Şimdi Ara

Dark Evopad r9720 3D Mark Testi eklendi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.089
Cevap
9
Favori
78.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yeniden58

quote:

Orijinalden alıntı: uurbir

quote:

Cihazi yarin HB.dan almayi düşünüyorum. Hop.ve kamera anlaşılan vasat.. Onlar çok sorun değil.. Benim için önemli olan android uygulamalar, HD oyunlar ve ekran kalitesi... Kasma falan oluyor mu? Birde tv.ye bağlandığında görüntü kalitesi nasıl? Deneyen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi??

evet kamera 2/10 puan, vga kameradan iyidir sadece hoparlör de 3-4/10 puan alır.. ama kulaklıkla süper, gerçi benm kulaklık markası iyi ama yinede sony gibi ses veriyor, ses kartı iyi demekki, boğukluk yok..Android son versiyonu yüklü oyunlar fln sorun olmaz, gta3 falan deneyemedim henüz ama zorlanacağını sanmıorum benchmarklar ortada, transformer pad seviyesinde değerler almış kasma sadece açılırken ki logo ekranında oluyor, kullanımda yok asla.. TV ye bağlamadım ama hdmi ayarları var tablette, çözünürlük falan seçebiliyosun, sorun olacağını sanmıyorum, ayrıca bir vidyo var bu TV ile ilgili.. sorusu olan sorabilir herzaman

Teşekkür ederim yardımların için.. Anlaşılan alsak pişman olmayacağız desene.. Bana cazip gelen yanlari; Android son sürüm, HDMİ çıkışı, 1.6 GHz. olması, bluetooth ve ekran (görüntü) kalitesi.. Aslina bakarsan saymakla da bitmiyor.. Kasma olayi da normal kullanim içerisinde olmuyorsa daha ne olsun??.. Bence fazla düşünmeye gerek yok. Sende pişmanlık var mı? "ulan keşke bunu değilde şunu alsaydim" mi diyorsun? Yoksa; "iyi ki almışım" mı??? bu çok önemli..
    Teknik olarak bir sorum daha olacak; usb girişi var mı? Varsa en fazla 1 tanedir.. Örneğin ben klavye mause ve gamepad aynı anda kullanmak istiyorum ne yapacağız????

ulan keşke şunu bunu alsaydım demedim, çünkü klasmanında çok iyi, bir HDD bağlayıp kullanmak, gamepad bağlamak inanılmaz bir zevk veriyor. İyiki almışım
    Şimdi şöyle, bir tane PC ye bağlamak için, bir de OTG kablo ile donanım bağlamak için giriş var(HDD, flash disk, gamepad, 3g dongle vs..), bu 2 giriş de mini usb tipinde. klavye mouse gamepad aynı anda kullanmak istiyorsan, çok şey istiyorsun sadece biri bağlanabilir sanırım, çünkü tek giriş var..

• evet az önce GTA 3 oynadım tablette, ve beklenen sonuç full çözünürlükte kasmadan oynanıyor galaxy s3 ten bir kıl aşağıda, dört çekirdekli sonuçta s3 ama inanılmaz bir performans, çalıştıramayacağı bişey yok bu aletin selamlar

• quote:

evet az önce GTA 3 oynadım tablette, ve beklenen sonuç full çözünürlükte kasmadan oynanıyor galaxy s3 ten bir kıl aşağıda, dört çekirdekli sonuçta s3 ama inanılmaz bir performans, çalıştıramayacağı bişey yok bu aletin selamlar

Anlaşıldı.. Desene almak bize de farz oldu... Hemen sipariş veriyor, görüşlerimi paylaşiyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

evet az önce GTA 3 oynadım tablette, ve beklenen sonuç full çözünürlükte kasmadan oynanıyor galaxy s3 ten bir kıl aşağıda, dört çekirdekli sonuçta s3 ama inanılmaz bir performans, çalıştıramayacağı bişey yok bu aletin selamlar

Anlaşıldı.. Desene almak bize de farz oldu... Hemen sipariş veriyor, görüşlerimi paylaşiyorum...

