Şimdi Ara

Daf mı Scania mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
206.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar scania üstüne tır tanımam abi siz hiç binmeden bilgisizce konuşuyorsunuz şimdi siz scania nın motoooruna bir bakın yükün ne kadar ağır olduğuna, arazinin ne kadar dik olduğuna, ne kadar uzağa gittiğinize bakmadan hedefinize zamanında varırsınız.

Hızlı yolculuk, denklemin sadece bir tarafıdır. Ayrıca bu motorlar daima inanılmaz kapasiteleriyle çok iyi çalışırken inanılmaz yakıt ekonomisi de sağlar.Her şey hem kamyon hem de sürücü için çok basittir:çaba sarf etmeden, rahat, süzülerek bir yolculuk.

Daf mı Scania mı?

• orada gosterdigin motor un benzeri volvo larda ve yeni renault lander larda mevcut yakit dusmani Man ve Daf larla bi o kadar yakiti arttiriisin.Scania nin hangi serisine bindin r mi nh mi ne bileyim bi oncekilermi hepsinde ayni benzer motor kullaniliyo satislari etkileyince yeni motor derdinde scania bilgin olsun.daha az yakan motorlar filan avrupa da daf tan az satar scania guzellik birazda satis yapsin o zaman ne zaman yilin kamyonu secilmis scania bi aralar man la volvo nun aldigi ama tekel lesirler diye avrupa birliginin izin vermedigi scania mi su olabilir yakit ekonomisi ve yuksek cekic sistemini duzeltirse scania guzel araba onun haricin de daha fazla t model burunlu araba uretmeli bence scania kuzey amerika pazarina orayada girebilirse eger haulin mi bu abi.soyle kamyona bakipta uff super gorunuyo demek yanlis is performans ta biter.oyle diyorsan ne o magnum lar stralis ler scania v8 ler guzel show arabasi munih drag yarislarinda iyi zaferler kazanirlar.
  • Bence en iyisi scanıa.

• Scanıa Sı oLan var mı burada ya alah Askına sabahtan berı Sıze bı soru soruyorum bana teorık bılgıler yazıyorsunuz bırader Daf cf 80 Le gıdersen yuzde 25 le 261 00km hız uzerınde gıdersen yuzde 27 30 yakıyor bana scanıası gercekden oLupda ne yakdıgını SOlıyebılecek var mı Bırde kucuk lastık ebat olan var mı scanıa modellerınde ben yollarda hıc gormedım
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnormaL_ÜyE

Scanıa Sı oLan var mı burada ya alah Askına sabahtan berı Sıze bı soru soruyorum bana teorık bılgıler yazıyorsunuz bırader Daf cf 80 Le gıdersen yuzde 25 le 261 00km hız uzerınde gıdersen yuzde 27 30 yakıyor bana scanıası gercekden oLupda ne yakdıgını SOlıyebılecek var mı Bırde kucuk lastık ebat olan var mı scanıa modellerınde ben yollarda hıc gormedım

