Şimdi Ara

Death Note / Ölüm Defteri Fan Club (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.548
Cevap
18
Favori
79.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • death note bugun bitirdim. filmde ryuzakinin ölümü saçmalıktı. birde o çakma N denen herif iki dakkada Light ı çözdü yakalattı fln. L'yi yenen Light'ı hemde.. saçmalık. finalini hiç beğenmedim. son 10 bölüm saçmaladılar resmen.. Ryukkk'u çok safdışı bıraktılar olmadı yakışmadı diziye. ama güzel bir animeydi

böyle akıl dolu bildiğiniz başka animeler varmı tavsiye edermisiniz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

Abi diziyi şöyle mantık çerçevesinde bakarsan deftere ad yazmakla adam öldüren kişinin yakalanma olasıgılı kaçtırki ?
    gittiler lightın evine kamera koydular sonra ajan taktılar peşine bunlar çok çabuk oldu daha uzatmalıydılar

Aslında hiçbiri okadar erken olmadı.Sürekli olaylar sonraki olayların gerçekleşmesinde sebep oldu.@@@Spoiler@@@
    Lin kantoda yayın yapması sonra okul çıkışları ölümlerin yaşanması- nopmiydi neydi light buradaki bilgilere ulaşması-fbınin buradan yola çıkarak ajan takması-lnin rayp.nin ve misoranon ölümünden dolayı kamera koyması falan akışında gerçekleşen şeylerdi yani direk kira light işte abi kasmaya gerek yok gelişmeleri verelim havasında gerçekleşmedi bana göre.
    @@@spoiler@@@

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elliniki -- 21 Temmuz 2011; 21:45:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

Önce spoilere al o son kısmı
    televizyonda ki yayın sınırlı bir alanda gösterildi ve light o adamı öldürünce o bölgede olduğu anlaşıldı o yüzden eğer o televizyonda ki adamı gaza gelip öldürmese biraz zor bulurlardı televizyondaki adam=idam mahkumu olan , ben Lyim falan diyen

ama genede şöyle 150 200 bölüm olsa olayları daha ayrıntılı anlatsalardı fena olmazdı

• quote:

quote:

quote:

televizyonda ki yayın sınırlı bir alanda gösterildi ve light o adamı öldürünce o bölgede olduğu anlaşıldı o yüzden eğer o televizyonda ki adamı gaza gelip öldürmese biraz zor bulurlardı televizyondaki adam=idam mahkumu olan , ben Lyim falan diyen

ama genede şöyle 150 200 bölüm olsa olayları daha ayrıntılı anlatsalardı fena olmazdı

Fazla uzatmaları sıkıcı olmazmıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aristomaxos

quote:

quote:

quote:

hocam zaten 25. bölümden sonrasını zorla izledım o 25 bölümü 100 bölüme yaysalardı güzel olurdu sonuçta bleachte bile bi dövüşü 8 bölüm izliyoz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aristomaxos

quote:

quote:

quote:

hocam zaten 25. bölümden sonrasını zorla izledım o 25 bölümü 100 bölüme yaysalardı güzel olurdu sonuçta bleachte bile bi dövüşü 8 bölüm izliyoz

Ya tabi hergüzel şeyin uzun olması güzel olur ama böyle olayların daha çabuk gelişmesi izlenirliği artırıyor.

• Ben bir dövüş 3-5bölüm sürüyo diye one piece'i bıraktım 20.bölümlerde. Çok boş muhabbet dönüyodu bence. Death Note'un ilk 10-15 bölümünü ağzım açık izledim taktikler beni benden Daha
    L ölene kadar
    gene baya iyidi sonrasını o kadar heyecanlı izlemedim açıkcası, bu durum benimle alakalı. Anime izlemek isteyenlerin birgün mutlaka izlemesi gereken bir anime diye düşünüyorum.
    Dikkat ederseniz normal şartlarda L yenilmez ölüm meleklerinin aşık olup kendillerini feda edebilceklerini bilmediği için öldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZéRo -- 21 Temmuz 2011; 21:01:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: IIJACKII

Bune ya her mesajta spoiler. IIJACKII güya spoileri kullanmışsın. 3. kelimede çok baba bir spoiler yatıyor düzelt lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Note -- 21 Temmuz 2011; 21:02:59 >
  • Vaov nasıl öyle bir hata yapmışım ben ya, neyse kimseyi yakmadan kurtardık o spoileri ben animeyi izlemeden önce biliyor olsaydım hayata küserdim

Edit: Sende alıntıyı düzelt hocam, bu arada 3.kelime değil cümle olacak ilk baş baktım 3.kelime ne alaka dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZéRo -- 21 Temmuz 2011; 21:04:13 >
  • quote:

quote:

Bune ya her mesajta spoiler. IIJACKII güya spoileri kullanmışsın. 3. kelimede çok baba bir spoiler yatıyor düzelt lütfen

Hocam anime bölümünde takılıpta hala death note izlemıyen varsa zaten ona spoiler vermek haktır

• quote:

quote:

quote:

Hocam anime bölümünde takılıpta hala death note izlemıyen varsa zaten ona spoiler vermek haktır

Yeni izlemeye başlıyorlar sonra bir konusuna bakayım diye giriyorlar hop öğreniyorlar herşeyi
    kim ölüyo kim kalıyo
    sonra hiç bir anlamı kalmıyor animenin. Ben hiç spoilersiz izledim eğer ki spoiler yeseydim o duyguları yaşayamayacaktım çok yıkılırdım valla

• 2. spoiler'ıma katılıyor musunuz peki hocam?
    Ölüm meleğinin neler yapabileceğini de bilse L Kira'yı alt edebilcek güçteydi bence. Ben L yi Kira'yla bile aynı kefeye koymuyorum nedense
  • arkadaşlar death note'u yeniden izlemeye karar verdim.
    zamundadan bir güzel indirdim ama alt yazı ingilizce.
    öyle olunca yetişemiyorum :(
    divxplanet ten alt yazıları indirdim ama çakışıyor yazılar :(
  • sorun halLOLdu.
  • Animedeki bence en güzel replik :

'' Kirayı yakalarsak şeytan olur. Başaramazsak tanrı ''
  • arkadaşlar bana death note gibi dedektif,gizem kategorili bir anime önerebilir misiniz ?
  • Bizde bulsak bizde izlerdik reyiz. Bende dün bir latformda sordum. İki kişi One Out diye bir anime önerdi. Aynı Death Note tarzı zeki insanlar var dediler. Henüz araştırma fırsatı bulamadım. Ama bir araştırın bence.
  • teşekkürler. bakacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun95

arkadaşlar bana death note gibi dedektif,gizem kategorili bir anime önerebilir misiniz ?

Shinrei Tantei Yakumo, Monster.
  • Suan 2 saatlık yayınlanmamıs goruntulerını ındırıyorum. bakalım 2 saatlıkmı cıkacak nasıl bıse
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.