Şimdi Ara

dekorazon Naysan Aynalı Portmanto kesinlikle almayın.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dekorazon sitesinin ürün yorumlarını kabul etmemesinden dolayı buraya yazmaktayım. Amacım benim gibi başkaları da dolandırılmasın.
    Naysan Aynalı Portmanto resimde göründüğü gibi değil .
    Malzemesi çok kalitesiz kırık bölümleri var. çivi vida eksik geliyor.
    rengi beyaz değil üzerine çay dökülmüş beyaz masa gibi yarısı beyaz yarısı sarı rezalet birşey gitti 189 lira.
    alana 50 liraya kurulmuş halini satabilirim.

Dekorazona da değinmeden geçemeyeceğim,
    bunca yıldır online alışveriş yaparım çin dahil bukadar dandik site gormedim.
    aldığım ürün 2 ayda kargolandı. Sağa sola tıklayınca ekran patlıyor. Yorum yapınca yayınlanmıyor. Urunu almasan da yorum yaz alanı aktif gibi saçmalamışlar yapan zekiler.,

(Şu yazılımcılara daha çok para verin. Sağdan soldan yazılım yapmayı hasbelkader öğrenmiş ama yaptığının arkaplanını bilmeyen kerkenezlere üç kuruşa yaptırdığınız yazılım bu kadar oluyor sizin yuzunuzden meslekten soğudum. Buda ülkemizin kanayan yarası bunada başka konuda değineceğim :)

Anlayacağınız tam bir dolandırıcılık. Siz siz olun benim düştüğüm hataya düşmeyin.
    (Not : Bunu okuyarak sizin ağınızdan kurtarabildiğim her kişi benim için bir teselli olacaktır. gitti 189 lira)

• Geç oldu görmek için ; (

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu site tam bir rezalet, dekorazondan asla bir şey alınmaz, o kadar geç ilgileniyorlar ki bir şey yaptıkları da yok, e ticaret kanunlarına aykırı fiilleri bolca var, ticari olarak sağlam bir ceza yerseler asla şaşırmam, bir daha ürün almayacağıma da yemin edebilirim,

60 70 gün geçiyor sipariş üzerinden daha kargo bekliyor ürün, ama yalan yok iade süreci yasal gün sayısını aştığı an tazminat için mahkemeye gideceğim, 130 liralık ürün için minimum 3 bin tl masraf yapınca belki akıllanırlar, birde ürün yasal süre içinde elime geçmediği için zarar hesaplattıracağım mahkemeye, adam gibi idare etsinler açtıkları işletmeyi, kanunlar bu konularda çok açık,

N11, hepsiburada şaşamayacaksın bunlardan,

Ayda en az 15 tane internet alışverişimiz oluyor, böyle bir rezillik ilk defa bu sitede yaşadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 18 Temmuz 2017; 12:53:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 08/11/2017 tarihinde ödeme yaptığım ürünler 10 günlük teslim süresine rağmen tam 29 gün sonra elime ulaştı. Ancak 4 parça sipariş verilen ürünler 3 parça olarak yollandı. #1302645631 numaralı siparişimden Evmodu Pasta Tekli Sarkıt Avize Yaprak isimli ürün fatura edildiği halde tarafıma gönderilmedi. Üstelik firma site üzerinden yazığım son 5 mesaja da cevap vermedi. Müşteri hizmetlerini iki kere aradım. İlkinde 25 dakika bekleyip bağlanabildim ve depoya mail attım, size dönüş yapılacak denildi. İkincisinde ise tam 29 dakika bekledim ve müşteri hizmetleri konuşmadan telefonu kapattı. Bu firmayı asla kimseye tavsiye etmiyor ve etrafıma da kötülüyorum. Şu an çok şükür 4 kişiyi engelledim başıma gelenleri anlatarak. Daha da arttıracağım bu sayıyı. 19,90 TL'lik avize için firmanın yaptığına ne denilebilir? Olayı yargıya da taşıyacağım.
  • bu şerefsiz firmadan kimse bir şey almasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.