Şimdi Ara

DARK EVO P60 6 INCH qHD IPS QUAD CORE 8 MP AKILLI TELEFON (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.426
Cevap
16
Favori
83.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • AS CAMIN İÇİNDE FIRINLASAM 50 DERECEDE BATARYAYI ÇIKARIP DA DÜZELİR Mİ ACABA?
  • 52radikal 5 kullanıcısına yanıt
    Kardeş bilmiyorum inanki. Bu sorun farklı markaların modellerinde de var. Google da araştır istersen. Tahminimce cam ile dokunmarik arasında yapışkanda sorun var. Yapışkanın özelliği gittiği içün boşluk yapıyor. O boşluğada nem ter girip ıslak gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrika ayarlarina geri yukledim imei numarasilindi nasil yuklerim imei numarasini

Google play de mtk engineering mode programı var onu indir. Programın yorumlarında imei nasıl girilir basit şekilde anlatmış kullanıcılar. Kendi imeini not al biyere oradan kayıt edersin. Normalde root dizinde efs klasörünü yedek alman gerekliydi. Bütün gprs bilgileri bu klasörde. Tabi imei bilgileride. Geçmiş olsun. Hallolmayacak bir sorun değil.

• telefon kapanıp açılıyordu donma yapıyordu servise gönderdim anakart darbe görmüş deyip 285 tl istiyor.bu akortek hiçbirşeyi garanti kapsamına almıyor.ücretli servis hizmeti veriyor
    O yüzden insanlar markalı cihaz almaya yöneliyorlar. Yazık. Cihazın outledi 450 tl idi zaten. Benim hiç sıkımtım olmadı şimdiye kadar ama büyük problem olursa yaptırmam. Soyguncu şerefsizlr. Cihazın tamamının imaliyeti o kadar para anca eder.

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.