Şimdi Ara

Damar Tıkanıklığına 27 Günde Bitkisel Çözüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
74.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İbrahim Saraçoğluna ait olan bu kürü sizlerle paylaşıyorum. Kalp ve damar tıkanıklığı olan olmayan herkes bu kürü lütfen uygulasın.

DAMAR TIKANIKLIĞI KÜRÜ

• Hemen hemen herkesin evinde bulunan yiyeceklerden hazırlanan bu kürü mutlaka uygulayın arkadaşlar.

Maydanoz - Limon - Sarımsak - Su

bunlar çoğumuzun evinde zaten vardır öyle değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkndg

İbrahim Saraçoğluna ait olan bu kürü sizlerle paylaşıyorum. Kalp ve damar tıkanıklığı olan olmayan herkes bu kürü lütfen uygulasın.

DAMAR TIKANIKLIĞI KÜRÜ

Evinizde 3 bitkiyle tedavi (Allahın izniyle) Limon, maydanoz, sarımsak bu kadar basit

DAMAR TIKANIKLIĞI KÜRÜ

• quote:

quote:

İbrahim Saraçoğluna ait olan bu kürü sizlerle paylaşıyorum. Kalp ve damar tıkanıklığı olan olmayan herkes bu kürü lütfen uygulasın.

DAMAR TIKANIKLIĞI KÜRÜ

Evinizde 3 bitkiyle tedavi (Allahın izniyle) Limon, maydanoz, sarımsak bu kadar basit

DAMAR TIKANIKLIĞI KÜRÜ
    Lütfen bu kürü evinizde hazırlayıp yapın arkadaşlar. Sağlığımızı koruyalım lütfen...

• quote:

Lütfen bu kürü evinizde hazırlayıp yapın arkadaşlar. Sağlığımızı koruyalım lütfen...

Alıntıları Göster
    günceldir..... yukarı...
  • quote:

günceldir..... yukarı...

Alıntıları Göster
    Merhaba sen başladın mı bu küre ? ya da etrafında başlayıp faydasını gören kimseler var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert107

Merhaba sen başladın mı bu küre ? ya da etrafında başlayıp faydasını gören kimseler var mı ?

bu kürde zararlı olabilecek hiçbirşey yokki kardeşim.

Sarımsak = doğal antibiyotik
    Maydanoz = tam bir böbrek dostu
    Limon = c vitamini deposu
    su = insanın vazgeçilmezi

dolayısıyla tereddüt etmeye gerek yok. ben nasip olursa yarın sabah başlayacağım bu küre. zaten bu kürü ben uydurmadım, yanlış anlaşılma olmasın, İBRAHİM SARAÇOĞLU'na ait bir kürdür bu. hatta televizyondan çektiğim fotoğrafı da ekleyim istersen
  • quote:

quote:

dolayısıyla tereddüt etmeye gerek yok. ben nasip olursa yarın sabah başlayacağım bu küre. zaten bu kürü ben uydurmadım, yanlış anlaşılma olmasın, İBRAHİM SARAÇOĞLU'na ait bir kürdür bu. hatta televizyondan çektiğim fotoğrafı da ekleyim istersen

Yok uydurma diye bir düşüncem,sadece merak ettim...... Ayrıca iş yerindeyim siteyi açamadım o yüzden sormak istedim.

• quote:

quote:

quote:

Yok uydurma diye bir düşüncem,sadece merak ettim...... Ayrıca iş yerindeyim siteyi açamadım o yüzden sormak istedim.

işyerinde açmaması ilginç... akşam evde bakarsınız. bendeki bilgisayarda da bluetooth yok. ben de işyerindeyim yüklemeye çalıştım yüklemedi :( bitkilerin, meyvelerin şifasının kimyasal ilaçlara göre çok daha fazla olduğuna inanırım ben. kimyasal ilaçlar bir yeri iyileştirirken başka bir yere hasar veriyorlar. ama bitkiler-meyveler öyle mi... Allah hepimize şifa versin ...

• Saraçoğlu küründen başka çözüm aranırsa , ömer coşkunun panax (içinde ginseng çobançökerten fındık vs gibi bitkiler varmış) günde sabah akşam birer tablet aldım, yanında çayı ile 2 ay sonra damarlar irileşti ellerde belli oldu , kalp atışları önceden duyulmayacak kadar yavaşken arttı hızlandı kılcal damarları canlandırdı, tıkanınklığıda açar, annemde bu sayede ayak bacak üşümelerinden kurtuldu damarları açıldı . kesinlikle cerrahi amaliyat anjiyo vs yaptırmadan bunu deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 21 Mayıs 2014; 20:49:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

Saraçoğlu küründen başka çözüm aranırsa , ömer coşkunun panax (içinde ginseng çobançökerten fındık vs gibi bitkiler varmış) günde sabah akşam birer tablet aldım, yanında çayı ile 2 ay sonra damarlar irileşti ellerde belli oldu , kalp atışları önceden duyulmayacak kadar yavaşken arttı hızlandı kılcal damarları canlandırdı, tıkanınklığıda açar, annemde bu sayede ayak bacak üşümelerinden kurtuldu damarları açıldı . kesinlikle cerrahi amaliyat anjiyo vs yaptırmadan bunu deneyin

Damar tıkanıklığı için tek yöntem yok tabi. ama ben ibrahim saraçoğlunun önerdiği bu kürü herkes evinde rahatlıkla uygulayabillir diye seçtim. hiç ama hiçbir yan etkisi olmayan sarımsak-maydanoz-limon ve su ile hazırlanan bir karışım neticede.

