Şimdi Ara

Deep Cool X6 ACİL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize iyi forumlar. Elimde Monster Abra A5 var soğutucu araştırıyorum Deep Cool Multi Core X6 adlı üründe karar kıldım diyebilirim. Şuan hızlıal.com da 69,90₺ sizce nasıldır kullanan arkadaş varmı? Tavsiyeleriniz nelerdir?
    Kısaca Deep Cool X6;

Yenilikçi 4-fan tasarımı ile, ÇOK DAMARLI X6 mükemmel soğutma performansı sağlar

Çok çekirdekli Kontrol Teknolojisi
    Dahili dört fan hiçbir kör alan bırakmadan tüm notebook tabanını soğutmak için büyük hava akışı sağlar. Bu arada notebook ısınma durumuna göre, yaratıcı Multi-Core Kontrol Teknolojisi, kullanıcıların 4 farklı fanın aynı anda yada farklı çalışmasını ayarlar.

2 Görüntüleme Açıları
    Bu soğutucu ergonomik görüş açısı kullanıcıların sayfalarını okurken, video izlemek ve oyun oynarken en ideal konfor için 9 ° sabittir ve bu açı Ayrıca dizüstü istikrar ve güvenlik için tasarlanmıştır.

2 USB Girişi
    Dahili 2 USB 2.0 portu sayesinde, cep telefonunuzu şarj etmek için ya da veri aktarımı için ÇOK DAMARLI X6 ile kişisel USB aygıtlarını bağlayabilirsiniz.

15.6 "dizüstü bilgisayarlar ile uyumlu.

Genel Boyut : 380X295X24mm
    Fan Ölçüleri : 140X15mm/100X15mm
    Net Ağırlık : 900g
    Rulman Tipi : Hidro Rulman
    Anma Gerilimi : 5VDC
    Çalışma Gerilimi : 4.5 ~ 5VDC
    Başladı Gerilim : 4VDC
    Anma Akımı : 0.2 ±% 10 ~ 0.45 ±% 10 A
    Güç Girişi : 1W ~ 2.25W
    Fan Hızı : % 10 RPM ± 1.000 ±% 10 RPM/1300
    Max. Hava Akışı : 121.4CFM
    Gürültü : 24dB (A)]]>

• Kullanıyorum tavsiye ederim. Dİğer soğutuculara nazaran daha fazla ses çıkarıyor fakat epey iyi üflüyor. Bence piyasadaki en iyi birkaç notebook soğutucu biridir 121 cfm çok iyi bi değer.

Bu arada ÇOK DAMARLI nedir abi ya
  • Teşekkürler hocam
    Damar a gelirsek açıklamasında vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın aldım. 69,90₺ ye geldiği zaman incelememi yapıp gerek görsellerle gerekse video ile incelememi yayınlayacağım.
  • fatihaslan7 kullanıcısına yanıt
    Sonuç nedir :)

Bend dün alır almaz denedim ve büyük fanlarda trrr vrrr diye ses var. Küçük fanlarda ise sadece üfleme sesi var. Sizde durum nedir? Bence benimki arızalı ama yinede teyit alayım dedim.
  • chips kullanıcısına yanıt
    Hocam çok küçük trrr sesi var ama ben bunu sadece oyun oynarken kullanıyorum o ses umrumda olmuyor açıkcası

Peki büyük ve küçük fan arasında ses farkı var mı. Asıl kitlendiğim nokta o. Tamam büyük fanın üfleme sesi elbette küçüklere göre fazla olur ama bir de fazladan trrr vzzz diye ses yapıyor :)
    Hocam o kadar fazla yok. Ama o ses çok kısık seviyede var

O zaman kesinlikle bana gelen ürün sorunlu. İade/değişim sürecini başlatayım.
    kolay gelsin
  • kaç dereceye kadar soğutuyor?
  • kaç dereceye kadar onu bende merak ediyorum, basit bir karşılaştırma iyi olurdu.
  • Yükte iken soğutucusuz 95° mümkün iken soğutucuyu aktif edince rahatlıkla 60 lara düşüyor...

bendede laptop oyunlarda 80 85 dereceye cikyior tabiiki guclu oyunlarda bunu nerden ala bilirim ?
    bizde pek fazla satmiyolar ebaydan linkini atabilirmisiniz?
  • HızlıAl. Com da mevcut...
    http://hizlial.com/deep-cool-multi-core-x6-140x15mm100x15mm-4-fan-2-usb-port-notebook-stand-ve-sogutucu/10540740

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihaslan7 -- 6 Ağustos 2015; 19:00:49 >
  • Benim bilgisayarım da aşırı ısınıyor oyunlarda, en fazla 100 lira bütçe ile seçebileceğim en iyi ürün bu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Benim bilgisayarım da aşırı ısınıyor oyunlarda, en fazla 100 lira bütçe ile seçebileceğim en iyi ürün bu mu?

Tercihinizin bu olması mantıklı olur...

Fazla yorumlara bakıp almak istemiyorum ama 7-8 derece kadar bir soğutma sağlıyormuş ve isime para verildiği söyleniyor, bu konu hakkında ne diyorsunuz? 2 büyük fan 2 tane de orta boyutlu fan var istese de istemese de soğutur diye düşünüyorum ama önemli olan ne derece soğuttuğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Fazla yorumlara bakıp almak istemiyorum ama 7-8 derece kadar bir soğutma sağlıyormuş ve isime para verildiği söyleniyor, bu konu hakkında ne diyorsunuz? 2 büyük fan 2 tane de orta boyutlu fan var istese de istemese de soğutur diye düşünüyorum ama önemli olan ne derece soğuttuğu.

Ben adına verildiğini düşünmüyorum. Tavsiye ederim çok memnunum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.