Şimdi Ara

DACIA STEPWAY 2013 YOKUS KALKIS DESTEGI VE YUKSEK HIZ UYARI SENSORU ACTIRDIM TAVSIYEM KONUDA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
83
Cevap
3
Favori
21.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah razı olsun kardeş. olur tabii. nerede?
  • mbparikan M kullanıcısına yanıt
    cekmekoyde kardesim
  • Beyler arac yazilimi konusunda renault yardimci olmuyor su anda ankara neziroglundayim yokus kalkis destegini actilar ama fabrikayla gorusup tekrar kapattilar yani yazilim konusunda ozel servislere gidecegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnsyln

Beyler arac yazilimi konusunda renault yardimci olmuyor su anda ankara neziroglundayim yokus kalkis destegini actilar ama fabrikayla gorusup tekrar kapattilar yani yazilim konusunda ozel servislere gidecegiz

kardeşim yazılım derken ne anlamda tam anlayamadım?yani hill holderı açamayacaklarını sana söyledilerse zaten adamlar normalde açmıyor renault açılmasını istemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcaponee

quote:

Orijinalden alıntı: mbparikan

istanbul avrupa yakasında nerede açtırabilirim hill holderi cevap yazabilirmisiniz

kardeşim avrupa yakasında hiç bilmiyorum malum renault da çalışmıyorum :)) ama bu tarafta olursan yardımcı olabilirim

hocam merhaba
    dun kemal tepretoğluna gittim hem yeni mcv yi incelemek
    hemde hil holder ı actırmak için fakat oyle bir ozellik yok
    olsada acamayız dediler
    tatlı dil
    güler yuz
    sert cıkış
    ama malesef nafile
    bende anadolu yakası kadıköydeyim acaba nasıl actırırım bana
    nasıl yardımcı olabilirsin telim 532 710 48 99 turgut
    ararsan cok sevinirim
    şimdiden tesekkürler.
  • Konuyu baştan sona inceledim şimdi ben bir stepway almayı düşünmekteyim.

Okuduğum kadarıyla renault hill holder ( Bunun tam olarak faydası nedir ? )
    Yüksek Hız uyarı
    Ani fren de dörtlü yanması gibi özellikleri neden Renault açılmasını istememekte onu anlayamadım. Lütfen biri açıklama yapabilirmi?

Ayrıca şunuda öğrenmek istiyorum Benzin göstergesinde kaç kilometre daha benzinin kaldığı özelliğide yer almamaktamıdır ?
  • muratbekar kullanıcısına yanıt
    ıvırıydı zıvırıydı uğraştıran bi araç malesef eğer takıntılı biriysen hiç alma o paraya 2. el 2010-2012 lüks bir markanın aracını al derim iç aksamı kalitesiz plastik olduğu için zamanla ses yapmaya başlıyor ki benim aracım daha 1 yaşında
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukusta26

Bu arada yol bilgisayarını Eskişehir yetkili servis Güven otomotivde açtırdım.Yokuş kalkış desteğini de Eskişehir özel servis Gerçek otomotivde açtırdım.

Gerçek otomotiv[Gökhan abi] çok iyi bir hill holder hakkında telefonda görüştük. Bilgi verdi Bursa'da açtıran bulamazsam gidicem Eskişehire
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratbekar

quote:

Bu arada yol bilgisayarını Eskişehir yetkili servis Güven otomotivde açtırdım.Yokuş kalkış desteğini de Eskişehir özel servis Gerçek otomotivde açtırdım.

Gerçek otomotiv[Gökhan abi] çok iyi bir hill holder hakkında telefonda görüştük. Bilgi verdi Bursa'da açtıran bulamazsam gidicem Eskişehire

Gerçek otonun ustalığını beğeniyorum.Eski aracım megane 2 de sürekli oraya giderdim ve her zaman kolaylık yaratarak işimi yapmışlardır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratbekar

quote:

Gerçek otonun ustalığını beğeniyorum.Eski aracım megane 2 de sürekli oraya giderdim ve her zaman kolaylık yaratarak işimi yapmışlardır.

