Şimdi Ara

Dattebayo Stream (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
4.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzlenebilecek kalitede stream ancak sende acaip latency var.
  • Görev çubuğu yanda, acaba sendede mi friends ve bildirim tarafının görev çubuğu aşağıda olunca gözükmemesi sorunu var?

edit:gördüm sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pastacı Fırınzade Efendi -- 19 Ağustos 2011; 20:30:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

Wireless sinyalinin pek önemi yok, yine de arttırmak istyorsan bi kitaba aliminyum folyo sar arkasına koy direk laptoba doğru yönelt modemi
    tmm denerim.

mantık olarak ekranın eni fazla boyu az olduğu için görev çubuğunun sağ tarafta olması daha iyi bi görünüm sağlıyor. hem daha da kullanışlı.

windows xpde falan sayfalar yan yana gelirdi ya, sekme olayı yoktu hani. o zaman aşağıda olması iyiydi işte. hem hipster taklıyoz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkumaRaion

Yine de bir auspexa değil.

• 12+1 benim
  • Mesaj atıyım dedim baktım silmişin
  • Ömrümde gördüğüm en kötü Tristina.
  • Fail poppy.
  • Ünlü olduk beyler
  • Köprüden atlayacağın zaman haber ver büyük zevkle iterim.
  • ahaha lagden dolayı bayağı bi fail oluyor. bu normal oyunum diyemiyorum yani. neyse stream şimdilik bu kadar, lag sorununa çözüm bulursam 9890898x daha iyi oyunlar bekliyor sizi.
  • Yerimizi alalım.
  • Stream'i izlemedim ama oyuna girmeden önceki deneme oyununda 250 latency falan vardı oyunda da öyleyse haksızlık ediyorsunuz derim. Guardsmanbob 200 pingle ne failler yapıyor bazen ki onu bırak 0 ping'de ocelote'un 2 epic mclaren's wall'unu da gördük.
  • <3 yağmur adam. kralsın.

dattebayo ekle bi ara oyun atarız. stream açmadan taşicam seni. free win vercem sana.
  • Bağlantı değerlerin nedir ?
  • 8 mbit download 0.65 falan da upload. yani bi teste 60 diğerinde 70 falan çıktı. pingden dolayı bayağı fail yapıyorum. alışınca olmicak ama söz.
  • Up yardım eli geldi.
  • görüntü kalitesini düşürüp yeniden açtım. açığız. çete de bakıyorum sık sık. yazın bi şeyler.
  • 4v5 fena ezdik. bi oyun daha atıyoruz ama çetten bi şey yazan yok :(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.