Şimdi Ara

DC Buluşma Noktası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
2.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DC olduktan sonra foruma gereksiz konular açılmasının önüne geçmek için bu konuyu halkımızın hizmetine açıyorum. DC olduğunuzda saatiyle yazarsanız herkes hem kısa sürede bilgilenir hemde konu kalabalığı olmaz.

http://img115.imageshack.us/img115/4121/2006491730457zs.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi planetblue -- 13 Mayıs 2006; 9:11:39 >

• nealaka şimdi hahahha ama olabilir . ama olmaz adam üstkonuları göregöre konu açıyo
  • çok iyi bi noktaya değinmişsin bence arkadaş. dc olunca bu forumdaki açılan gereksiz dc konuları hakkatten bayıyor insanı. umarım kullanılırda dediğin gibi gereksiz dc dc konuları açılmaz.
    "dc oldum sizde oldunuz mu?" "birtek bende mi sorun var?" bakacan forumun sonuna insanlar dc saatlerinide yazarlarsa göreceksin durum ne diye. tebrik ederim.
  • ahanda ilk dc mesajı benden saat 08:34 ve dc oldum tamda serri pot imalatındayken inşallah reset felan diildir. daha biçok sipariş var yetiştirmem gereken :D
  • 08:36 butun serverler dc... offline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangersmile -- 10 Mart 2006; 8:37:53 >
  • notice geçti.. bilmemne maintance olcak die nedemek maintance
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::112::hasbanned

notice geçti.. bilmemne maintance olcak die nedemek maintance

maintenance = bakım anlamına geliyomuş. MTU dan baktım.
  • wipe olsada rahatlasak ıtemler saglammı degılmı
  • yine saatlerce sürcek heralde. olmazki böle ya ne zaman şöle adam akıllı oynıyım desem ya paso dc oluyo yada başka bişi.pc nin başında elim ayağıma dolaştı.oynamak istiyom yaaaaaaaaaa daha pot yapıpo holy water parası kasıcam :(((((((((((((8
  • ne guzelde abyss cıkarıyodum 15 20 dakikada 10-11 tane abyss cıkmıstı tam sansım döndü dedim tü böle şansın içine
  • sabah sabah harpylerde slotlar boşken ex kasalım dedik harpylerin icinde dc geldi. Allah bilir serverler düzelince yatmış bi vaziyette yerde bulurum kendimi.
    Gidecek yine EX...
  • saat 11:24 ve hala girmiyo 13 dakka sonra 3 saat olcak . uf yaaaaa
  • saat 11:31 ve hala girmiyo 3 saat oldu . uf yaaaaa

pardon değiştir yerine yeni msj atmışım

saat 11:36 tam 3 saat olud ve galiba giriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oknglr -- 10 Mart 2006; 11:35:16 >
  • slm

10 dakika önce açıldı.
  • ya bende serverlar yüzünden 4 klawye kırdım nedion ya süpernowayla dalcam artık klawyeye

• yine dc yine dc. bu ne yaw. birde şimdi ex le ilgili sorun veriyor. ben monster a vurunca bişi olmuyor, partidekiler vurunca hasar alıyor ama ölüncede bana ex gelmiyor. saat 10.05
  • reset atlcaktı servere notice geçti heralde ine bi 3-4 saat sürcek şuan girebilebn yoktur heralde oyuna
  • bende giremiyorum. kaç saat oldu. acaba sorun sadece bende mi? 11.46
  • şu reseti gece atsalarya
  • sabah 7:00 debufferın tekıyle manyk dts kesıyoruz ama bide ne gorelım dc ondan snrada 4 kez dc yedım ama yınede girdim o partye
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.