Şimdi Ara

Damat saati

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yazın nasipse düğünüm var,kız tarafı saat takacak ne isteyim,ne aldırayım fiyat konusu onlarda ama 1000 tl yi geçmez.
    Siyah deri ,çelik ve beyaz deri 3 saatim şuan var.

• öncelikle hayırlı olsun.
    resimdekilerden hiçbirini almazlar umarım seiko modelleri arasında bütçenize uygun güzel saatler var.
  • Resimleri temsili koydum,3 tanesaatim olduğu için nasıl bir saat alacağıma dair bilgi almak istedim sizlerden.Hani favorisi olur ya herkesin onları görmek istedim.Biri hoşuma gider herhalde.
  • 1000TL ye çok güzel saat alınabilir

Tissot modellerine bakılmalı derim .resimdekilerin hepsi çöp ve kalitesiz saatler . bedavaya verseler takmam

bunları kaçırmayın derim , kampanya ile %50 indirimde

Damat saati
    321,90Tl
     Damat saati
    257,90TL
     Damat saati
    479,90TL

bu saatler moda markası olmasına rağmen , Swiss Madedir. Calvin Klein'in saatleri gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 25 Şubat 2012; 23:05:05 >

• bu bence gayet şık olur pilli olmasına rağmen çok beğenirim seiko nun bu modelini ve her özellik gayette var pm am göstergesi bile var bu fiyata bundan iyisi olmaz kanımca.

http://www.hediyesaati.com/urundetaylari.php?uid=23155&ref=bnzr&model=seiko-ssb033p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baycihan -- 26 Şubat 2012; 1:28:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.