Şimdi Ara

dc problemi... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: MaRTiLLo

oyunda olanlardan aldığım bilgiye göre olimpia kralı bir açıklama yapmış ve reset atılacakmış servera ama ne zaman atılacağı belli değil çoğu kişi şuan bu durumda saygılar

SAĞOL BE KARDEŞ VALLA SENİN GİBİ VE OLİ KRALI GİBİ İNSANLAR OLMASA YANDIK BİZ

• Yani Tek sorun olyde Türkçe ticket attık cevap en kısa zamanda sorununuz yetkili kişilere iletilecek diyor :(
  • id pass yazıyorum ok yazısı bile gelmiyor bendeoly deyimpc çok kasmaya başladı 1705 i indirdikten sonra taratıyorum şu an birşey çıkmaz inşallah
  • sorun değişti şimdide krakter görünmeden 01 e tıklıyorum dc
  • Ben sabah 06:10 gibi dc yedim. ama arkadaşlarım hala oyundaydı. Sorun sadece Oly'da değil arkadaşlar.
    Diğer serverlarda da var bu sorun. Sabahtan beri hiç res atılmadı sanırım. Ben gem de değil Moradon'da yedim dc yi. Ayrıca ticket da attım. Ama cevap gelmedi. Cevap maile mi geliyor?
  • oyuna ne zaman gircez mechul (amac : ups )sorunu olanlar farketmiyo yeni konu açıyo
  • OOFFF OOFFF NERDENDE CIKTIM DÜN GECE O1 DEN O2 YE GİRMEK İÇİN KAL İŞTE NE VAR HEP ARK YÜZÜNDEN BU NE ZAMAN DÜZELİR HİÇ BİLEN BİRİ YOKMU YAV
  • paranla rezil olmak diye buna denir Konu UP Saat>>19:00 Hala DC Gamers First [oyuncular önce gelir] >>> Külahımı veremde ona anlatın biyo
  • valla ben konu ile ilgili 3 tane ticket attım. ama ulaşması 24 saat alabilir diyo. bir an önce res atsalar iyi olacak. yüzlerce kişi böyle bir problemle karşı karşıya iken bu ilgisizliğin sebebini nlamak çok zor!zaten yeni patch her zamanki gibi bir şeyleri çözmek ve yenilemek amaçlı geldiği gibi beraberinde çok daha yeni problemler getiriyor...
  • BENİM BUGUN BU SORUNUM DÜZELDİ UMARIM HERKESİN DÜZELMİŞTİR
  • ben de şimdi baktım. benim char da oyuna girdi.enter a basarken elim titredi resmen ya:)
    İnşallah herkesin düzelmiştir.
  • ya bu ne biçim iş. 1 hesabımda bu problem vardı chara girmeye çalışırken dc veriyordu. şimdi 2 ayrı hesapta aynı problem var. işin ilginci başka server a girmeye çalışınca giriyor. dc veren server da yan çarlarda da dc veriyor.

serverlara reset atılınca düzelir mi acaba. yada düzelmesi için ne yapmamız lazım bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.