Şimdi Ara

dark evopad r9700

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
2
Favori
12.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • günlerdir tablet bakıyorum. Eternal dan aurora 2 sipariş verdim sonra cube mini u30gt almak için iptal ettim. sonra 7" tablet boyutlarını bir kağıda çizince gözüme ufak gözüktü. 10" civarına bakmaya başladım. En çok tercih edilen ürün cube u30gt içinde çok farklı hikayeler var ( H sürüm, W sürüm, bozuk çıkan ürünler, wi-fi sorunu).

Sonra bu kadar para verip (10" olunca 400TL civarına çıktı) garantisiz olmasın istedim. malum satış yapan siteler TR de GERÇEK garantili değil. Yasal bir yükümlülük altında değiller (ihracatçı veya distribütor değil, garanti belgesi sunamazlar).

En son dark evopad r9700 gördüm. özellikler u30gt ile çok yakın sanırım ve TR markalı (çinde ürettirip kendi markasını basıyor, yazılımını yapıyor diye anladım) ve yamulmuyorsam sanayi bakanlığı garanti belgesi verebiliyor.

Bu ürün veya darkpad kullanan var mı ? Yazılım desteği nasıl ?

Paylaşalım lütfen...

• vala kardes dark ıyı bır marka medıa oynatıcım var ondan . Tablet ozellıklerı guzell bende ınceledım ama teknık servısı hakkında hıcbısey bılmıyorum. Servısı ıyıse al derım . Sonucta elektronık ne zaman ne olucagı bellı olmaz elınde patlamasın . Aınol servısınden bılgı almak ıstedım yaklasık 1aydır cevap gelmedı . Neyse bence artesın yenı gelecek urununu bekle servısı cok ılgılı .
    Hayırlı geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı tableti bende gördüm 10'' bir tablet almak istiyorum cube u30gt gerçekten midemi bulandırdı. Ona cesaret edemedim. Onyo smartpad plus sı inceledim onyo markası kutudaki özellikle cihazın tutmaması gibi durumlar yaşanmış oda iptal çünkü alıcağım ürün internet siparişi olucak almadan önce inceleyemiycem. Dark markasına gelince donanımhaberde bu üründe değilde media oynatıcıların servislerinde sıkıntı yaşamışlar gerekli destek verilmemiş Şimdi bu üründe soru işaretleriyle dolu... Ama servis sorununu bir kenara bıraktığımız zamanda tablet gerçekten güzel duruyor ne yapsam bilemiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanaykac

Aynı tableti bende gördüm 10'' bir tablet almak istiyorum cube u30gt gerçekten midemi bulandırdı. Ona cesaret edemedim. Onyo smartpad plus sı inceledim onyo markası kutudaki özellikle cihazın tutmaması gibi durumlar yaşanmış oda iptal çünkü alıcağım ürün internet siparişi olucak almadan önce inceleyemiycem. Dark markasına gelince donanımhaberde bu üründe değilde media oynatıcıların servislerinde sıkıntı yaşamışlar gerekli destek verilmemiş Şimdi bu üründe soru işaretleriyle dolu... Ama servis sorununu bir kenara bıraktığımız zamanda tablet gerçekten güzel duruyor ne yapsam bilemiyorum...

Ürünü alınca yorumlarınızı ve cube u30gt den farklı veya ondan iyi olan özelliklerini de paylaşırsanız tablet almayı düşünenler için faydalı olur diye düşünüyorum.
    Ben bu işlerden çok anlamama rağmen fark edebildiğim ilk şey işlemciler.Bu üründe A8 işlemci var cube u30gt de A9 işlemci var.Aralarında herhangi başka farklar varsa bilenler paylaşırsa daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

• + 8000 mAh pil
    + Aynı anda 10 nokta algılayabilen dokunmatik ekran
    + Çift kamera
    + Ips ekran
    + Yüksek çözünürlük
    + İdeal boyut
    + Bluetooth
    + HDMI çıkış
    + OTG kabloya ihtiyaç bırakmayan USB girişi
    + Güçlü hoperlorler
    + DDR3 ram

bunlar güzel + ama

- A8 işlemci yerine A9 nesil işlemci kullanılmalı,
    - Opsiyonel seçenekler sunulmalı (Dahili GPS alıcı), (16, 32 GB lik hafızalar), (Bluetooth'da opsiyonlar arasına alınırsa fiyat düzenlemesi olabilir)

Grafik işlemcisinden bahsedilen bir dokümana henüz rastlayamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdundar43 -- 13 Ağustos 2012; 11:53:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oso

günlerdir tablet bakıyorum. Eternal dan aurora 2 sipariş verdim sonra cube mini u30gt almak için iptal ettim. sonra 7" tablet boyutlarını bir kağıda çizince gözüme ufak gözüktü. 10" civarına bakmaya başladım. En çok tercih edilen ürün cube u30gt içinde çok farklı hikayeler var ( H sürüm, W sürüm, bozuk çıkan ürünler, wi-fi sorunu).

