Şimdi Ara

Deathadder 1800 dpi'da sol tuş problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son bi kaç zamandır garip, cs oynuyorum mesala.. c4 kurucam çat diye yarıda kesiliyo kurma işlemi.. dibine kadar basılı tutupta kurmam gerekiyor.. ya da bomba atıcam diyelim daha basar basmaz atıo elde tutamıyorum tam, haliyle insanların önüne geliyo, e fb fln hani problem oluor.. sadece oyunda da değil, windowsta mesala pencere de bi kaç öğe seçicem diyelim, boş ekrana basılı tutup sürüklediğim zaman bi kopukluk oluo özellikle çapraza doğru sürüklerken.. anladım bir garip.. yazılımsal olabilir diye fw 1.31 yükledim ama.. pek bi değişiklik yok.. tecrübe eden var mı acaba? yoksa donanımsal mıdır?

• Sorunun donanımsal yapacak pek bir şey yok. 2-3 arkadaşımda da böyle sorunlar yaptı DA. Malesef çabuk bozulabilen bir mouse. Özellikle clickleri narin.
  • bana da donanımsal gibi geldi bakalım artık yapılırsa kullanırız yoksa standart mouse kullanmaya devam.. teşekkür ederim cevap verdiğiniz için..
  • ben henüz karşılaşmadım ama dikkatli oluyum bari yavaş ve narin davranıyım bundan sonra ona
  • Aynı sorun bendede vardı. Tek çare içini açmak temizlemek kaldı. Neyse ki benden önce biri bunu denemiş.
    http://www.overclock.net/t/1215569/fix-deathadder-3-5g-failing-intermittent-left-click-button
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.