Şimdi Ara

Deagle'm ve Ben

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün yine her zamanki gibi taktım belime deagle'yi giydim okul elbiselerimi tuttum okulun yolunu, tam okulun kapısından girecektim ki okul müdürü osman tuttu kolumdan nerdesin lan 10 gündür nedir bu devamsızlık ? okumaycksn s.git okuma lan dedi ve kıçıma tekmeyi bastı. tam o sırada okulun en güzel kızı geçiyordu çok sinirlendim ayağa kalktım çıkardım belimden deagle'mi müdürün beynini uçurdum 2 kere peş peşe headshot attım sonra 50 metre öteden zincirlerini koparmış bir hayvan gibi gelen birini gördüm, bu müdür yardımcısıydı osman osman diye bağırıyordu tekrar çıkardım belimden deagle'yi 50 metre öteden çektim tettiği kurşun faso olarak müdür yardımcısının beyninden girdi ağzından çıktı ağzı bana dönük olduğu için kurşun ağzından çıkarak bana doğru gelmeye başladı kurşun tam beynime girecekti ki tuttum ve geri yolladım müdür yardımcısına bu sefer kalbinden girdi serçe parmağından çıkarak okulun 12/b sınıfının camından içeri girerek ahmet adındaki çocuğun beyninden girdi kulaklarından çıktı o anda olaydan bi haber olan yunusa gelmeye başladı yunus seri biridir kurşunu tutmayı başardı polisler gelmeden kaçtım ordan...

•  Deagle'm ve Ben
  • Deagle desert eagle dimi,amerikada da var bundan,kuş yani,çöl kuşu,ama zencilerinki afrika kaplanı yan,african tiger,ama orada zenci diyemiyoruz onlara hate crime yapmış oluyoruz,bi kere hey nigga vassap demiştim,dayak atmaya geldiler bana.Dava da açabilirlerdi,ama dövdüler.
  • Hiç güzel olmamış küçük çocuklar yazsa anca böyle olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: G-A-Y

Bugün yine her zamanki gibi taktım belime deagle'yi giydim okul elbiselerimi tuttum okulun yolunu, tam okulun kapısından girecektim ki okul müdürü osman tuttu kolumdan nerdesin lan 10 gündür nedir bu devamsızlık ? okumaycksn s.git okuma lan dedi ve kıçıma tekmeyi bastı. tam o sırada okulun en güzel kızı geçiyordu çok sinirlendim ayağa kalktım çıkardım belimden deagle'mi müdürün beynini uçurdum 2 kere peş peşe headshot attım sonra 50 metre öteden zincirlerini koparmış bir hayvan gibi gelen birini gördüm, bu müdür yardımcısıydı osman osman diye bağırıyordu tekrar çıkardım belimden deagle'yi 50 metre öteden çektim tettiği kurşun faso olarak müdür yardımcısının beyninden girdi ağzından çıktı ağzı bana dönük olduğu için kurşun ağzından çıkarak bana doğru gelmeye başladı kurşun tam beynime girecekti ki tuttum ve geri yolladım müdür yardımcısına bu sefer kalbinden girdi serçe parmağından çıkarak okulun 12/b sınıfının camından içeri girerek ahmet adındaki çocuğun beyninden girdi kulaklarından çıktı o anda olaydan bi haber olan yunusa gelmeye başladı yunus seri biridir kurşunu tutmayı başardı polisler gelmeden kaçtım ordan...

kolundan tuttum ama sonrasını sallamış bebe
    kolundan tuttum nerdesin geç kaldın dedim baktım dayılanıyor,mıçına bir tekme attım terminale kadar havadan gitti sonra terminalde internete saati 6 tl olan kafeye girdi şu an ordan yazıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.