Sonra bu kadar para verip (10" olunca 400TL civarına çıktı) garantisiz olmasın istedim. malum satış yapan siteler TR de GERÇEK garantili değil. Yasal bir yükümlülük altında değiller (ihracatçı veya distribütor değil, garanti belgesi sunamazlar).

En son dark evopad r9700 gördüm. özellikler u30gt ile çok yakın sanırım ve TR markalı (çinde ürettirip kendi markasını basıyor, yazılımını yapıyor diye anladım) ve yamulmuyorsam sanayi bakanlığı garanti belgesi verebiliyor.

Bu ürün veya darkpad kullanan var mı ? Yazılım desteği nasıl ?

Paylaşalım lütfen...

Bence Window N101 al.

• bende senin gibi aurora 2 ile başladım en sonunda cube u30gt de karar kılmdım ve sipariş vermek üzereyken r9700 gördüm ve vazgeçtim. Hemen hemen aynı gibi görünse de cube donanımsal üstünlüğü olduğu kesin.
    cube teknofark fiyatı ile aynı fiyattalar fakat ürünü türkiye içerisinden almak, 2 yıl garanti kapsamında olması ve hepsinden önemlisi bence ürünün 1 ay değil 2-3 gün içerisinde elinize ulaşması gayet cazip geliyor.

donanım fakları gördüğüm kadarıyla
    1ghz A8-1.6ghz A9 çift çekirdek
    8gb-16gb
    1mp kamera-2mp kamera
    9,7"-10.1"

buna ek olarak ekran işlemcisi olarak cube de dört çekirdek mali 400 var. dark için bununla ilgili bir bilgiye ulaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adonise

quote:

Aynı tableti bende gördüm 10'' bir tablet almak istiyorum cube u30gt gerçekten midemi bulandırdı. Ona cesaret edemedim. Onyo smartpad plus sı inceledim onyo markası kutudaki özellikle cihazın tutmaması gibi durumlar yaşanmış oda iptal çünkü alıcağım ürün internet siparişi olucak almadan önce inceleyemiycem. Dark markasına gelince donanımhaberde bu üründe değilde media oynatıcıların servislerinde sıkıntı yaşamışlar gerekli destek verilmemiş Şimdi bu üründe soru işaretleriyle dolu... Ama servis sorununu bir kenara bıraktığımız zamanda tablet gerçekten güzel duruyor ne yapsam bilemiyorum...

Ürünü alınca yorumlarınızı ve cube u30gt den farklı veya ondan iyi olan özelliklerini de paylaşırsanız tablet almayı düşünenler için faydalı olur diye düşünüyorum.
    Ben bu işlerden çok anlamama rağmen fark edebildiğim ilk şey işlemciler.Bu üründe A8 işlemci var cube u30gt de A9 işlemci var.Aralarında herhangi başka farklar varsa bilenler paylaşırsa daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Kesinlikle hangi ürünü secersem seçiyim ürünü inceledikten sonra bilgilendiricem çünkü şuanda benim yaşadığım sıkıntıları alan insanlar yaşamasın diye o yüzden hiç kuşkunuz olmasın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adonise

quote:

Kesinlikle hangi ürünü secersem seçiyim ürünü inceledikten sonra bilgilendiricem çünkü şuanda benim yaşadığım sıkıntıları alan insanlar yaşamasın diye o yüzden hiç kuşkunuz olmasın

dört gözle bekliyoruz

• Bende Dark evopad r8000'e bakıyordum ama r9700'ü görünce fikir değiştirdim. r9700'de kullanılan işlemci ile ilgili bilgi almak için dark'ın sitesine mail attım. Tek çekirdek mi? Çift'mi? işlemci hızı nedir? bir öğrenelim ona göre sipariş geçeceğim. Aklımda acer iconia a100 7" tablet vardı ama 3g modem takılamadığı için vaz geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsy

Bende Dark evopad r8000'e bakıyordum ama r9700'ü görünce fikir değiştirdim. r9700'de kullanılan işlemci ile ilgili bilgi almak için dark'ın sitesine mail attım. Tek çekirdek mi? Çift'mi? işlemci hızı nedir? bir öğrenelim ona göre sipariş geçeceğim. Aklımda acer iconia a100 7" tablet vardı ama 3g modem takılamadığı için vaz geçtim.

