Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
10.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xRoot -- 7 Mayıs 2018; 20:45:31 >

• Benim kaskom var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel inceleme ve videolar için teşekkürler. Ben çakma almıştım parmak izinden ekranı göremez olmuştum.
    O yüzden kalite gerçekten önemli bu ekran koruma camlarında. Dafoni de duyduguma göre herkesçe beğeniliyor.
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmaya başladım hocam. Parmak izi kesinlikle kalmıyor ekran üzerinde :) İnanılmaz bişey.. Dafoni kaliteli diyorlardı ki bu kadarını beklemiyordum şahsen. Daha önceden ucuz cam kullandım gerek iz, gerek dokunmatik hassasiyeti çok kötüydü..
  • Bugün Z3 için aldıgım Dafoni'yi taktım, daha önce farklı model adı tırnak içinde "Tempered Glass" olan bir çok
    model elimden geçmiştir, Dafoni gerçekten de parmak izi konusunda çok iyi, ayrıca ekran çok net, mat değil.
    Kısacası ben de öneririm rahatlıkla, dünya para verdiğimiz aletleri koruma işini şansa bırakmamak ve kaliteyi
    düşürmemek gerek.
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün hakkında yorumlarınızı yazarsanız mutlu oluruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Hocam ürün hakkında yorumlarınızı yazarsanız mutlu oluruz..

Hocam yukarıda yazdım ya :)
  • Hocam Vodafone bayilerinde takarlar mı bu üründen ? Satılıyor mudur bayii'lerde ?
  • Hocam ülkemizde sadece Mobilcadde.com üzerinde satılıyor.
    Mobilcadde.com'dan satın alırsanır kendiniz uygulayabilirsiniz. Uygulaması çok kolay. Ama yok ben yapamam derseniz herhangi bir telefoncu camı sizin için telefona takacaktır.
  • quote:

Hocam ülkemizde sadece Mobilcadde.com üzerinde satılıyor.
    Mobilcadde.com'dan satın alırsanır kendiniz uygulayabilirsiniz. Uygulaması çok kolay. Ama yok ben yapamam derseniz herhangi bir telefoncu camı sizin için telefona takacaktır.

Bu ürün yurt dışında yada dünyanın hiç bir yerinde satılmıyor sanki yabancı bir marka gib birde web sitesi yazmışlar içinden kart çıkıyormuşta sahte olup olmadığını kodu girerek anlıyormuşsun sitesinde kod girmelik bir yer yok bir defa ve çok basit bir site ürün dünyada hiç bir yerde yok...bizim türkler bu. Markayı iyi bir marka gibi pazarlayıp fiyatıda yüksek tutarak kaliteli bir ürünmüş gibi millete satıyorlar inanın 20 liralık koruycudan farkı yok

• seker1adam kullanıcısına yanıt
    7 aydır kullanıyorum.
    20 liralık cam koruyucuda kullanmıştım ( bir hafta sonra söküp attım çünkü dokunmatiği olumsuz etkiliyordu )
    bu üründe ne iz kalıyor ne de dokunmatiği etkiliyor. ekranda koruyucu cam olduğunu bile unutuyorum.
    kullanan herkes memnun.
  • quote:

7 aydır kullanıyorum.
    20 liralık cam koruyucuda kullanmıştım ( bir hafta sonra söküp attım çünkü dokunmatiği olumsuz etkiliyordu )
    bu üründe ne iz kalıyor ne de dokunmatiği etkiliyor. ekranda koruyucu cam olduğunu bile unutuyorum.
    kullanan herkes memnun.

Alakası yok hocam 20 lira üzerinde ürünlerden bir farkı yom dafoni nin .....80 liralik bir ürün değil asla.....bir defa türk malını yabancı bir ürün gibi vatandaşa kakalıyorlar resmen....

Hocam niye sizde yabancı ürün daha iyidir gibi bir algı var anlamış değilim..
    Ürünü kullanıyor musunuz?
  • quote:

Hocam niye sizde yabancı ürün daha iyidir gibi bir algı var anlamış değilim..
    Ürünü kullanıyor musunuz?

Yabancı ürün iyidir diye bir cümle kullanmadım....

