Şimdi Ara

Dekont vermeyen banka

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodafone mükerrer fatura ödemesi iade-iptali için istediğim dekontu almak adına Garanti bankası şubesine gidiyorum olmuyor, arıyorum olmuyor sadece referans ve provizyon no alabildim yalvar yakar. Vodafone da referans ve provizyon numarası ile değil sadece dekont ile işlem yaparım koçum diye artistlik yapıyor, şubeden imzalı kaşeli mühürlü dönem extresi dahi kabul etmiyor. Garanti de tutturmuş extrede harcama kocaman VODAFONE MASTERPASS FATURA yazabilir aslan parçası ama bu ödeme alışveriş olarak görünüyor dekont mekont yok yallah vodafone a diyor. Labirentteki fare gibi peyniri arıyorum arkadaşlar. Var mı pratik bir hal çaresini bilen ?

• https://sikayet.btk.gov.tr bankadan ne aldıysanız yükleyin yapıştırın şikayeti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    BTK ya vodafone ile ilgili 5 şikayet sonucunda şu cevabı verdiler :
    "İletmiş olduğunuz ödeme bilgileri ile yapılan teknik incelemede masterpass uygulaması kaynaklı sorun yaşandığı görülmüştür.
    Masterpass uygulamasını kullandığınız Garanti Bankası’ndan iade talebinde bulunmanız gerektiğini belirtmek isteriz.
    Ödeme iptali bildirimi masterpass uygulamasına Vodafone servisleri tarafından iletilmiştir."
    Bankayı arayıp durumu izah ediyorum fakat 3 maymunu oynamaya devam ediyor.
    BDDK ve BTK ya Garanti Bankasını şikayet etmekte sıra hadi hayırlısı bakalım.
  • Kredi kartindan yapilan bir islemin dekontu olmaz ki zaten, neyi verecekler. Ekstre’de gorunur sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.