Şimdi Ara

ꕥ DEATH STRANDING ꕥ | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 | (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.792
Cevap
59
Favori
367.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tayo3327

Kac saattir oynadigimiz yaziyor mu?
    Evet, sipariş teslim ettikten sonra aşamaların sonuncusunu okursanız görürsünüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön yargı ile yaklaştım ama yorumlar çok iyi black fridayde falan indirime girerse almak istiyorum. Sony çıtayı öyle yukselttiki ortalama üstü güzel oyunları bile begenmiyor insanlar, tüm oyunlar last of us gibi uncharted gibi şaheser olsun. Ama mümkün değil işte böyle oyunların da kıymetini bilmek lazim

• jiraiiya kullanıcısına yanıt
    malesef öyle çıta baya yüksek horizon,daysgone gibi oyunlara burun kıvırıyor millet,pc'ye falan çıksa yok satarlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

malesef öyle çıta baya yüksek horizon,daysgone gibi oyunlara burun kıvırıyor millet,pc'ye falan çıksa yok satarlar
    Her oyunu herkes sevmeyebilir (hikayesi, oynanışından dolayı vs.) ama iyi birşeye kötü demek bence yanlış, Horizon Zero Dawn'da Days Gone'da çok güzel oyunlardı.
  • Oyunda 3. Bölüme gelmeyen arkadaşlar lütfen izlemesin bu videoyu eşya kullanımı olarak spoiler içermektedir!

İncelemelerde sadece yürüyüş yapıp kargo teslimatı yapmaktan ibaret diyen oyun zekası düşük yayıncıların aksine oyunda ilerledikçe muazzam yapı ve ulaşım varyasyonları mevcut arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• "The Making of Death Stranding Time Fall" kayıt almaya izin vermediği için böyle çektim Türkçe altyazılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 16 Kasım 2019; 13:36:53 >
  • Source kullanıcısına yanıt
    tamamını mı çektiniz hocam merak ediyordum bunu valla elinize sağlık en kısa zamandan izliycem.The last of us'ın ki çok güzeldi ama çok uzundu eminim buda güzeldir

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Evet tamamı
  • Elinize sağlık hocam

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    İyi seyirler.
  • Oyunun şarkıları da kendisi gibi muazzam bi yere yolculuk yaparken falan dinleyerek yıllar sonra da anarım oyunu
    &#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 16 Kasım 2019; 14:42:16 >
  • Saiki kullanıcısına yanıt
    ben bitirdim oyun şimdi 5yıldız kupasi için bunlardan ağ ördüm haritaya. yere basmadan terminaller arasi yolculuk yapiyom çok keyifli 55 saat olmuş toplamda son zamanlarda en keyif aldiğim oyun diyebilirm.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Ben henüz 6. Bölümdeyim yapılar ve diğer araç gereçler açıldıkça diğer oyuncuların da katkısı olunca çok yaratıcı yollar üretiliyor.

Oyun hayatımızın oyunu mu? Hayır ,fakat çok zekice düşünülmüş dinamiklere sahip ve başlayınca bırakması çok zor oluyor, onuda yapayım şunu da yapayım diyorsunuz saatler su gibi akıp gidiyor.

Bizim bir arkadaşta otonom robota taktı kafayı onun yürüyüşü ve sesini görüp/duyduğunda bir sinirleniyor sohbet esnasında gülmekten ölüyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaç bölüm vardı oyunda 14 mü bende 6 ya geldim
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam henüz yarıya bile gelmemişsin.
  • Kargoculuk ruhunu yansıtmak amacıyla küçük bir dinlenme odası atmosferi yaptım
    &#42341; DEATH STRANDING &#42341; | PS4 | PS5 ANA KONU | Türkçe | 08.11.2019 |

• sen kaçıncı bölüme geldin hocam yeni başlamıştın galiba

artık içeçekler monster değil yahu benim başka bir tane bira gözüküyor buğday resimli
  • Bugün itibari ile bende bitirdim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    14 ama 6dan sonra baya kısalıyor episode süreleri, 2 günde bitirdim ben 6 dan sonrasıni.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    sağol hocam
  • 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.