Şimdi Ara

DEFINITIVE CLUB (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.179
Cevap
42
Favori
332.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknika

Hayırlı olsun güle güle kullan

Teşekkürler Üstat.
  • kanomete kullanıcısına yanıt
    Suan Pioneer LX 87 ile imzamdaki Def. sistemi kullanıyorum. Anthem MRX710 ile performans olarak çok fark varmıdır acaba ?
  • sector8376 kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Bende pioneer lx86 kullanıyordum.
    İnanılmaz bir fark var. Alakaları yok desem yeridir. Ben her ikisini aynı mekanda aynı kolonlarla arka arkaya dinleme fırsatını bulduğum için bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Fırsatını bulursanız mutlaka dinlyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: babiş62

Harika görünüyor hocam. Güle güle kullanın. Odanın tamamı göremiyoruz ama görünenden yola çıkarsak onlar da bir o kadar müthiş...

• Sağolasın ***radyo*** kardeşim..
    Odam malesef küçük. Bu boyuttaki hoparlörlerin odası burası değil biliyorum ama şimdilik böyle.. Bunada şükür..Ev dublex ama malum üst kat odalarını küçük imar ederler
    Bir ayı geçkin bir süredir uğraştığım kablolama işini geçen hafta sonlardırdım.Oh nihayet.. Aman ne yorucu bir işmiş bu? Küçük gibi görünen şeyler günlerinizi alıyor ama uğraşması,kendinizin emek vermesi,heyecanı çok keyifli oluyor.
    Üzerine geçirilen kılıflar( çoraplar) Ankara'dan D.t.s. Nickli kardeşimin yardımlarıyla temin ettik.Sağolsun ilgilendi iyi yırtılmayan renkli makaronlardan da gönderdi.Bir hafta ya yakın çoraplama,kesme biçme,metrajlarını ayarlama,banana temin etme,makaron kesme, ısıtma vs.derken başarılı bir şekilde bitirdim.Ciddi bir çalışma oldu. Eh hasbel kader..
    Bu arada kablolamam çok uzun metrajlara dayandı nedenmi? İlerideki 30-40 mt2 lik bir salonu baz aldığım için.. Önler center ve frontlar lookab xtirilius 8 den fazlasıyla 20 mt.,arkalar xtirilius 4 olmak üzere 60 mt aldım ve tamamını kullanıma ayırdım. Sadece önler için yedek tuttuğum core 8 den bir kenara da ayırdım. İlerde lazım olacak..
    Şimdi gelelim sonuçlara...
    Kablonun sisteme faydası varmı yokmu gibi absürt bir tartışmaya girmeden; çok evvelden beri bildiğim üzerinde hassaslıkla durduğum konudan yola çıkarak,"Bu kablolar aldığını hakediyor, helal olsun diyorum!"
    Teknik bilgilerini zaten formda okuyorsunuzdur,öncedende kullanıcı arkadaşların deneyimleri olmuştur ve başarısından hepsi emin olmuşlardır.Kablonun iç tasarımı,teflon oluşu,titreşim emici tüp hava kanalları,kullanılan materyallerin kalitesi kendini belli ediyor.Biwire ve biampli bağlantıya da uygun olan xtiriliusları bende ön hoparlörleri ve de centeri biwire yaptım.
    Sesler mi? İnanın doğal bir ses,detaylar artması inanılır gibi değil.Böyle olacağına emindim ama umduğumun üstünde oldu. Görsellik ciddi,sunum ciddi oldu.Bunca zaman bekliyordum uğraşmama deydi.
    Bakın kafamda hep şu vardır sistemler değişir ama şu kablo işini bir defa yapalım.Almışken iyisini alalım(tabii onunda sonu yok ama abartmanında alemi yok)..Komple sistem kablosundan mutmain olmak isterim daha sonra yok cihaz güncellenirmiş, yok virüs aktifite olurmuş dönem dönem hepimizin başına geldiği gibi..
    Diyeceğim dostlar milyonlarca para dökülen ve vakit öldüren bu hobimizde kablo işi önemli..
    Şimdilik aktaracaklarım bu kadar. Bu arada power cord optirusların sisteme kattığı veri anlatılmaz yaşanır.Tabii bu kabloların 250 saat gibi yanma sürecini geçirmesinede sabredeceğiz..
    Bu kabloların alınmasında,önerilerinde sevgili teknika'ya çok teşekkürler ederim.Allah daha iyilerini sizlerede nasip etsin dostlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babiş62 -- 7 Aralık 2014; 13:41:24 >

• Emin ol banada aynı etkiyi yaptı.

• Babiş62 güle güle kullan.

• Ustalar pro sub 100 alarak aranıza katılım. Çok tavsiye edildi.Şu an kargoda.Gelince ayarlar için yardımınıza ihtiyacım olacak ı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orada Olmayan Adam -- 11 Aralık 2014; 20:44:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

Ustalar pro sub 100 alarak aranıza katılım. Çok tavsiye edildi.Şu an kargoda.Gelince ayarlar için yardımınıza ihtiyacım olacak ı

Hocam hayırlı olsun bağladığınız zaman sistemi nasıl değiştirdiğine şahit oldukça şaşıracaksınız.Sub candır😀

• quote:

Orijinalden alıntı: aydinsakaryali

quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

Ustalar pro sub 100 alarak aranıza katılım. Çok tavsiye edildi.Şu an kargoda.Gelince ayarlar için yardımınıza ihtiyacım olacak ı

Hocam hayırlı olsun bağladığınız zaman sistemi nasıl değiştirdiğine şahit oldukça şaşıracaksınız.Sub candır😀

Çok teşekkür ederim üstad. 20 Ocak gibi taşınıcam.Salon 32 metrekare civarı. Ama o tarihe kadar naalesef kutusunda yatacak

• Yeni standlar..Komple pleksi malzemeden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babiş62 -- 23 Aralık 2014; 9:21:42 >

• Vaaay babası. Güle güle kullan. Hüzel olmuş. Özellikle de Definitive yazısı.

• İbrahim abi süper olmuş

Ağız tadı kullanmak nasip olsun

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.