Şimdi Ara

Data Kartuş Nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.netsiparis.com/detay.asp?kod=666140002
    Arkadaşlar Data Kartuş hakkında detaylı bilgisi olan varmı?Arabirimi nedir?aktarım yolu nedir?bize 80 TB arşiv için depolama lazım.ve bunu ne ile yapacağımaza dair bi araştırma yapıyoruz..data kartuş bizim için çözüm olurmu?bilgisi olan arkadaşlardan yarım bekliyorum..saygılar..

• toner kartuşu ile ilgili bir araştırma yapıyordum tdk marka data kartuşunu buldum data kartuşu nedir diye araştırayım dedim ve 11 yıllık konuyu hortlatmış olduk.

bilen veya kullanan varsa bizi bilgilendirirse seviniriz
  • Owc Thunderbay Flex 8 Thunderbolt 3 Storage Solution Nas Depolama almaya karar verdiğimde satıcının "zonk" diye sorduğu soruda geçen bir terimdi.,🤔😏🤓İnternette Türkçe bir kaç açıklama olsa da henüz tam olarak anlamış değilim

alıntı:"manyetik veri yedekleme* ünitelerinin kullandıkları kasetlere verilen ad. her markanın kendi sıkıştırma yöntemi, yazma okuma kafası ve kaset tasarımı olduğu için genelde markaya bağımlı kalınmakta." Ayrıca temizleme data kartuşu,data kartuş saklama kasası, data cartridge (tape) gibi farklı ifadeler/terimler/cümleler yer almakta (umarım bu konuyla ilgilidir).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.