hayırlı olsun o zaman görüşlerini bekleriz

• Eksen bilgisayarda kutulu veriyolar demişsin peki o magazalarda satış oluyo dimi ya yani elden para verip alabiliyoruz ? ve birde kablosuz mouse klavye setiyle 2sini kullanabiliriz galba usb'ye alıcıyı takınca pcdeki gibi kablosuz görevi görürmüki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanDrogba -- 16 Ekim 2012; 9:39:48 >
  • Bende iyiki almısım dedim baska tablet arayacagimi sanmiyorum ....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan_woLky

Eksen bilgisayarda kutulu veriyolar demişsin peki o magazalarda satış oluyo dimi ya yani elden para verip alabiliyoruz ? ve birde kablosuz mouse klavye setiyle 2sini kullanabiliriz galba usb'ye alıcıyı takınca pcdeki gibi kablosuz görevi görürmüki

keşş para heryerde geçer dostum tabiki alabilirsin, taksit seçenekleri de sitede mevcut. kablosuz klavye-mouse seti için emin olamıyorum, bişey diyemem, denemek lazım..

• Öncelikle güzel bir tablete benziyor muadir ürünlerden farkı ( polypad 9716 ) batarya ve Bluetooth sanırım. burda benim için artık önemli kriter destek sitesi yani yeni güncellemeler soru ve sorunlar ile ilgili muhattap bulma olcakdır ki dark biraz eksik sanki bu yönlerde ? darkevo pad 9720 modelini kendi sitesinde bulamadım ?? bu benim için daha büyük bir sorun sizce ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_kucuk

Öncelikle güzel bir tablete benziyor muadir ürünlerden farkı ( polypad 9716 ) batarya ve Bluetooth sanırım. burda benim için artık önemli kriter destek sitesi yani yeni güncellemeler soru ve sorunlar ile ilgili muhattap bulma olcakdır ki dark biraz eksik sanki bu yönlerde ? darkevo pad 9720 modelini kendi sitesinde bulamadım ?? bu benim için daha büyük bir sorun sizce ??

http://www.akortek.com/ sitesi bu, güncellemelerde yayınlanıyor..
  • Ben darkin media playerini da kullanıyorum gecen sene alet arıza vermişti firmaya gönderdim ve yenisini gönderdiler bana, akortek firması ürününün arkasında duruyor diyebilirim....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_sevdam

Ben darkin media playerini da kullanıyorum gecen sene alet arıza vermişti firmaya gönderdim ve yenisini gönderdiler bana, akortek firması ürününün arkasında duruyor diyebilirim....

evet bende bikaç yerde birebir değişim yaptıklarını okumuştum
  • ''Ödeme Şekli: Havale
    Durum: Siparişiniz hazırlanıyor.''

Domateeeeeessss.. tazeee doomateeessss

Hadi Hayırlısı Bakalım
  • quote:

''Ödeme Şekli: Havale
    Durum: Siparişiniz hazırlanıyor.''

Domateeeeeessss.. tazeee doomateeessss

Hadi Hayırlısı Bakalım

bekliyoruz yorumları

• kullanan arkadaşlara bir soru sormak istiyorum belki size komik gelebilir :)

Öncelikle flash player android cihazlardan destegini çektigini açıklamış ? ne kadar dogru bilemiyorum ? su an için bu cok büyük bir sorun gibi gözükmesede ileride ne olacagımız
    belirsizligini koruyor google play de flash player bulunmuyor ? hatta jellybean için yok diyorlar nedir bu işin özü bilen varmıdır flash player olmassa tablet ne işe yarar ?

şimdi sorum şu

1-) Facebookda ki okey vesaire oyunlar yoville falan gibi Darkevopad 9720 de oynanıyormu ?

2-) ..net ( my ) sitesindeki cok kişilik oyunlar açılıyormu ? yani tavla okey tarzi ?? sorularım bu kadar acabilen arkadaşlar resim atarsa süper olur saygılar hepinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_kucuk -- 16 Ekim 2012; 17:48:37 >
  • quote:

kullanan arkadaşlara bir soru sormak istiyorum belki size komik gelebilir :)

Öncelikle flash player android cihazlardan destegini çektigini açıklamış ? ne kadar dogru bilemiyorum ? su an için bu cok büyük bir sorun gibi gözükmesede ileride ne olacagımız
    belirsizligini koruyor google play de flash player bulunmuyor ? hatta jellybean için yok diyorlar nedir bu işin özü bilen varmıdır flash player olmassa tablet ne işe yarar ?