Sadece fiyatının inanılmaz derecede kazıklamaya yönelik olduğunu yazdım maliyeti 10 lira dahi olmayan bir ürünü 80 liraya satarakyüzde 70 kâr yapmak kazık atmaktan başka bişey değildir

Kazıklandığınızı hissediyorsanız ürünü almazsınız.
    Ben aldım, 2 defa ekranımı kırılmaktan kurtardı bu ürün. Parası helal hoş olsun. Telefonumu değiştirdiğimde yine aynı üründen alacağım
  • dafoniyi buff spada spigen ortalama fiyatları aynı olan bu markalardan birer tane alıp bir test edelim dedik ve ne görelim dafoni ürün satıldığı fiyata göre çok düşük bir kalitede!
    sonra araştıralım bakalım bu şuursuzca reklamı yapılan kalitesiz dafoni ürünü nedir diye.
    dafoni.com adresini bir whois cektik hani dogrulama koduyla dogrulayacagız ya : ) ( sahteleri var sanki piyasada :) neyse kimdir nedir nerededir bu firma.
    aa birde ne görelim "tabi media" adında "erkan yılmaz" ismiyle birine kayıtlı bu dev marka : )
    hayırlı alışverişler arkadaşlar.. : )
  • system_burak S kullanıcısına yanıt
    Marka zaten Türk malı.
    Ebay'de falan satıldığını göremezsiniz. Ben 7 ay önce aldım hala memnuniyetle kullanıyorum.
    Sizde madem spada buff spigen falan aldınız, incelediniz, keşke bir video ile bunu paylaşsaydınız.
    En azından boş konuşmuş olmazdınız, havada kalmazdı :)
  • xRoot kullanıcısına yanıt
    işte bende bundan bahsediyorum bu Türk malı bir ürün ve bukadar kalitesiz ise neden bukadar pahalı yada neden yabancı bir markaymıs gibi pazarlanmaya calısılıyor bukadar yüksek bir fiyattan bu kalitesiz ürün ? aynı paraya spada yada spigen alınabiliyorken ? boş konuşma olayına gelince ben yeterince mantıklı konusuyorum bu ürünü pazarlamak istiyorsanız seffaf olun ederi kadar ve neyin kimin malı oldugunu acıklayarak satısa sunun. bu fiyata satılan ürünlerin kanserojen maddeler içermedigini yada herhangi bir zararlı kimyevi maddenin bulunmadıgını gösteren onaylı sertifikaları mevcut bir gün sizin bu fiyata satılan ürününüze biri dava acarsa ki acılacaktır elbet o zaman bu kadar yüksek fiyata neden satıldıgını acıklayabilrsiniz umarım. benim kişisel görüsüm tabiki bunlar isteyen dileyen arastırıp alabilr belkide begenebilir. ama ben bahsettigim ürünler içinde dafoni yi tercih etmedim tavsiyede etmiyorum hayırlı günler herkese.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi system_burak -- 25 Kasım 2015; 17:21:57 >

• beyler ben bunun silver olanını aldım. ön tarafının da koruması var sanıyodum ama tırnağı geçir geçir bişi gelmiyo :D
    ayrıca iz yok diyosunuz da leş gibi oluyo iki dakikada ekran.

68 tl' ye mobilcadde' den aldım sahte olduğunu sanmıyorum. dafoni' den doğrulamaya çalışıyorum ama site patlamış :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: system_burak

dafoniyi buff spada spigen ortalama fiyatları aynı olan bu markalardan birer tane alıp bir test edelim dedik ve ne görelim dafoni ürün satıldığı fiyata göre çok düşük bir kalitede!
    sonra araştıralım bakalım bu şuursuzca reklamı yapılan kalitesiz dafoni ürünü nedir diye.
    dafoni.com adresini bir whois cektik hani dogrulama koduyla dogrulayacagız ya : ) ( sahteleri var sanki piyasada :) neyse kimdir nedir nerededir bu firma.
    aa birde ne görelim "tabi media" adında "erkan yılmaz" ismiyle birine kayıtlı bu dev marka : )
    hayırlı alışverişler arkadaşlar.. : )

çok şaşırmadım erkan yılmaz da mobilcadde firmasının sahibi zaten bu mobil cadde insanlara rastgele ekran koruyucular gönderiyor, örneğin ben dafoni aldım ama içinden çıkan ekrn koruyucu bildiğin zore idi...

kesinlikle uzak durulması gereken bir firma kendileri

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.