se_co nickli arkadaşımız var..
  • Abicim sicania si olup ta abi benim arabam daf tan az yakiyo diyebilecek bi sofor taniyamam.ufak tekerleklisini ben avrupaya ilk getireni amerikali paccar grubu daf ile getirmistir bunu biliyorum.cunku paccar amerika ve dunyanin en buyuk heybetli ve kasli kamyonlarina motor ve teknik destek vermistir.(Kenworth,Peterbilt,Mack,GM trucks.)o yuzden Man grup baskaninin gecen yil man in 2008 yilin kamyonu odulunu alirkan bizi en cok daf in zorlayacagini biliyoruz cunku global rakiplerimizle en iyi rekabeti yasayacagiz demisti.
  • WESKEY Bırak bu işlerii.... SCANIA yı sen Direk 0 layıp cope atmıssın ONUN ICIN BUTUN avrupa bu arabayı kullanıyo dımı COK yakıyo falan herkesın parası kasınıyo
  • valla arkadaşlar bizde iki araçta mevcut 2007 ama ikiside 40 ayak sunu söyleyebiliirm daf sadece yakıtta üstün her yönüyle vabis üstüne yok mersoda var ona sadece ikinci elde lider o kadar
  • arkadaşım bizde scania var biz yakıtından çok memnunuz bizimki kırkayak piyasayadaki çoğu kırkayaktan az yakıyo.performans şuan piyasada kırkayaklarda bir scaniayı rampada başka bir scaniadan başka hiç bir araba sollayamaz.ben size bunu söyliyim ben bu araçtan daha sağlamını bilmiyorum bilen varsa söylesin araba 500 bine yaklaştı motora anahtar deymedi.ben piyasada 200 bine enjektörleri pompayı felan ellemeden gelen araba görmedim desem doğrudur.fren performans 2, el değeri en yüksek olan araç hee değilse söyleyin bizde öğrenmiş oluruz.tırların yakıtlarını bilemiycem fakat scanianın daftan yakıt konusu dışında her konuda üstün olduğunu söyleyebilirim.burada binmeyen sürmeyen adam konuşmasın!!!boş laftan başka birşey olmaz fotolara bakıpta konuşmayın...
  • abicim sen dünyanın en gelişmiş ülkelerine gittinmide beni konuşturuyon weskeyy ben kaç yıl makina mühendisliği yapıp italya fransa gibi ünlü şehirlerde dolaştım ve hayatımda görmedim scianıa daftan çok yakıyor diyen sen git bakayım gör de gel burda konuş bilmeden konuşma tamammı bütün teknik bilgilerini biliyorum 2 sininde scianıa bin çeker koçum
  • çok doğru sölüyorsun scaina_124_g binmeyen konuşmasın ben ikisinede yüzlerce defa bindim çekişleri mükemmel abi ya
  • scania'nın sesi bitiriyo beni ya pöff..
  • Ya bırader kırk ayak TIR dan bahsedıyoruz Scanıa kotu de demedık Ben Scanıa ya bınmedım Sız Dafa bınmemıssınızdır belkı fakat ufak tekerlısı yok Daf cf nın Tırı CargoyLa aynı yakıyor Konfor da var hersey dusunulmus aracın ıcınde buzdolabı var ayretten dısında da var Kamyonda Scanıa ama Tırda Bence DAF- VOLVO-MAN-MAGNUM.MERCEDES IVECO SCANIA bunlar bı gomlek daha asagısında kalıyor bence avrupasını bılmem ben turkıyede ıs yabıyorum
  • Ya arkadas ne resmi insani cileden cikariyorlar.vabis kullanan en iyisi desin.ben f 2000 2001 kullandim 2 ay isim soforluk oladigi halde.canavar gibi araba belkide hayatimda gordugum en iyi cekici performansi.Daf 2006 cf kullandim retarderli yine bi sezon gecisimde 5 ay.istanbul a Finike hasyurt tan sebze cektim enistemin ortagiyla 2 ay man dan sonra gordugum en iyi araba diyebilirim.yalniz dezavantaji yagmurun ilk yagisinda tehlike yaratiyor tirmanmalarda bunu Man da pek gormemistim yillar once.gelelim Vabis olayina Man a laf yok Daf 430 luk retarder li 8 ileri arti bucuk takviye.Scania 6 ileri sadece seri takviye o kadar.scania ile 1 hafta Antalya ta slobas la calistim İsparta goltas tan abi arabanain kupasi sallanmaktan bi hos oluyosun zaten camurluklar bitmis yerlerde surunuyo rampalarda acayip hantal yag sogutmasi yok retarder allaha emanet oluyo cubuk beli yada baladiz rampa larinda gerek yok dedim isinamadim bir hafta sonra biraktim anahtari.ayni yollarda Daf la yuklu rampada kalma derdin olmaz.mukemmel yag sogutmasi vardir hayatta retarderinden suphe duyma yag yakmaz yakiti ile cebini yakmaz ben oldum olasi 420 kagni arabasi gibi scania ya alisamadim hele o kupasina hic.git f 2000 de otur koltuguna salla 8 ileri ile harbiyim cubuktan asagiya (Antalya-Burdur karayolu)cek retarderinide.git Renault cekici yapmis yemin ederim begenmedigim renault ama yenisi retarderli bak o bile 420 scania dan guzel toparlamis.480 volvo ile esdeger.Benim SRC 4 aydir yenilenmedi.gecenlerde kacak olarak kantarlara gelmeden denedim renault u super cekici.gercekten guzel motor yapmis.en azindan silo basla denedigim 2007 scania dan guzeldi.

• quote:

Orjinalden alıntı: OnuR_4O3

D_A_F

Daf mı Scania mı?

Bende bunun oyuncağı var. Dayımdan istedim...

• DAF hayatımda böle geniş bir tıra binmedim BEN DAF XF
  • ev qibi tır yaw hayret n biçim tır ama scania'nında var g500 modeli olmalı öff n qeniş arkaya doğru..!!
  • Arkadaşlar neden 5 yıldır Scania Türkiyede ithal araç pazarında lider...
    Bunu hiç düşündünüzmü???
  • DAF LAR TÜRKİYE YOLLARINA GELMEZLER.SARSINTIDAN SÜREKLİ BEYİN ARIZASI YAPAR.
    ARABAYI YERİNDEN KALDIRAMAZSIN BU ARIZADA.SERVİSİ BEKLER Bİ SİGARA YAKIP,YANINDAN
    GEÇEN VABİSE BAKAKALIRSIN.SCANIA KABA ARABADIR,NAZİK DEGİLDİR.HELE BİDE DÜZ POMPA
    YAPIP DEPOYU 10 NO YAĞLA DOLDURDUNMU,DEĞMEYİN KEYFİNE.YÜK TESLİMİNDEN SONRA ALDIGINIZ PARAYA BAKIP HESAP YAPARSINIZ,SENEYE BUNU 2009 LARIM DİYE..........KANTAR PARASI YOK,
    MAZOT PARASI YOK,ARIZA PARASI YOK....

GECE DEVRİYESİSCANIA R 620
    KING OF THE ROAD

• ADAHAN LOGİSTİC DE DAFLAR VARDI.SARI KUPA,DORSE.BİLEN BİLİR.
    ŞİRKET POLİTİKASINI DEĞİŞTİRİP DEĞİŞİME GİTTİ.BU DEĞİŞİMDEN
    TIRLARDA NASİBİNİ ALDI.ÇÜNKÜ;YAKIT VE ARIZA GİDERLERİ FAZLAYDI.
    SCANIA PAHALI GELDİ.ACROSS A YÖNELDİLER.
    ŞİMDİKİ ARAÇLAR BEYAZ KUPA,DORSELİ MERSEDES-BENZ ACTROSS.
    EN ÇOK XF SERİSİ SORUNLU CIKTI DAFLARDA.HEP BEYİN ARIZASI.

Daf mı Scania mı?

Daf mı Scania mı?

Daf mı Scania mı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.