarya olarak daha yüksek kapasiteli bataryası mevcutmudur.

malum 2500 mah lık ufak bir bataryası var ancak bu batarya bile kullanıma göre 4-6 saat arası performans sunuyor daha yüksek kapasiteli daha iyi olabilir :)

bilgisi olan paylaşırsa sevinirim bilgi bulamadım çünkü
  • Arkadaşlar bir buçuk senedir illallah ettiren wifi kopma görmeme sorununu ne yaptıysam cozememistim. Windows 10 geçtim aynı sorun driverlari bir 3543 ten kurdum 3542 o da cozememisti.

Windows 7 ye geçtim ve şuan hiçbir sorun yok. Bilgisayar sıfır halinden daha hızlı suan.

Bilen bilir bu sistemlere uefi olduğu için normal USB format ile format atılmıyor. İnternette çözümleri mevcut. Format atmak isteyenlere yardımcı olurum mesaj atarsanız. Kalın sağlıcakla

• dell-3543-b20w81c-i5-5200u-22ghz-8gb-1tb-2gb-820m-156-windows-81-notebook

Bu Cihazda Windows 10 , Creators Update Driver sıkıntı yaşayan var mı? Nvidea Sıkıntılı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

dell-3543-b20w81c-i5-5200u-22ghz-8gb-1tb-2gb-820m-156-windows-81-notebook

Bu Cihazda Windows 10 , Creators Update Driver sıkıntı yaşayan var mı? Nvidea Sıkıntılı ...

DELL 3543-B50W81C

bende bu var hic bir sikinti yasamadim gayet iyi calisiyor cihaz. hatta onceden olan klavyenin calismama mausenin calismama eifinin calismama sorununud 1 yildir almiyorum

• ürünün b coveri yani ekranın önündeki plastik coverı (screen cover ) diye de ggeçiyor elinde olan var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • manilafortuna kullanıcısına yanıt
    Dostum son 4 aydır arada acayip fazla kasma oluyor. Nvidia driver.dan dolayı kasıyor sanırım bir çözüm bulabildin mi buna? Tüm driverları güncelledim driver easy driver booster programıyla fakat yine de arada yapıyor acaba fan temizliği mi gerekiyor bilemedim garantiden dolayı da açamıyorum?
  • Şu an normal gibi... Ama - Benim CD-DVD-RW bozuldu...

işine yarayan kullanmayan var mı ?
  • Arkadaşlar biraz hort gibi olacak ama
    Notebok pili süresi 30 dk ya kadar düştü
    Şub 2015 de almıştım.
    Yeni pil alacam ama buna göre 6 hücreli pil var satılan ?
    Verik alır mıyım? Hiç daha yüksek kapasiteli pil kullanan var mı bu alet için?
    Bunun normal pili 4 hücreli

Sizde de pil süresinde kayıp var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 23 Mayıs 2018; 4:28:13 >
  • Arkadaşlar 3542'yi kullaniyorum. Elinde malzeme fazlasi olan varsa ya da anakart satan varsa mesaj atabilir mi

• kumantas K kullanıcısına yanıt
    Aradan iki sene geçmiş ama cihaz hâlâ elinde mi hocam

• 3543 ssdi önericek varmı ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.