Şimdi Ara

Deck önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1000-1.2 k arası dust a sahibim rank 20 yim bir shaman deck yaptım 20 ye kadar seri götürdü fakat artık kazanmakta zorluk çekiyorum 18 den 20 ye seri şekilde kaybederek düştüm şimdi o desteyi bozup bir deste yapmak istiyorum oyuna başlayalı çok olmadı ama elimden geldiğince yayıncıları izliyorum şimdi ranked maçlarında beni daha yukarı taşıyacak hangi decki ve classları önerirsiniz sitelerden baktım ama burda bilgili oyuncular olduğundan size danışmak istedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

İlk olarak söylemem gereken meta denilen deck'ler 3-4 patchte bir değişim göstermekte. Blizzard bu noktada dengeyi sürekli korumaya çalışıyor.

Şu anki Tier 1 - 2 - 3 (Metalar) deckleri aşağıdaki adresten inceleyebilirsiniz;

https://disguisedtoast.com/meta_deck_rankings

Bende bu aralar Rogue oynuyorum ancak Lich King Expantion'ına kadar iyi olan deck bir anda allak bullak oldu.. Revize etmek gerekiyor. 1200 Dust çok değil bilginiz olsun, Eğer Legandary stoğunuz çok yoksa meta olan deckleri toplamak bu noktada zor oluyor.

Saygılar
  • Fazla dustun yok.frozen paketinden hangi dk kartı çıktıysa onun içerdiği desteyi yapman senin için en uygunu olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/HS_Orange/status/907256495909343232

ucuz deste olarak tek seçenek hunter şu an.

rexxar eklenirse control destelerine karşı winrate'ini artar ama ben craftlamanı önermem.

tracking yerine stitched tracker daha iyi olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 19 Eylül 2017; 17:15:5 >
  • Frozen Throne ücretsiz olarak hangi DKyı verdi ? Ona göre bir deste önerebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Blizzard" ve "denge" kelimelerini aynı cümlede lütfen kullanmayın çarpılırsınız. Betadan beri oynuyorum oyuna denge getirmeye çalıştığını hissedemedim. Yılda bir ufak nerflerle oyunun düzeleceğini sanıyorlar.
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Benim de çileden çıktığım anlar olmuyor değil ancak 1000 küsür kartın ve bunların birbiri ile olan kombinasyonları dikkate alındığında bence çokta abartmamak lazım..

Buradaki balans, her bir class ile oyunda başarı sağlamanızın mümkün olduğudur. Bir class diğerine göre düşük kalmıyor kullanmayı bildiğiniz taktirde (ki ben öyle kullanmayı bilen bir adam değilim ama oturup üst rank oyuncuları izlemeniz yeterli oluyor mantığın bu olduğunu anlamak için)

Adamlar bu kadar kart arasından bu kombinasyonları sağlayabilmek için standart ve wild'ı getirdiler oyuna ki kontrol altında tutabilsinler.

Blizzardda sc2, hots da oynuyorum. adamlar bir taraf sivrildiğinde onu törpülemenin yolunu her daim buluyorlar. Tabiki törpülerken başka yerden sivriltiyorlar yine ama bu kasıtlı yapılan birşey. Metayı sürekli değiştiriyorlar. Emin olun Hearthstone meta deckleri için yukarıda verdiğim link 1 ay sonra yine değişmiş olacaktır.

• Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Hocam benzer bi deck Yaptim hunterdan oldugu kadar artik

• Nightful kullanıcısına yanıt
    Hocam herhangi bir DK almadım nasıl alıcam onu etkinlik falan mıydı

• Frozen Throne adventureının ilk bossunu yenince 1 DK hediye veriyordu acaba o ilk çıkış zamanına mı özeldi belki şuan verilmiyordur.

Deck tavsiyesine gelirsek innkeeper programını yükle program açıkken oyundan collectionına gir sonra hearthpwn sitesine giriş yap ve profilinden collectionına bas buraya linkini koy böylece sende olan kartları görüp deste yapmanda yardımcı olabiliriz.
  • Nightful kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler müsait bir zamanda ayarlamaya çalışıcam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.