Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.144
Cevap
66
Favori
234.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun balon çıktı resmen Taa geçen yıl aralık derken oldu ekim..... Bari ilk WarZ gibi haritanın yarısını falan açıp alpha yapsalardı
  • Boşverin gelin DayZ Epoch'a.
  • Nedir arkadaşlar son bir çıkış tarihi falan açıklanmadı mı ?
  • açıklanınca başlığa yazarım. şuan bi bilgi yok o konuda
  • Bayramdan sonra bir hafta daha beklerim,çıkmassa bundan sonra denemem bile.
  • Beyler war z cok zevkli ama oyun ici market tüketti bizi artik.2 vss jarjoru aliyorsun 400 gc, oyun acayip derecede sömürmeye basladi. Bu nedenle oyunu yavastan birakip Day Z gecmelk istiyoruz.Bir kac video baktik hos gözüküyor.Ilk sorum Day Z standolone nezaman cikiyor?
    Ikinci soru ise suan normal yani eski Day Z'yi alirsak war z kadar zevk alabilirmiyiz?Almamizi yada yenisini beklememizi, bunlarin hangisini tavsiye edebilirsiniz? Birde Day Z hakkinda hicbirsey bilmiyoruz.Uzun ve cok net herseyi anlatabilecek bir arkadasimiz var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darthling kullanıcısına yanıt
  • Darthling kullanıcısına yanıt
    standalone tahminen en geç 3 ay içinde çıkar çünkü dean hall günler önce son aşamada olduğunu söyledi. dayz mod u alırsanız yani arma 2 yi; oynayacağınız birsürü dayz modu var. oyüzden canınız sıkılmaz. ayrıca oyunda bisiklet araba otobüs uçak helikopter vs. birsürü taşıt var. harita daha büyük. oyun daha gerçekçi. koşarken pot basa basa koşmuyosunuz. bazı modlarda ev yapabiliyosunuz. bitek zombiler sıkıntı. yani dayz ye gelseniz warz nin özleyeceğiniz tek şeyi zombiler olur. eğer 2-3 ay daha sabrederseniz dayz SA çıkar diye düşünüyorum çünkü alpha hazır olmak üzereymiş.
  • 8 kisi aldik iniyor suan.Izledim bir kac video yagmur falan yagiyor sahane bisey ya.Adam ates yakip koyun gibi bisey pisiriyordu.

• Beyler acil yardim.Oyun indi arma 2 kurdum, arma 2' ye girebiliyorum, Day z indirdim basiyorum oyun baslatilamiyor, kayip oyun dosyasi diyor.Aldigim paket 30 dolarlik full olani acil yardim?Online cevap bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darthling

Beyler acil yardim.Oyun indi arma 2 kurdum, arma 2' ye girebiliyorum, Day z indirdim basiyorum oyun baslatilamiyor, kayip oyun dosyasi diyor.Aldigim paket 30 dolarlik full olani acil yardim?Online cevap bekliyorum.

arma 2 oa'da indirmen lazım
  • Onuda indirdim, bide day z collantermi ne oyle bisey indirdim serverlere girmiyor.War z kotu diyoruzda abi bu oyuna girmek bile bir dert.Nasil giricem yardimci olurmusunuz.

• Beyler swlere girerken bad versiyon falan yaziyor hicbir servere giremiyorum.Ne zor ismis ya.

• Beyler war z biraktim, day z baslamak istiyorum baslamadan birakicam.Allahini seven bi baksin yardim etsin oyunu kurdum herseyi yaptim swlere baglanamiyorum.Steam aysberg22.Steami olmayanlar skype verirse hemen eklerim.

• Dostum dayzturk sitesinde anlatıyor nasıl girileceğini önce arma 2 yi sonra arma oa di yükleyip girmen gerekiyor diye biliyorum bad versiyon olayının da çözümü anlatılıyor.
  • Oyun baya baya yalan oldu
  • Şimdi arkadaşlar ben bu konuyu biraz okudum son mesajlara baktım. Bunun dışında Standalone hakkında bir fikrim yok.
    Şimdi benim bir sorum var:

Oyun çıktı mı çıkmadı mı?
  • Çıkmadı

• dean hall nerelerde napıyo bu herif gibi konuşmaların üzerine dean bugün şöyle bişey yazdı redditte:
    I'm still here, things are very busy. Things are good. But I absolutely have to focus 100% on this. That means no family, no friends, no facebook, no twitter - no nothing.
    This is probably the hardest thing I've ever done, because nearly everything else I've done nearly entirely myself. This is now a major team effort, but I hold the vision. That means I have to be about six places at once, and if I loose that focus for a moment that costs us.
    There's only one thing that matters to this big team now, and that's do the best we can to make a good game. That's really the only promise I can make, and the only one I should ever have made.

hala burdayım, işler yoğun ama yolunda. ama tamamen oyunun üzerinde yoğunlaşmalıyım. yani aile,arkadaş,twittir falan feşmaken yok şuan.heralde yaptığım en zor şey bu oldu, çünkü(amaan ne diyo burda anlamadım). bu takım işi ama herşeyi ben yönetiyorum. aynıanda büssürü yerde olmam gerek, ve eğer tempomu kaybedersem bu bütün takıma mâl olur.

şuan takım için önemli tek şey yapabileceğimizin en iyisini yapmak ve verebileceğim tek söz bu, vede yapmam gereken tek şey bu

• Twitterda son tur demiş.Bence yine var bi kaç ayı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.