Keşke Bursa'da bir şubesi olsaydı diye düşündüm fakat fazla uzak sayılmaz gerekirse giderim eşkişehir'ede
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcaponee

İstanbulda kardeşim ama burada servis adı vermem sakıncalı olabilir özelden yazıyorum şimdi

Banada ozelden yazarmisin. Ben sasece ani frende dortlu acilmasini actirmak istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar dızel modelde kapalı olan ozellıklerı actırıp problem veya sıkıntı yasayan oldumu.dıger sıstemlerın calısmasını etkıledıgı ıcınmı kapatılmakta dızel modelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozep

arkadaslar dızel modelde kapalı olan ozellıklerı actırıp problem veya sıkıntı yasayan oldumu.dıger sıstemlerın calısmasını etkıledıgı ıcınmı kapatılmakta dızel modelde

Benim aracımda dizel ve sürekli takipteyim asla sıkıntı yaşayan yok şunu unutmayın bu firmanın tamamen satış politikasıyla alakalı bir durum gönül rahatlığıyla açtırıp kullanabilirsin
  • stepway uzerınde yogunlastım bu ara yıl sonuna kadar fıyatlar cok yukselmesse dusunuyorum 0 almayı.bakalım nasıp olur ınsallah.
  • quote:

Bu bilgi aklımda kalsın, bu aracı almayı düşünüyorum,

Birde şu var, Eskişehir güven sanki tok satıcı gibi, müşteri ile ilgilenmiyorlar,
    acaba civar illerden bu aracı daha ucuza alma imkanımız olur mu, (1.5 dci stepway 90 lık)
    Navigasyon istemiyorum acaba fiyatlar ne durumda ve 12500-13000 peşin versek kalana kredi kullansam diyorum 36-48 ay arası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alcaponee kullanıcısına yanıt
    Merhaba 2013 dacia Sandero stepway 1.5dci kullanicisiyim forum yazınızı okuduktan sonra reno servisi ne gittim ve araçta hill holder olduğunu ve aktif olmadığı ni aktif hale getiren araç sahipleri olduğunu soyledim araci bilgisayara bağladılar hill holder yazisini acil 4lu ve hiz asimi uyarisini buldular baktığımızda zaten aktif görünüyordu ama aktif değildi ve olmadi acaba yapamadilarmi yoksa benim araç ta bu özellikler yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur ö

Merhaba 2013 dacia Sandero stepway 1.5dci kullanicisiyim forum yazınızı okuduktan sonra reno servisi ne gittim ve araçta hill holder olduğunu ve aktif olmadığı ni aktif hale getiren araç sahipleri olduğunu soyledim araci bilgisayara bağladılar hill holder yazisini acil 4lu ve hiz asimi uyarisini buldular baktığımızda zaten aktif görünüyordu ama aktif değildi ve olmadi acaba yapamadilarmi yoksa benim araç ta bu özellikler yokmu

Onları kapalı duruma getirip tekrar açık duruma getirip kayıt edecekti.tekrar gidin

• Arkadaşlar merhaba. 2012 Dacia Sandero Stepway'im var. Yol bilgisayarı özelliği var mı acaba arabada,bilgisi olan veya yaptıran var mı acaba? Gidip de serviste açtırabilir miyiz biz de ?
  • oguz2828 O kullanıcısına yanıt
    Aracınız yeni stepway ise açılıyor sadece servisi ikna etmeniz lazım ayrıca araç dizelse yokuş kalkış desteğinide açtırın.benzilide hillholder standart

• Bu dediğiniz husus hemen hemen her şeyde geçerli. Mesela eve LED TV alıyorsunuz. Kiminde Smart özelliği var. 3D yok. Kiminde 3D var. Uydu alıcı yok. Kiminde bazı özellikler var. Bazı özellikler yok. Aslında her TV'de bütün özellikler var. Fakat model model ayrıldıkları için bu özellikler kimilerinde pasif iken kimilerinde aktif ediliyor. Mesela benim TV ufak bir müdahale ile USB'den film oynatma özelliği kazandı.

Yani şunu demek istiyorum. Arabanızda hill holder özelliği var ama pasif ise, far sensörü, yağmur sensörü vb. var ama pasif ise yetkili servisin bunları aktif etmek gibi bir zorunluluğu yok. Hatta aktif etmesi suç bile olabilir. Bayiliği bile iptal edilebilir. Park sensörsüz, yağmur sensörsüz, yokuş kalkış desteği olmayan, yol bilgisayarı olmayan bir arabaya 30000 TL veriyorsunuz. Bu sensörlere 40000 TL verip alan adamın suçu ne.

Empati yapın empati. Oldu mu. Empati yapın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.