Şimdi Ara

Dark (2017-2020) | Netflix (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
971
Cevap
30
Favori
76.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sezondan eksiği yok fazlası var. 3. sezon ile final yapıyor olması çok iyi. Tadında olacaktır. Egon Tiedemann adamdır.

Asıl soru hangi zamandan değil, hangi dünyadan Şu makineyi de küçülttükleri iyi oldu sonunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 4 bölüm spoiler

Yeni gelen polis müdürünün ehliyeti olmayınca Adam kesin bu demiştim. Jonah çıktı, kitabı da Jonah yazmış.

1952'deki karakterleri oturtamiyorum kim kimin nesi kim kimin çocuğu :(

İlk 4 bölüm özeti yapabilecek var mı, kesin çok şey kaçırdım

• Şimdi ben oturup hem ilk sezonu izlemem lazım ki ikinci sezonuda rahatlıkla izleyebileyim ama 3 sezon da 2 sene sonra gelicek şimdi 3 sezona kadar iki sezonuda unuturum en iyisi dedin izlemiyim diziyi 1080 p altyazılı linkler kırılmadan indirdim bugün hard diskime attım artık 3 sezon da çıktığında ömür olursa izlerim boş vakitlerimde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Şimdi ben oturup hem ilk sezonu izlemem lazım ki ikinci sezonuda rahatlıkla izleyebileyim ama 3 sezon da 2 sene sonra gelicek şimdi 3 sezona kadar iki sezonuda unuturum en iyisi dedin izlemiyim diziyi 1080 p altyazılı linkler kırılmadan indirdim bugün hard diskime attım artık 3 sezon da çıktığında ömür olursa izlerim boş vakitlerimde.
    En mantıklı hamleyi yapmışsın. Pekiştirmeden imkanı yok anlaşılmıyor dizi. Tekrar tekrar izlemektense tek seferde hepsini izlemek daha mantıklı
  • Merhaba

İkinci sezonu da bitirdim. Bu dizi cidden ayrı bir standartta. Kendi oluşturduğum aile ağacını ekliyorum. Hatalar ya da eklemeler varsa lütfen belirtiniz.

Dark (2017-2020) | Netflix

edit: sezon 1 sonu aile ağacı:(@tur1st)

Dark (2017-2020) | Netflix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Great Danton -- 22 Haziran 2019; 22:22:38 >

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt

charlottenin büyük kızı olmasın hocam

• peter'in annesini öğrenemedik hala helge gibi sorunlu biriyle kim birlikte olmuş :S

• O kız ile Magnus'un birlikte olduğunu hatırladım şimdi, doğru dedin hocam olabilir.

Zaten 2x8'de
    Evil Martha gibi bir Martha gördük. Belki başka dünyadan falan çıkacak o ama olsun. Dolayısıyla Magnus'un yanındakinin senin dediğin kız olması daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 23 Haziran 2019; 1:0:29 >
  • Bu arada 2. sezonda bir sahnede 27 Haziran 2020 tarihi geçiyordu. 3. sezon başlangıcı olarak girmişler TV Time'a. 1x1'de de 21 Haziran 2019 diyordu, 2. sezonun tarihi çıkmıştı.

• Arkadaslar bir arkadasim dizinin sonunun
    paralel evrenlerr

baglandigini anlamiyor kisaca biri aciklayabilir mi yorumu gostereyim.

• Hocam ona ben çok takıldım ya. Herkes onun franziska olduğunu düşünüyor ama bana Martha gibi geldi. O kadın da aynı Martha gibi sol kaşını çok kullanıyor. Bence Martha çıkacak

• iste o magaradan sadece 33 yil gidemiyomuydu. Nasil 33ten fazla geriye gittiki.
  • KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt

Tünel 3 zamanı birleştiriyordu. 2019, 1986, 1953 yılları. O 3 yıl tünelin içindeki üç yolla bağlıydı. Ulrich bi tarafa mikkel diğer tarafa gitti. Yani ulrich 1953e mikkel 1986 yılına

• Jonas babasının intihar etmesini engellemeye gittiğinde Claduia demişti senin olmadığın zamanı da gördüm bundan daha kötü durumdaydı dedi.Burada ilk olarak anlıyoruz paralel evren olduğunu. Ayrıca yolcular özellikle Noah zamanın doğru bir şekilde işlemesi için çaba sarfediyorlar yani zaman değiştirilebiliyor aslında ama en olması gerekenin bu zaman olduğunu düşünüyorlar. Ayrıca sonda gelen Martha asıl soru ne zaman değil hangi dünya dedi ordan da anlasın bi zahmet :). Ayrıca sondaki cihaz zaman makinasından faklı bir cihazdı. Sırf şekil olsun diye yuvarlak yapmamışlar muhtemelen paralel evrenler arasında gezebildiğin bir cihaz.
  • 6. Bölüm harikaydı. Taşlar yerine oturuyor.

• The Great Danton kullanıcısına yanıt
    Anladm usta sagol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOEMAN32 -- 24 Haziran 2019; 2:26:33 >
  • çok fazla karekter olunca zaman döngüsü va paradosk konusu iyice içinden çıkılmaz zor bir hale geliyor aslında çok fazla karekterlere odaklanmassak konu basit

Mesela ben 2. sezonu daha izlemedim izleyen arkadaşlara sorum olacak ( spoiler vermeden sadece evet veya hayır diye cevaplarsanız sevinirim ) zaman atlamalarına neden olan tüneli ve kapıyı kimin yaptığı gösterildi mi 2. sezonda, en önemli noktalardan biri bu çünkü olay örgüsünün bir başı burada gizli
  • ilk sezonu çok beğenmiştim, 2.sezona başlayacağım, umarım aynı kalite devam eder.
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Evet

• Senaristler de işin içinden çıkamamış bir de paralel evren ekleyelim demisler Adam ile Claudia'nin amaçları arasındaki farkı çözemedim. Kim ne yapmak istiyor kafa karıştı. Döngüyü devam mı ettirmek istiyorlar kırmak mi istiyorlar Adam karakteri de gitgitde Westworld'deki Anthony Hopkins'e benzedi.

2. Sezon spoiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tur1st -- 23 Haziran 2019; 10:14:18 >

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.