Şimdi Ara

Decathlon RACE REGATTA POLARI - ERKEK - SİYAH vs diğer renkler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
6
Favori
12.002
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Yok hocam alternatif olsun arkadaşlara Sportive marka en azından diyerekten. Yoksa bende almayı düşünüyorum mağazada varsa denicem.
    İzmirdeki mağazada 2XL var bide 3XL var sanki nba oyuncuları için yapmışlar 187 boyum 108 kiloyum bana bol geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasizmir -- 9 Kasım 2018; 15:13:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiyatuzmanı

yeşil kısım olmasa bir ihtimal alınabilirdi.
    Hocam 99 a simsiyah bol cepli avcı poları var.

• ilyasizmir kullanıcısına yanıt
    173 boy 73 kilo için uygun yok o zaman Balçova mı Optimum mağazası mı ?
  • Dekatlonda bakilacak baska biseyler var mi? Gitmisken bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

173 boy 73 kilo için uygun yok o zaman Balçova mı Optimum mağazası mı ?
    Gaziemir optimum decathlonda

• suya karşı dayanıklılığı bana garip geldi polar sonuçta.. yoğun yağmurda semer vurulmuş eşşeğe döndürür gibi..
  • haber veren arkadaşa tşkrlr
    2 tane aldım büyük gelirse değiştiririm
  • mağazaya gidip baktım bana çok kaliteli gözükmedi kolay tüylenir deforme olur gibi, şekli de çok iyi değil. Siyah olanın da fiyatı 59 yazıyordu direkt yani indirim değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taner97

mağazaya gidip baktım bana çok kaliteli gözükmedi kolay tüylenir deforme olur gibi, şekli de çok iyi değil. Siyah olanın da fiyatı 59 yazıyordu direkt yani indirim değil.
    Hocam tüylenmeyen tarzda softshell bakabilirsin yds veya decathlonda uygun var fakat ben poları yumuşak diye seçiyorum ki yapısı gereği poların tüylenmesi normal.
    Fiyata gelince suya dayanıklı 4 cepli polar 60 TL uygun bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasizmir -- 9 Kasım 2018; 21:50:43 >
  • Gittim demin aldim. 60a guzel polar. Tavsiye ederim. Yalniz alirken dikislere dikkat edin. Toplanma var kimi yerlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Gittim demin aldim. 60a guzel polar. Tavsiye ederim. Yalniz alirken dikislere dikkat edin. Toplanma var kimi yerlerde
    Haklısın hocam ipleri çakmakla yaktım ben.

• Faal kullanmıştım rüzgar geçiriyor alacaklar dikkat etsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende aldım sağolun.
  • geronimoooooo kullanıcısına yanıt
    Yagmur geçirir mi sayın hocam? Kışın yağmurlu havalarda gezinti için termal içlik+kalın bir kıyafetle birlikte yağmur geçirmeyecek kaban yerine giyebileceğim bir ürün arıyorum.İş görür mü ?
  • mateach M kullanıcısına yanıt
    İş görmez, bu poları içligin dış giyimi gibi düşün polarin temel felsefesi ısı korumadır. Bu üründe su iticiliği var ancak aşırı yağmura yakalandigin anda suyu bildiğin sünger gibi emer. Ancak poların üstüne yağmurluk giyersen mantıklı olur. Ancak termal iclik ile giymeni tavsiye etmem bu sefer çok terlersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geronimoooooo -- 12 Kasım 2018; 20:18:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iade ettim.dandik ürün.

decathlon eski polarlarını mumla arayacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mateach

Yagmur geçirir mi sayın hocam? Kışın yağmurlu havalarda gezinti için termal içlik+kalın bir kıyafetle birlikte yağmur geçirmeyecek kaban yerine giyebileceğim bir ürün arıyorum.İş görür mü ?
    Sağanak yağmura dayanmaz. Bir süre yağmuru akıtır ama yağmurdan korumaz uzun boyutlu. Yağmurluk altına giyilebilir. Ürün epey yumuşak, kaliteli ve kullanışlı. İki yan , iki de iç cebi var. Fiyat performans ürünü bu fiyata.
    Not: 1,75 boy, 105 kilo için önce XXL aldım, çok bol geldi. XL ile değişim yaptım kargo ile. XL tam denk geldi. Benim gibi internetten alacaklar için fikir vermesi için yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaelmaslim -- 12 Kasım 2018; 22:45:22 >
  • karaelmaslim K kullanıcısına yanıt
    bilgilendirme için sağolun hocam
  • İzmir şuan çok soğuk. Eski decathlon tribord montumun içine giydim poları süper oldu, soğuğu kesti

3 in 1 yaptım :-)

• 1.90cm - 93 kilo. XL tam oldu. Bu fiyata gayet güzel ürün. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.