Şimdi Ara

Darkest Dungeon Türkçe Yama 2.0 [TAMAMLANDI] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
31
Favori
44.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba Wight Lord,

Değerli yorumların için teşekkür ederiz. Öncelikle belirtmeliyim ki yamamız ek paket çevirilerini henüz içermemektedir. Oyunun diyalog kısmı sıralı olmadığı için çevrilen kısım sıralı olarak gözükmemektedir. Bundan dolayı oyunun farklı kısımlarında belirli cümleler Türkçe olarak gözükmektedir. Çeviri en kısa zamanda tamamlanacaktır. Tekrardan teşekkür eder,

İyi oyunlar dileriz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyalogları %100 yapıp oyun içi eşyaları sonraya da bıraksanız, yamayı bu şekilde güncelleyerek devam etseniz daha iyi olur aslında. Oyun içi eşyaların ne işe yaradığını ve ne kattığını karakterlere iyi kötü anlıyoruz zaten çünkü.
  • Alyssa223 kullanıcısına yanıt
    %100 katılıyorum, az çok oyunlarla haşır neşir olmuş insan eşya açıklamalarını anlaması gerek.

Kolay gelsin ekibe. =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 7 Mart 2020; 20:59:47 >
  • Güncelleme gelecek mi? Biraz daha ilerlemiş versiyon ise ona göre başlayacam oyuna :)
  • Merhaba arkadaşlar,

Bu gece yama güncellemesi sizlerle paylaşılacaktır.

İyi oyunlar dileriz...

• Hocam Yama Güncellendiyse Eğer Bir Sorum Olucak ?

Bu Kurduğum Yamanın Üstüne Yeni Dosyaları Atsam Sıkıntı Olmaz Değil mi ?
  • Merhaba arkadaşlar,

Yamamız güncellenmiştir. Yamanın yeni sürümünü kullanarak var olan kayıt dosyalarınızda oyununuzu oynamaya sorunsuzca devam edebilirsiniz.

İyi Oyunlar Dileriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çeviri Canavarı -- 9 Mart 2020; 5:12:2 >
  • Türkçe yamayı kurduktan sonra oyuna girmiyor. Oyunu Sadece Steam den alıncamı yama kullanılabiliyor ?
    Bende esyaların Türkçe olmasını doğru bulanlardanım konu önemli değil bu oyunda ama hangi eşyanın ne işe yaradığını bilmemek sorun.

• Raicho_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba Raicho_,

Oyunumuzun Türkçe Yaması Steam üzerinde test edilmiştir. Siz oyunu nereden aldınız? Belirtirseniz yardımcı olmaya çalışalım.

İyi oyunlar dileriz...

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Bende esyaların Türkçe olmasını doğru bulanlardanım konu önemli değil bu oyunda ama hangi eşyanın ne işe yaradığını bilmemek sorun.
    Nasıl konu önemli değil ya? Hikayesiz ve konusuz bir oyunda gidip gidip yaratık, haydut vs. öldürmek amacını bilmeden nereye kadar tatmin edecek seni nasıl keyif alacaksın oyundan yani.

Neyse zevkler tartışılmaz tabii.
  • Çeviri Canavarı kullanıcısına yanıt
    korsan indirdim satın almadım. Normal de olması lazım oyunda sıkıntı yok yamaya kurduktan sonra oyun açılıp kapanıyor
    Oyunun öyle sinematik bir hikayesi konusu olmadığı için dedim .

• Oyunun hikayesini çevirmeye devam ediyormusun acaba ne zaman biter %100.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raicho_

korsan indirdim satın almadım. Normal de olması lazım oyunda sıkıntı yok yamaya kurduktan sonra oyun açılıp kapanıyor
    Denemek için bütün DLC'lerin olduğu bir repack indirip yamayı kurdum, oyuna girdim ve bir sorunla karşılaşmadım. Tabi DLC'ler ve yama tam olmadığı için bazı kısımlar İngilizce ama bir sıkıntı gözükmüyor. Bu arada sadece giriş görevini yaptım ileride bir sıkıntı olur mu bilemiyorum.
  • karma999 kullanıcısına yanıt
    anladım galiba benim indirdiğim yerde sıkıntı var
  • 112call 1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba 112call,

Yama güncellememiz oyun tamamen Türkçe olana kadar devam edecektir. Tahminen 1.5 ay sonra yamamız tamamlanacaktır.

İyi oyunlar dileriz...
  • Bence Suan İçin Gayet Tatmin Edici... Oyunun Cok Sonlarına Doğru Yama Yapılmamıs Hikaye Kısmında... Bence Baslayın Derim, Bu oyunda Hikaye 3. planda Oynadıkça Anlarsınız....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogulcangurleyen -- 10 Mart 2020; 3:23:21 >
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Merhaba RASYONALIST,

Yamayı beğenmediğinize üzüldük. Önceden de belirttiğimiz gibi oyunun diyalog dosyaları oyun içinde karmaşık bir şekilde yer alıyor ve karakterlerin söyledikleri cümleler rastgele bir şekilde karşınıza çıkıyor. Bundan dolayı söylemek isteriz ki çevirinin belirtildiği gibi 50%'lik kısmı tamamlanmıştır. Çeviride belirli hatalar olabilir, bizlere bunları iletebilirsiniz. Böylece tam sürümün hatasız çıkmasına yardım etmiş olursunuz. Fakat oyunun kötü çevrildiğini düşünmüyoruz. Eğer kötü gördüğünüz bir yer varsa bizlere iletebilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.