Şimdi Ara

Darty Asus dizüstü %25 indirimli + 1 tb harici hdd indirimi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
8.792
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ödeme kısmında teslimatta yazıyor stoklarda yok diye
    ilk ürüne bakınca sepete at var sonra yok

• quote:

Orijinalden alıntı: anubis2005

hdd aldım bugünde bu darty beni batıracak bu arada grupanya çekle 177 tl ye geldi hdd alıcaklar bu şekilde yapmayı unutmasın saygılar sevgiler hepinize...

Nasıl yaptınız acaba onu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

grupanya olayı nedir acaba?

25tl ye 50tl indirim çeki alıyorsun grupanya.com dan budur dostum olay...
  • Aynı gün içinde ilk açıkladıkları fiyata birden bire 250 TL zam yapmak, afferin sana DARTY!!
  • bu arada geçmiş olsun hdd de stok bitmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonné

quote:

Orijinalden alıntı: laider

sonne cok sagolun. Su anda ankara kentpark dartydeyim. Kavga dovus ettik olmadi, magaza calisani ile beraber 444u de aradik, o da magazada gecerli degii o flyat dedi.

İsten lzln alip dunyanın yolunu geldık.

Olmadı be hocam, yakısmadı.

pm attım size bakar mısınız?

Valla tam olarak ne yapmaya calistiginizi anlamadim ama magazadan kovdular artik.

Sonne, iyi niyetinizden suphem yok,ama....
    sanirim forumu ayaga kaldirip darty ye goturup, ustune bir de magaza personeli ile bizleri papaz ettiginiz icin bir ozur borclusunuz.

Ben sahsi olarak belki bir haber gelir diye saatlerce magazada dikilmemden bahsetmiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 22 Aralık 2011; 21:30:58 >

• burdaki arkadaşların (sonne) lafını dikkate alarak ben de taa yenibosnaya gittim. müşteri hizmetleri 2 adet var stokta dedi, koşa koşa gittim. % 25 indirim var ama webdeki fiyattan değil. bindirilmiş fiyattan indirim var. webde 1750 tl olan şey mağazada 2050 küsur tl. çok kötü oldu o kadara hevesle gitmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuyra -- 22 Aralık 2011; 21:37:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuyra

burdaki arkadaşların (sonne) lafına dşkkate alarak ben de taa yenibosnaya gittim. müşteri hizmetleri 2 adet var stokta dedi, koşa koşa gittim. % 25 indirim var ama webdeki fiyattan değil. bindirilmiş fiyattan indirim var. webde 1750 tl olan şey mağazada 2050 küsur tl. çok kötü oldu o kadara hevesle gitmiştim.

Aynısı benim de başıma geldi bu akşam, 1,5 saat yolda geçen zaman ve 250 TL bindirim. Utanmazlık, başka birşey değil.
  • ASUS 1011PX-BLK106S modelini takip ediyordum. Buraya yazildigindan beridir hic stoklara girmedi. Fiyati 396 liraydi simdi 470 liraya cikarmislar. Bu saatten sonra stoklara girse de almam. Indirim yapiyorsunuz ustune 100 tl zam koyuyorsunuz ne anladim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elninom1 -- 22 Aralık 2011; 21:40:30 >
  •  Darty Asus dizüstü %25 indirimli + 1 tb harici hdd indirimi

Darty Asus dizüstü %25 indirimli + 1 tb harici hdd indirimi

Başka söze gerek yok

• bu karışıklık ne yaw..

kampanya açık asus 25%, bir sürüsünde de 18% KDV var.. Galiba kampanyayı uygularken yapılmış bir hata..

disk zaten birkaç mağazada kaldı..
    Ben yokken bulanmış ortalık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hereticc

Galiba kampanyayı uygularken yapılmış bir hata..

Evet, kampanyayı açıklamadan önce bindireceklerine, kampanyadan sonra bindirdiler Darty bu çizilen karizmasını bir daha nasıl toplar bilemem. Bu kadar acemilik, mağazadan döndürdükleri insanlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

quote:

Orijinalden alıntı: korcerrah

ASUS N55SF-SX236V

NTEL CORE İ5-2430M 2.40 GHZ
    NVIDIA GT555M 2 GB EKRAN KARTI
    WINDOWS 7 HOME PREMIUM

1905.93 TL -25%

1 429,45 TL KDV Dahil

bu makina bu fiyata çok iyi gözüküyor tam bir oyuncu cihazı.... fiyatı şu aralar bu özelliklere göre çok iyi

az once aldik bu bilgisayari sizin sayenizde bendeki gt540m li asus k53sv-sx581d ile degisecegiz bilgisayarlari abimle daha sonra.

yalniz tek merak ettigim sey. darty kendi garantisini mi veriyor yoksa asus yetkili servise gotursek de olur mu ?

o fiyata o cihazı aldıysanız yatın kalkın dua edin... hata yaptıklarını anlayıp hemen zamlandırmışlar... :) inşallah size faydalı olabilmişimdir :)

ürün o fiyata çok iyiydi ama zam yapmışlar hehe

n55 serisi mükemmeldir...

• quote:

Orijinalden alıntı: hereticc

bu karışıklık ne yaw..

kampanya açık asus 25%, bir sürüsünde de 18% KDV var.. Galiba kampanyayı uygularken yapılmış bir hata..

disk zaten birkaç mağazada kaldı..
    Ben yokken bulanmış ortalık :)

Bunun adı resmen rezillik karışıklık falan değil, bir de pişkinlik tabi
  • tuvnera nerelerdesin sen olmayınca olmuyor be
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

@sonné HOCAM TAMAM KAMPANYA YAPIYORSUNUZ AMA NEREDEYSE 1 HAFTA OLACAK BENİM CANON 1100D Yİ HALA YOLLAMADINIZ. SİZDEN BİR BİLGİ DE GELMEDİ HENÜZ?

fiyatı gerçekten uygun olan ürünleri göndermiyorlar

daha önce benim başıma geldi e52 aldım

fiyatı arttığında aynı gün kargo olan ürün nedense ben indirimli aldığım için temin edilemedi

sonrada iptal ettim lanet olsun diyerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

@sonné HOCAM TAMAM KAMPANYA YAPIYORSUNUZ AMA NEREDEYSE 1 HAFTA OLACAK BENİM CANON 1100D Yİ HALA YOLLAMADINIZ. SİZDEN BİR BİLGİ DE GELMEDİ HENÜZ?

fiyatı arttığında aynı gün kargo olan ürün nedense ben indirimli aldığım için temin edilemedi

Hocam kendileri web'e özel kampanya yaptılar. Biz de satın aldık. Göndermeyeceklerse neden kampanya yapıyorlar anlamıyorum. Mağazadan temin ediliyor dediler 1 hafta geçti. Bekliyoruz bakalım ne olacak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Hocam kendileri web'e özel kampanya yaptılar. Biz de satın aldık. Göndermeyeceklerse neden kampanya yapıyorlar anlamıyorum. Mağazadan temin ediliyor dediler 1 hafta geçti. Bekliyoruz bakalım ne olacak.

yanlış fiyatlandırma yüzünden çamura yatıyorlar

şuanda aynı durum var

misal dün akşam 1550 tlden stokta olmayan asus ux21 ultrabook bugün 2450den stokta nedense

indirim yapsa bile 1850ye felan geliyor

aynı şekilde dün 1750den stokta olan ux31 ultrabook bugün 2760dan stokta yok

şimdi düşün ben dün akşam 1750den ux31i alsaydım sence göndereceklermiydi

bence göndermeyeceklerdi

darty vermeeeeezzz

• Darty'nin indirim yine farty
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.