Şimdi Ara

Darüşşafaka’ya yapacağınız her bağış için BKM Express de bağış yapıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlk bin işlem gerçekleşince kampanya kendiliğinden sona erecek fakat kampanya süresi bitmek üzereyken bile bin işlem gerçekleşmemiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu yukardaki şirk koşma olayı inşallah trolldür. değilse vah güzel ülkemin haline !
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

Ben de bağışladım evet

Darüşşafaka’ya yapacağınız her bağış için BKM Express de bağış yapıyor

şu işleri gizli yapın reklamla olmaz bu işler, yerine de ulaşmaz. Allah şirk koşmayın.

şirk koşmak hakkında bir fikrin olduğunu sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler bildirim için.
  • Ben de gönderdim ama bkm'nin desteği ile ilgili ayrıca bir şey göremedim.
    Sanıyorum yeterli sayıya ulaşılmış.
  • eleman ilkokulda şirk koşmayı duymuş birilerinden cümle içinden kullanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

quote:

Ben de bağışladım evet

şu işleri gizli yapın reklamla olmaz bu işler, yerine de ulaşmaz. Allah şirk koşmayın.

Aynen @alitaro nun dediği gibi amacım. Şirk koşmak falan nedir , bilmem. Yaptığım yardımı göstermek falan değil , kimse beni kişisel olarak da tanımaz. Sadece bir adım atmanıza belki destek olur diye düşündüm ve öncekiler gibi bir kaç ukala arkadaş çıkıp sen kendin göndermemişsindir belki diye düşünen olursa diye de belirtmek istedim.

Yoksa burda herhangi birinin yardımımı görmesi, kişisel olarak kimse tanımadığı için bana bir prim kazandırmaz.

5 lira da olsa gönderilirse 5 lira da bkm verir, belki cocuklara bir ihtiyacı alınır, yardım kampanyasında bari kötü düşünmeseniz olmaz.

yardımı illa gizli yapma şartı falan yoktur ve bu tip işler çok güzeldir
    kendi adıma sizlere teşekkürü borç bilirim

Eyvallah hocam. Bir kac pm gonderen sizler gibi takdir eden arkadaslar oldugunu bilmek guzel. Hala bir umut var bu ulkede.

bu forumda her cinsten insan var ,onun için bazılarını hiç ciddiye alma ,hatta cevap dahi verme direk blokla geç
    diğer türlü boşa harcanan zaman oluyor

• Geçen sene de darüşşafaka ve lösev'e vermiştim (bir yere daha vermiştim ama emin olamadım, dekontlara bakmam lazım) bu sene de öyle yapacağım anlaşılan. BKM Express'de tuzu biberi oldu, sağolsunlar.

Yararlandığınız bir fırsattaki karınızdan feragat edin verin 10-15 TL ne olacak sanki.
  • BKM'den geri dönüş oluyor mu acaba sizin bağış tutatınız kadar biz de bağış yaptık, bu da makbuzu falan diye ? Bağış yapanlara geldi mi böyle bir mail veya mesaj acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimican37

BKM'den geri dönüş oluyor mu acaba sizin bağış tutatınız kadar biz de bağış yaptık, bu da makbuzu falan diye ? Bağış yapanlara geldi mi böyle bir mail veya mesaj acaba?

Sadece bu var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Allah olmayı bıraktığınız zaman okumanızı öneririm.

http://www.kuranikerimmeali.com

• Bağış gibi bir olayda neden sınır 1000 böyle bir işte bari en az 5000 olaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: kimican37

BKM'den geri dönüş oluyor mu acaba sizin bağış tutatınız kadar biz de bağış yaptık, bu da makbuzu falan diye ? Bağış yapanlara geldi mi böyle bir mail veya mesaj acaba?

Ilave bir bilgilendirme gelmedi hocam. Belki arayip teyit edilebilir ama ben de sizin gibi bu bilgilendirmeye ihtiyaç duydum acaba onlar da ekledimi diye.

• Yıllar önce açtığım hesap bir işe yaradı. Konuyu açtığınız için teşekkürler, herkese iyi bayramlar.

Edit: BKM express tüm bağışlar toplandıktan sonra kendi payına düşen kısmı tek seferde bağışlayacakmış arkadaşlar, bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanerdk -- 26 Haziran 2017; 14:19:49 >
  • İşlem tamam. Her zaman yaptığım bağışı BKM ile yaptım. Haber verenden allah razo olsun.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.