Şimdi Ara

Darius vs Garen (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
8.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • son 5-6 oyunumda solo top darius oynadım. bu oyunların 5 ini lanede çok büyük üstünlük kurarak aldım. ama son maç.. karşama geren geldi tecrübesizliğinde etkisiyle ezildim diyebilirim.
  • Darius,Garen = Türkiye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle garen alir ama bu garenin sabriyla ilgili 6 ya kadar darius aldi aldi yoksa imkani yok alamaz nedeni şu 6 lvl dan sonra darius yogunluasarak vuruyor ama garen ama dedigim gibi 6 ya kadar hic ama hic hasar almamalisin ayrica daius un q sunu girdiginiz zaman yemesseniz yada icine girerseniz q attiginda darius hasar veremez can cekemez ve kanama birakamaz cok rahat garen alir ama oyuncuya gore degisir deigim gibi jung farki gibi faktorleri saymiyorum eger dari diyorsaniz dc Death_Warrior#5310 seviyorum bu matchubi

• Darius iyi oynuyorsa Dari alır ama Darius kötü ise garen alır. Garen zor şampiyon değil.

• garen alır bence

• full build kapışmasında darius afedersiniz kıçını kaşıyıp yine alır gareni

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 6 levelde Garen şaak diye ulti çakabilirken Darius 5 stack yapmak zorunda. O yüzden canın azken koridorda kalsan bi dert kalmasan bi dert. Bence o kadar kolay değil Garen'e karşı oynamak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demasyaaaaaaaaa

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.