Şimdi Ara

daxpc tyt analizi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ders ders görüşlerimi dürüst bir şekilde yazacağım

Türkçe: Çoğunlukla ÖSYM seviyesinin çok altında kısa sorulardan oluşuyordu, Türkçemin 35 dakika sürdüğü nadir sınavlardandı. Birkaç tane soru yine de düşünülmesi gereken düşürebilecek sorulardı denilebilir. Dil bilgisi ise ortanın bir tık altı denilebilir. Genel olarak 2018'den beri ÖSYM'nin sorduğu en kolay Türkçe olduğunu düşünüyorum. (40/40)

Sosyal: Tarihteki saçma bir bilgi sorusu vardı boş, coğrafyada ise 2 soruda takıldım, 1i boş diğeri ise yanlış. Felsefenin de ortanın bir tık üstü olduğunu düşünüyorum, yine de yapılabilirdi. Sınavda benim adıma belirleyici olacak olan ders sosyal olacak. (18/20)

Matematik: Pratik çözmek için akıl yürütmek gereken birkaç soru vardı, uzun işlemli/denklemli soru sayıca bence az idi fakat kısa sorularda da çözüm yolu fark edilemezse uzun uzun işlemler yapılabilirdi. Bundan önceki ÖSYM matematikleri ile benzer ya da belki çok çok az bir tık üstü olabilir, zorluk açısından 2021 ve 2019'un altında olduğunu düşünüyorum, diğer sınavların ise az bir tık üstü denilebilir. (30/30)

Geometri: Güzel iki soru vardı. Dağ yamaçlı olan soru (tahminimce benzerlik sorusu) bence bayağı sertti ve boş bıraktım, kalanlar ise yapılabilir ortalama düzeyde idi. (9/10)

Fen: ÖSYM çizgisini bozmadığı ortalama bir fen idi, çok yorumum yok. (20/20)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxpc -- 8 Haziran 2024; 14:34:50 >

• daxpc kullanıcısına yanıt
    Yes dağ yamaçlı soruda büyük üçgenle küçük üçgenin açıları aynı geliyordu oradan benzerlikle çıktı. Benim matta klasör sorusu boş sadece. O an çok vakit alır diye geçmiştim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dağ yamaçlı soru kolaydı kanka ya aynı açılar alfa tepe açılar aynı kalan yer de aynı basşt bi benzerlikten çıkıyordu
    fizik bence saçmaydı kimyada büret sorusu kötü tr yorumuna katılıyorum felsefe falan zordu ben zaten iyi degilim onda

• benim adım laz ziya kullanıcısına yanıt

benzerlik adına görene hepsi kolay zaten ama bence ayırt ediciydi beni de ayırdı.

• türkce gümletti haci 35 altına dusmedigim dersten 30 alti bekliyorum sosyale de son gün apotemi yetmedi mat fen cozunce en az 110 net dedigim sinavdan rezalet ayrildim  turkce 30 ustu gelirse ucundan 100 ustu yapıyom. Guvendigimden 2 hafta turkce bakmayınca rezalet çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yltyy -- 8 Haziran 2024; 15:1:22 >
  • 107.5 yaptım ben, ea ilk 500 için hala şansım var.

• Infernix kullanıcısına yanıt
    Nerden biliyon la kaç yaptığını

• pdf cıktımı

• Kırmızi Şortlee kullanıcısına yanıt

tahmin.

matematikte yanlış yok. diğer üçünden 10 yanlış çıksa 107.5

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.