Şimdi Ara

Defender ve Update kafayı yedirtti !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Windows 8.1 64 Bit kullanmaktayım. 4-5 aydır sorun yaşamadağım Defender'ın dün gece aniden çalışmadığını gördüm. Defender'ı açtım ama korumayı hiçbir şekilde etkinleştiremedim. Defenderın içinden şimdi başlat dediğim anda 2 saniye sonra otomatik kapanıyordu. Virüsten kaynaklıdır dedim format attım ve yeniden kurulum yaptım. Drıverları yükledim. Defender'a bakayım dedim ama aynı sorun yine gerçekleşmiş. Hizmetlerden ise Defender hizmetini başlat dediğimde ise Error Code 1067 alıyorum. Windows güncel değildir diye yılmadan Windows Update'den tüm güncelleştirmeleri yaptım yaklaşık 1 GB güncelleştirmeyi karşıdan yükledi ve kurdu. Ancak 160 MB'lık Defender Definition güncellemesini kuramadı. Hata verdi. Bu iki sorun birbirini tetikliyor diye düşünüyorum. Gerek buradan gerek yabancı forumlardan okuduğum birkaç çözümü denedim ancak olmadı. Şimdiden ilginize teşekkürler. Defender ve Update kafayı yedirtti !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreamer Apartment -- 24 Haziran 2015; 19:00:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.