Şimdi Ara

Deli laptop Windows 10 format

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sanırım CD olmadan format atılabiliyormuş temiz bi format mı oluyor yoksa teferruatlı baştan salma bi format mı oluyor yani eskiden Cd takıp yapardık ondan farkı ne oluyor ve nasıl yapılıyor yapan bilgisi olan arkadaşlar fikir verebilir ve yardımcı olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gardaşım win10 na ait güzel bi özellik bu tertemiz herşeyi silipte kurabilirsin dosyaları saklıyıpta yapabilirsin.Cd ye falan gerek yok kendi içinde yüklü nasıl yaparım gardaşım dersende youtubeye win 10 recovery nasıl yapılır yaz anlatıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 20 Ağustos 2017; 21:11:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDogus

Gardaşım win10 na ait güzel bi özellik bu tertemiz herşeyi silipte kurabilirsin dosyaları saklıyıpta yapabilirsin.Cd ye falan gerek yok kendi içinde yüklü nasıl yaparım gardaşım dersende youtubeye win 10 recovery nasıl yapılır yaz anlatıyorlar.

Birşey daha sorabilir miyim benim bilgisayarda C-D disk ayrımı yok silmek istemediklerimi nasıl kollayacağım

• Gardaşım onun için C diskini bölmen lazım youtube c diski nasıl bölünür yaz orda anlatıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 21 Ağustos 2017; 17:3:13 >
  • HDogus kullanıcısına yanıt
    Nasıl bi oranda bölmeliyim orijinal hali niye bölük değil bi çözemedim bu işi😄

• Ne kadar açmak istedigine bağlı benim pc 750gb ben açacak olsam 500gb C ye 250gb D ye ayırırım yeter sende hangisi sana uyarsa ona göre ayarla.
    Edit: gardaşım eğer çok önemli dosyalar degilse yerinde olsam hiç bölmem sıfır kurulum yaparım böyle C ye atıp D ye atmamak pek yararlı olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 22 Ağustos 2017; 12:16:36 >
  • HDogus kullanıcısına yanıt
    Elimde hard disc olsa 40-50gb lık bi kişisel dosyam var onları ayıracaktım da daha ayıramadım artık hard disc aldığımda yaparım napalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.