şimdi sorum şu

1-) Facebookda ki okey vesaire oyunlar yoville falan gibi Darkevopad 9720 de oynanıyormu ?

2-) ..net ( my ) sitesindeki cok kişilik oyunlar açılıyormu ? yani tavla okey tarzi ?? sorularım bu kadar acabilen arkadaşlar resim atarsa süper olur saygılar hepinize

piyasada ios ve android var, flash player desteğini androidden çekti evet yani tablet piyasasında flash desteği artık yok denebilir, her 2 işletim sistemi için geçerli bu, sorun değil. Fakat evopad flash yüklü geliyor ve silmezseniz, kaldırmazsanız flash desteğinizde olmuş oluyor ben sitelerdeki flash destekli görsellerde sorun yaşamadım hepsi açıldı. bahsettiğiniz oyunları oynamadım ama, bilen varsa bilgilendirir, bende denerim kısa sürede..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GamingMan

quote:

imzaya eklemek isteyenler için: (* lar silinecek)

[*b][*size=1][*color=red]DARK Evopad R9720
    [*size=1][*color=black]9.7" 1024*768 pixels Capasitive IPS HD Ekran 10 touch|Rockchips RK3066 Chipset|Dual-core 1.6 GHz Cortex-A9 İşlemci|Quad Core Mali-400 GPU|16 GB Depolama|32 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza|1 GB DDR3 RAM|Bluetooth v2.1 EDR|2 MP Ön/Arka Kamera|Mini HDMI Out|8000mAh Battery|Android OS v4.1.1 İşletim Sistemi

İmza çalışman için teşekkür ederim şu şekilde de olabilir.

[*image]http://a1210.hizliresim.com/12/h/dz5m8.jpg[/simage]
    [*b][*color=red]DARK Evopad R9720 Kullananlar Topluluğu
    9.7" 1024*768 pixels Capasitive IPS HD Ekran 10 touch | Rockchips RK3066 Dual Chipset | Dual-core 1.6 GHz Cortex-A9 İşlemci | Quad Core Mali-400 GPU | 16 GB Depolama | 32 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB DDR3 RAM | Bluetooth v2.1 EDR | 2 MP Ön/Arka Kamera | Mini HDMI Out | 8000mAh Battery | Android OS, v4.1.1 (Jelly Bean) İşletim Sistemi

o şekilde malesef olamaz çünkü kural dışı

isteyenler için kurallara uygun imza: * ları silin!

[*center][*image]http://imageshack.us/scaled/landing/33/350653938640.jpg[/simage]
    [*b][*size=1][*color=red]DARK Evopad R9720
    [*size=1][*color=black]9.7" 1024*768 pixels Capasitive IPS HD Ekran 10 touch|Rockchips RK3066 Chipset|Dual-core 1.6 GHz Cortex-A9 İşlemci|Quad Core Mali-400 GPU|16 GB Depolama|32 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza|1 GB DDR3 RAM|Bluetooth v2.1 EDR|2 MP Ön/Arka Kamera|Mini HDMI Out|8000mAh Battery|Android OS v4.1.1 İşletim Sistemi

Alıntıları Göster
    İmza için @uurbir arkadaşıma teşekkürler.Konuya ekledim imzamızıda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GamingMan -- 16 Ekim 2012; 17:59:52 >

• quote:

kullanan arkadaşlara bir soru sormak istiyorum belki size komik gelebilir :)

şimdi sorum şu

Oyunları oynamayı denediğimde google playdan uygulamalarını yüklememi söylüyor ama bende daha denemedim

Tablet'e flash player yüklü olarak geliyo bi sorun yok

• Aynı şekilde flash player yüklü evopadde arkadaşlar bu konuda sıkıntınız olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: GamingMan

İmza için @uurbir arkadaşıma teşekkürler.Konuya ekledim imzamızıda

ne demekk ben biraz sıkıştırdım imzamı, diğer canavarlarımı da eklemek istedim
  • Senin canavarlarda öyle böyle degil dostum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.