Aynı durum şuan benimde düşündüğüm bişey malum tableti alma amacım internette dolaşmak film müzik bazı ofice işlerini yapabilmem yani oyun amacıyla almayı düşünmüyorum. Bunlar içinde iki çekirdekle tek çekirdek ne kadar fark eder bunu kestiremiyorum...
  • Dark 9700 güzel tablete benziyor.Videolardan da gördüğüm kadarıyla işlemcisi hızlı.
    Ben şu an beklemedeyim.Hem fiyat düşsün hemde elimde az kullanılmış kindle 3 var,ilk önce onu satmam lazım.
  • Akortek'ten cevap geldi. Cihazın işlemcisi çift çekirdekli ve 1.2 Ghz hızındaymış (Gpu 400 Mhz+ Cpu 1.2 Ghz= 1.6 Ghz). Bence gayet makul. Siparişi geçtim, cihazın gelmesini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsy -- 15 Ağustos 2012; 13:22:51 >
  • quote:

Akortek'ten cevap geldi. Cihazın işlemcisi çift çekirdekli ve 1.2 Ghz hızındaymış (Gpu 400 Mhz+ Cpu 1.2 Ghz= 1.6 Ghz). Bence gayet makul. Siparişi geçtim, cihazın gelmesini bekliyorum.

çift çekirdek ise kesinlikle alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oso

quote:

Akortek'ten cevap geldi. Cihazın işlemcisi çift çekirdekli ve 1.2 Ghz hızındaymış (Gpu 400 Mhz+ Cpu 1.2 Ghz= 1.6 Ghz). Bence gayet makul. Siparişi geçtim, cihazın gelmesini bekliyorum.

çift çekirdek ise kesinlikle alınır

Aslında aklımda android tv box almak vardı ama araştırdığım cihazların hiçbiri webcam desteklemiyordu. Dark'ın tv box'ının desteklediği söyleniyor ama onun da işlemcisi pek iyi değilmiş. Torrent indirirken falan başka bir uygulama açıldığında çok kasılıyormuş.
  • Bende uzun uzun araştırmalar sonunda Dark Evopad 9700 aldım, gözlemlerim şöyle ;

+ Ekran çözünürlüğü çok iyi,1080P filmlerden daha net anlayabiliyorsunuz en ufak karelenme yok.
    + Dokunmatik hassasiyeti ve çoklu dokunma çok iyi
    + Sayfa geçişlerinde,program oyun açılışlarında takılma yok,oyun performansı çok iyi
    + Hoparlör ses çıkışı ve kalitesi idare eder seviyede

- Kamera kötü (gündüz çekimleri fena değil)
    - Gps alıcısı olabilirdi
    - Buna uygun kılıf+jelatin bulamadım (bu benim beceriksizliğim olabilir bulan arkadaşlardan yardım istiyorum)

450 TL'ye böyle birşeye sahip olmak çok şaşırttı beni açıkcası, çünkü ne olursa olsun biraz kumar oynarcasına almıştım.Bu arada cihazın 2 yıl garantisi var.

Bu aralar pad almaya niyetlenip kafası karışan arkadaşlara tavsiye ederim, tüm işinizi görebilirsiniz bu pad'le..

• youtube de 1 tane inceleme yoğh peh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Bende uzun uzun araştırmalar sonunda Dark Evopad 9700 aldım, gözlemlerim şöyle ;

+ Ekran çözünürlüğü çok iyi,1080P filmlerden daha net anlayabiliyorsunuz en ufak karelenme yok.
    + Dokunmatik hassasiyeti ve çoklu dokunma çok iyi
    + Sayfa geçişlerinde,program oyun açılışlarında takılma yok,oyun performansı çok iyi
    + Hoparlör ses çıkışı ve kalitesi idare eder seviyede

- Kamera kötü (gündüz çekimleri fena değil)
    - Gps alıcısı olabilirdi
    - Buna uygun kılıf+jelatin bulamadım (bu benim beceriksizliğim olabilir bulan arkadaşlardan yardım istiyorum)

450 TL'ye böyle birşeye sahip olmak çok şaşırttı beni açıkcası, çünkü ne olursa olsun biraz kumar oynarcasına almıştım.Bu arada cihazın 2 yıl garantisi var.

Bu aralar pad almaya niyetlenip kafası karışan arkadaşlara tavsiye ederim, tüm işinizi görebilirsiniz bu pad'le..

28 TL kardayım ben o zaman :) 422 TL'ye worldcard 9 taksitle aldım dün akşam. Bu gün kargolanır diye bekledim ama şu saat oldu daha göndermediler.

• emrahsy o da güzelmiş ben 6 taksitle aldım..şimdiden hayırlı olsun, hayal kırıklığı yaşamayacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: pugulli61

youtube de 1 tane inceleme yoğh peh.

İncelemeler vimeo'da;

http://vimeo.com/47445587

http://vimeo.com/47452719

http://vimeo.com/47358276

http://vimeo.com/47451729

http://vimeo.com/47359714

http://vimeo.com/47442604

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.