Şimdi Ara

Değişik bir sorun Dostlar bir el atın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araba boşta çalışırken bi süre sonra devri düşüp kapanıyor , ama gaza basarsam devamlı kapatmıyor . Sizce bunun nedeni nedir ? Ne yapmak gerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rölanti motorunda sorun olabilir
    ve ya enjektörlerde bozukluk olabilir
    arabanız hangi model ve yakıt ne ilk soru bu
  • Rambo-Cash kullanıcısına yanıt
    Biraz geç gördüm kusura bakmayın araç Ford focus 2004 model 1.6 benzinli

• quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Biraz geç gördüm kusura bakmayın araç Ford focus 2004 model 1.6 benzinli

tüplü olsa bir sürü seçenek olabilirdi lakin benim aklıma gelen rölanti motoru oluyor daha başka fikirlerde çıkacaktır lakin iyi bir ustaya göstermekte fayda var
  • Rambo-Cash kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler dediğiniz sorunu internetten bir araştırıyım mecbur sanaiye götürülecek sanırım.

• Motor stop ederken boğulur gibi mi oluyor yoksa bir anda mı duruyor. Rölanti motoru motoru boğar çok titretir enjektör sorunu anlık durdurur. Bir yerde (yetkili servis şart değil) arıza kodu var mı bir bakın. Bazı arızalarda kayıt alınır fakat arıza lambası yada mesaj çıkmaz.
  • Aracınızın bir obd cihazıyla arıza kodunu öğrenip araştırın ve sonra tamir ettirin.Cebinizden fazla para çıkmasın...
  • Yukarıdaki mesajımı eksileyen şahıs kimse psikolojik desteğe ihtiyacı var.
  • Sozuak S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben işleme basiyim derken basmışım.Dediğiniz gibi boğularak stop ediyor.

• Tamam sağolun bazen kendimden şüphe ediyorum acaba yanlış mı yaptım diye sizin olay gibi birkaç kez daha başıma geldi de.

Siz rölanti valf motorunu ve yuvayı temizletin ondan sonra deneyip bir sonucu yazarsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.