İBRAHİM SARAÇOĞLU KÜRÜ

• quote:

quote:

Saraçoğlu küründen başka çözüm aranırsa , ömer coşkunun panax (içinde ginseng çobançökerten fındık vs gibi bitkiler varmış) günde sabah akşam birer tablet aldım, yanında çayı ile 2 ay sonra damarlar irileşti ellerde belli oldu , kalp atışları önceden duyulmayacak kadar yavaşken arttı hızlandı kılcal damarları canlandırdı, tıkanınklığıda açar, annemde bu sayede ayak bacak üşümelerinden kurtuldu damarları açıldı . kesinlikle cerrahi amaliyat anjiyo vs yaptırmadan bunu deneyin

Damar tıkanıklığı için tek yöntem yok tabi. ama ben ibrahim saraçoğlunun önerdiği bu kürü herkes evinde rahatlıkla uygulayabillir diye seçtim. hiç ama hiçbir yan etkisi olmayan sarımsak-maydanoz-limon ve su ile hazırlanan bir karışım neticede.

İBRAHİM SARAÇOĞLU KÜRÜ

Saraçoğlu yeni tesbit etti bu kürü, ben bahsettiğimi geçen sene uygulamıştım, damar daralması tıkanıklığı ve açılması gerekir her hastalığın temel sorunu budur, her hastalıkda yan uygulama olarak yapılmalı.
    Tıbda ilaçla damar açılması diye bir şey yok.

• quote:

quote:

quote:

İBRAHİM SARAÇOĞLU KÜRÜ

Saraçoğlu yeni tesbit etti bu kürü, ben bahsettiğimi geçen sene uygulamıştım, damar daralması tıkanıklığı ve açılması gerekir her hastalığın temel sorunu budur, her hastalıkda yan uygulama olarak yapılmalı.
    Tıbda ilaçla damar açılması diye bir şey yok.

Alıntıları Göster
    varis tedavisinde damar tıkanıklığı için kesin çözüm olabilir miyim sizce ?

• doğal yöntemler damar tıkanıklığına kalıcı çözüm sağlıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeratik23

doğal yöntemler damar tıkanıklığına kalıcı çözüm sağlıyor mu ?
    damar tıkanıklığı sebepleri nelerdir ?
  • damar tıkanıklığı hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

http://www.cuneytkoksoy.com/tr/bacaklarin-atardamar-tikanikligi
  • konuyu önemli olduğu için hortlatıyorum,
    bu kürü ben denedim, bende şöyle bir etkisi oldu, bunu ilk içtikten 5-6 saat sonra daha o gün kalbimde 1 hafta 10 sürebilen ritim bozukluğu ortaya çıkıyor, ama zamanla düzeliyor, eski normal halime geliyorum. Tabi nedeninin bu olduğunu anlamadığım için korktum, kardiyolojiye gittim, 2-3 farklı doktora, hiçbirinde Allaha şükür birşey çıkmadı, efor testine de girdim hatta, ritim bozukluğu ekg de görüldü ama iyi huylu dendi, yani velhasıl ben düzelmiş olduğum bir zamanda denedim, bariz bundan sebep olduğunu anladım.

Başka bir etkisi; bende ara sıra çarpıntı olurdu, bir başlardı tak tak tak... kalbim birden hızlı atmaya başlardı, sonra çömelirdim geçerdi, bu kürü denedikten sonra baya bir düzelme oldu, günde 1 sefer yaşıyorsam , şimdi ayda bir yaşıyorum bu çarpıntıyı.
  • İ.Saraçoğlu hocamız demişse boş değildir, mutlaka deneyip sonuç almıştır.
    yinede varsa, anjiyo olup damar tıkanıklığı yada daralma tesbit edilmiş
    vede ameliyat yerine bu kürü denemiş birinden sonuç ve yorumlarını bekleriz.

2014 de verilen kür linkleri ölmüş, alta çalışan video linkleri ekliyorum.
    Prof. İbrahim Saraçoğlu'ndan Kalp Dolaşımı Güçlendirici ve Damar Açıcı Kür

---» https://www.youtube.com/watch?v=YW7nVbXJxuE

---» https://www.youtube.com/watch?v=zDF0WY7EX_w

---» https://www.youtube.com/watch?v=ZGe2xrPhWjg

---» http://www.maltepehastanesi.com.tr/hastalik/40/20/kalp-damar-hastaliklarinda-kansiz-ameliyatsiz-yeni-bir-tedavi-secenegi-eecp.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: Selin82

İ.Saraçoğlu hocamız demişse boş değildir, mutlaka deneyip sonuç almıştır.
    yinede varsa, anjiyo olup damar tıkanıklığı yada daralma tesbit edilmiş
    vede ameliyat yerine bu kürü denemiş birinden sonuç ve yorumlarını bekleriz.

2014 de verilen kür linkleri ölmüş, alta çalışan video linkleri ekliyorum.
    Prof. İbrahim Saraçoğlu'ndan Kalp Dolaşımı Güçlendirici ve Damar Açıcı Kür

---» https://www.youtube.com/watch?v=YW7nVbXJxuE

---» https://www.youtube.com/watch?v=zDF0WY7EX_w

---» https://www.youtube.com/watch?v=ZGe2xrPhWjg

---» http://www.maltepehastanesi.com.tr/hastalik/40/20/kalp-damar-hastaliklarinda-kansiz-ameliyatsiz-yeni-bir-tedavi-secenegi-eecp.aspx

Teşekkürler güncel linkler için

• damar tıkanıklığınının öncülerini öğrenmek istiyorsan al sana site;

==> Damar Tıkanıklığının Habercileri

yukarıdaki link üzerinden giderek habercilerin neler olduğunu öğrene bilirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.