Şimdi Ara

Değerler nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
97
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu değerler nasıl? Hız 10 mpbs ı geçmiyor. Nerde sıkıntı olabilir? Değerler nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hocam benim başımda da aynı sorun var benim yaptıklarımı anlatayım,
    öncelikle 100 200 kere müşteri hizmetlerini arayacaksın onlar tt ekibine yönlendirecek 48 saat içinde sonuç alacaksın diye en geç 1 gün sonra telefonuna şöyle bir mesaj gelecek tüm incelemeler yapılmıştır ankastreye kadar problem yoktur, bu cepte demi sonra iç tesisatı kontrol edeceksin problem yok tekrar 100 200 kere müşteri hizmetlerini arayacaksın ve kavga etme noktasına kadar geleceksin seni kendi problem çözme birimlerine aktaracaklar oradan da yine kontroller sağlanmış sorununuz girderilmiştir diye telefonla aranacaksınız sorun yine aynı en son size isterseniz hattınızı kontrol ettirmek için teknik ekip yönlendirelim eğer hatta bir problem varsa ücreti karşılığı işlem yapacaktır diyecek sende diyeceksin ki gelsin problemi çözebilirse buyursun yapsın diyeceksin bir gün sonra sana birini gönderecekler modeme taktığın dsl kablosunu yanında getirdiği cihaza takacak buraya kadar 35 mbps geliyor diyecek sonra modem arayüzüne girecek hat zayıflaması olan 4.8i görüp senin interneti 4.8e sınırlandırmışlar diyecek benim 4.9 du bana 4.9 dedi sende kardeşim allah razı olsun buraya kadar seni boşuna yorduk deyip tahhaüt bedeli ödemeden solden kurtulma yollarını arayacaksın sen en son yolcu ederken benim gibi ne yapmak gerek falan diye sorarsan ben sordum oo kablolar eski kabloların bağlı olduğu direk özal zamanından kalma gibi şeyler diyecek sende yolcu ederken tamam kardeşim yolda dikkat et başına birşey gelmesin diye sakince uğurlayacaksın.

edit: içimi döktüm ama soruna yanıt vermedim müşteri hizmetlerini aradığında da aynı şeyi söyleyeceklerdir ama hat değerlerin süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Izmır85 -- 20 Ocak 2017; 22:49:41 >

• Izmır85 I kullanıcısına yanıt
    Hocam 24 ü bi ara düzgün aldım ama bi altyapı çalışması yaptılar ondan sonra ping bile 8 10 çıkmasına rağmen sanki 100lerde gibi hissetmeye başladım nette gezerken. Bıktım bu işten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.