Şimdi Ara

Daha önce astrale çıkan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
2.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce astral seyehat yapan var mı deneyimlerini istiyorum kütfen ya da bu konularla ilgiliyseniz fikirleriniz de olur lucid rüya da favorimdir (daha önce yapmadım ama snmsödçdçd) tşk .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• gorebildigim tek ruyadir kendileri

• Keske astral seyehate cikip annemin yanina gitsem

• Üzüldüm kardeşim allah yardımcın olsun 😌

• Princepack P kullanıcısına yanıt
    Eyw bundan sonra duzenli gidicem hafta sonu

• Geçen ay arkadaşlarla toplanıp hep beraber çıktık, tavsiye ederim. Gitmeyi düşünen olursa ama öncesinde internetten gezilip görülecek yerleri araştırsın.
  • Rüyada olduğumu farkedip korkup uyandım tavsiye etmiyorum. Garip hissettiriyor.
  • White Death kullanıcısına yanıt
    Sanırım lucid rüya, isteyerek mi yaptın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Princepack -- 16 Eylül 2019; 0:10:20 >
    Ben lucid ruya gormustum aga cok korkunc ve garip hissettiriyor ama akilda da kalmkyor böyle de garip bisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Princepack

Sanırım lucid rüya, isteyerek mi yaptın?
    Uyanıkken parmak sayıyordum, yazılara dikkatle bakıyordum falan alışkanlık yapmak için. İşte bir gece rüyada parmaklarımı saymaya çalıştım sonra şekil değişirdler falan filan uyandığımda garip bir korku vardı içimde. Sonra da olmadı zaten
  • Astral seyahat diye bir şey yok kim uydurdu bunu ? ruhun bedenden geçici olarak ayrılması ölüm demektir. insanlar ölünce ruh bedenden ayrılır eğer böyle bir şey mümkün olsaydı cennet,cehenneme gidip gelinirdi nede olsa hayal ediyorsun sonuçta o hayalde ne yaşadıklarını hissediyor mu peki mesela silahla vuruldunuz hissediyor musunuz? tabi ki hayır. yani tamamen uydurma halüsinasyon görürsünüz o ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebiqboss -- 16 Eylül 2019; 0:20:40 >
  • thebiqboss kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yorumundan yeterine bilgin olmadığını saptadım. Sana bu konuda araştırma yapmanı tavsiye ediyorum. Astralin prensibi ruhun vücuttan tamamen kopmamasıdır. Ayrıca ölüm ruhun geçici olarak değil tamamıyla ayrılmasıdır. Uyku halinde bile yarı ölü olarak sayılırsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: thebiqboss

Astral seyahat diye bir şey yok kim uydurdu bunu ? ruhun bedenden geçici olarak ayrılması ölüm demektir. insanlar ölünce ruh bedenden ayrılır eğer böyle bir şey mümkün olsaydı cennet,cehenneme gidip gelinirdi nede olsa hayal ediyorsun sonuçta o hayalde ne yaşadıklarını hissediyor mu peki mesela silahla vuruldunuz hissediyor musunuz? tabi ki hayır. yani tamamen uydurma halüsinasyon görürsünüz o ayrı.
    Ruh ayrılması falan hikaye de bütün hayat zaten beynin bir halüsinasyonu, rüya da öyle yani vurulunca acı çekmek çok da uzak bir ihtimal gellmiyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Princepack

Kardeşim yorumundan yeterine bilgin olmadığını saptadım. Sana bu konuda araştırma yapmanı tavsiye ediyorum. Astralin prensibi ruhun vücuttan tamamen kopmamasıdır. Ayrıca ölüm ruhun geçici olarak değil tamamıyla ayrılmasıdır. Uyku halinde bile yarı ölü olarak sayılırsın...
    Allah Aşkına nasıl nasıl çıkılıyor astrale bana bir kaynak atarmısın ? ciddiyim merak ettim çıkmak istiyorum. İstediğin yeri filan gezebiliyormusun biraz komik olucak ama Dubai gibi ülkeleri filan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kas adam

Keske astral seyehate cikip annemin yanina gitsem
    Hocam ayıptır sorması ama Annenize ne oldu ?
  • White Death kullanıcısına yanıt
    Lucid rüya kendin kontrol edebildiğin rüya ama astral bedenin dışında yaşanıyor halüsinasyonla alakalı değil.

• thebiqboss kullanıcısına yanıt
    Ayio degil annem ankarada ben kirikkaledeyim babamla ayrilar babamla kaliyorum annemi araliklarla görüyorum daha dun geldim ankaradan 2 hafta kalmıştım 2 gundur 3 litre goz yasi döktüm insAllah bu sene universitede yatay gecis yapmaya calisicam ankaraya

Astral rüyayı gerçek hayat gibi yaşamak değil mi ya rüyada karar vermek isteğe göre hareket etmek değil mi astral

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kas adam

Ayio degil annem ankarada ben kirikkaledeyim babamla ayrilar babamla kaliyorum annemi araliklarla görüyorum daha dun geldim ankaradan 2 hafta kalmıştım 2 gundur 3 litre goz yasi döktüm insAllah bu sene universitede yatay gecis yapmaya calisicam ankaraya
    Anladım hocam Allah yardımcın olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.