Şimdi Ara

Darkest Dungeon Türkçe Yama 2.0 [TAMAMLANDI] (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
31
Favori
44.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • verdiğiniz sitede indirme linkine tıkladığımda bu sayfa neden çıkıyor?

Darkest Dungeon Türkçe Yama 2.0  [TAMAMLANDI]
  • Hocam ordan Reklamı Gecıp Dosyaya Erişebilirsiniz Hepimiz Bu Linkten İndirdik yamayı :)
  • ogulcangurleyen kullanıcısına yanıt
    İptal deyip kapattım ama bir link ya da dosya inmiyor. Neden diğer çeviriciler gibi normal bir şekilde yapılmıyor bu iş? Ya da link e tıklamada önce şu şekilde sayfalara geçebilirsiniz diye uyarıda bulunulmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba yapici,

Karşına çıkan reklamı iptal diyerek geçebilirsin. Bu şekilde yaparsan bir pencerede TRLink adresi diğer pencerede reklam olacak. Bu andan itibaren TRLink adresinden "Linke Git" butonuna tıklayarak ve karşınıza çıkan reklamları kapatarak Darkest Dungeon Türkçe çevirisinin Google Drive linkine ulaşabilirsiniz. Bu reklam sisteminden hoşnut olmadığınızın farkındayız ve bu sistemi değiştirmek için uğraşıyoruz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

İyi oyunlar dileriz...
  • Çeviri Canavarı kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler. Kimse zamanı geri getiremiyor, emekte değerli bir şey... tabii sizin de bu çeviriden bir kazanç elde etmek istemiz gayet normal. ilk mesajda bu yazılan bilgilendirmenin olmasını dilerdim, en azından karşıma çıkan sayfalardan dolayı tedirginlik duymazdım. kolay gelsin, iyi çalışmalar
  • Merhaba macOS ta nasıl kuruluyor
  • EinemStick kullanıcısına yanıt
    Merhaba EinemStick,

Maalesef Türkçe yamamızı macOS Bilgisayarlarda deneme fırsatı bulamadık. Sitemizdeki kurulum adımlarını izlemeyi deneyebilirsin.

İyi oyunlar dileriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çeviri Canavarı -- 30 Mayıs 2020; 17:6:53 >
  • merhaba, yamayı indiremiyorum, link'e gidin dedikten sonra bekliyoruz ama gelen giden yok :) güncelleme mi yapıyorsunuz acaba ?

son soru, son versiyon ile uyumlu hale geldi mi ?

emekleriniz için teşekkürler
  • Linke git dedikten sonra komple bir sekme olarak açılıyor. Dolayısıyla reklam kapatmak değil de sekmeyi kapatmak kalıyor elimde sadece. Bunu yapınca da bir ilerleme olmuyor.
    Düzeltme: Arka arkaya denemelerimde hallettim. Elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakabzugo -- 30 Mayıs 2020; 18:2:41 >
  • LoveHentai L kullanıcısına yanıt
    Merhaba LoveHentai,

İnternet bağlantınızda veya TRLink altyapısında bir sorun olmuş olabilir. Az önce tarafımızca denenmiş olup bir hataya rastlanmamıştır. Ayrıca yamamız son versiyon ile uyumlu hale getirilmiştir.

İyi oyunlar dileriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çeviri Canavarı

Merhaba LoveHentai,

İnternet bağlantınızda veya TRLink altyapısında bir sorun olmuş olabilir. Az önce tarafımızca denenmiş olup bir hataya rastlanmamıştır. Ayrıca yamamız son versiyon ile uyumlu hale getirilmiştir.

İyi oyunlar dileriz...
    teşekkürler bende zorlamalar sonucu hallettim :) ilginiz için teşekkürler, tekrar dan elinize sağlık
  • Hocam yamayı yüklüyorum ama oyun hala ingilizce bunun bir çözümü yokmu ya
  • selamlar yamayı indiremiyorum, dosya iniyor fakat arşiv hatalı diyor, 5-10 kere denedim sonuç aynı :) wifi vb bişi kullanmıyorum. Yani indirirken bağlantı sorunu kopma vs olmuyor.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bazılarınızın yamayı kurmakta sorun yaşadığının farkındayız. Bugün ilerleyen saatlerde yamanın çeviri durumu güncellenecektir. O zaman yamadaki sorunlar da kontrol edilecektir.

İyi günler dileriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çeviri Canavarı -- 31 Mayıs 2020; 16:58:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elinize sağlık oyunu çevirdiğiniz için çok teşekkürler. İyi ki buraya bakmışım yoksa bozuk yamayı indirip uğraşacaktık. Son halini bekliyor olacağız çok teşekkürler.
  • Çeviri Canavarı kullanıcısına yanıt
    merhaba yama da sıkıntı var galiba dosyayı açtığında localization dosyası var açtığında için pc,ps4,nx,psv gibi dosyalar var.ama açıp baktığımda hepsinin içinde english.loc2 var türkçe yama ya dağir bir şey yok bilginiz vardır büyük bir ihtimalle ama ben yazayım dedim.dil seçeneklerinde de türkçeye dağir bir seçenek yok
  • vkopuzoglu kullanıcısına yanıt
    Merhaba vkopuzoglu,

Darkest Dungeon'un şu anki Türkçe yaması test edilmiş ve herhangi bir probleme rastlanmamıştır. Lütfen oyunu doğru kurabilmek için sitemizdeki kurulum açıklamasını okuyunuz.

İyi oyunlar dileriz...
  • rapidet R kullanıcısına yanıt
    Merhaba rapidet,

İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki localization klasörünü oyununuzun kurulu olduğu yere atmanız yeterlidir. Ayrıca bu gece yamanın kurulum videosu paylaşılacaktır. Sitemiz üzerinden videodaki adımları izleyerek Türkçe yamayı kurabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz...
  • Merhaba arkadaşlar,

Yamamız güncellenmiş ve son değişiklikler notlara ve ilk mesaja eklenmiştir. Yamanın yeni sürümünü kullanarak var olan kayıt dosyalarınızda oyununuzu oynamaya sorunsuzca devam edebilirsiniz. Ayrıca yama kurulumuna dair videoyu da ilk mesajda veya sitemizde bulabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çeviri Canavarı -- 1 Haziran 2020; 0:0:9 >
  • Çok teşekkürler elinize sağlık tekrar gayet güzel şekilde sıkıntısız oldu. Millet o kadar yaygara koparınca ben de ekstra bir şey yapıyoruz sanıp korktum :D Biz zamanında ne cracklar yapmış adamız bunlar vız gelir tırıs gider be >_<
    İlginiz için çok teşekkürler kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vkopuzoglu -- 1 Haziran 2020; 18:3:0 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.