Şimdi Ara

Dacia Sandero Stepway 1.5 Dci Sahibinden 2013 model 53150 km'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arabamız 01/08/2013 tarihinde alındı. Servis dışında kesinlikle hiçbir işlem yaptırılmadı.Tüm bakımlar ve ekstralar serviste yaptırıldı.2018 yılına kadar muayenesi geçerli.
    Arabanın yol bilgisayarı ve yokuş kalkış desteği serviste açtırıldı

Gün içinde mesai saatlerinde telefona bakamazsam mesaj atmanız durumunda dönüş yaparım.

İStediğimiz miktar 41000 tl

Arabamız 53000 kilometrede kesinlikle kilometre orjinal servis kayıtları ve muayene kayıtları var.Arabamıza park halindeyken çarptıkları için sol arka kapı değiştirildi ve çamurlukta boyama var tüm işlemler Renault servisinde yapıldı 1739 tl'lik kaydı var yani ciddi bir hasar değil hasarın fotoğrafları bende var isteyen kişiye fotoğrafları atabilirim.

Tüm bakımlar serviste yapıldı hepsinin faturası elimde hatta yaptırdığım tüm aksesuarların faturaları var.Mazot fişlerinin dahi bir kısmı duruyor. total ve shell dışında kesinlikle hiçbir yerden mazot almadık .
    Arabayı istanbul içi çok nadir kullanıyoruz genelde memleketimiz giresuna gidip gelmemiz sayesinde bu kilometreleri gördük :)

Arabamızın ekstraları.

Arabayı alırken orjinal alarm ve orjinal göstergeli park sensörü taktırıldı.

Orjinal krom aksesuarlar serviste taktırıldı.

Arka kapıya sony marka hoparlör serviste taktırıldı.

El freni altı plastik göz ve bardaklık serviste takıldı

Orjinal philips marka gündüz ledi serviste faturalı olarak taktırıldı kesinlikle piyasadakiler gibi değil orjinal fabrikasyon gibi duruyor.

Gündüz ampulleri photon-philips ile değiştirildi ve philips gündüz ledi ile uyumlu yapıldı.

Kısa uzun far ampulleri Osram night breaker unlimited ile değiştirildi ve gece görüşü daha iyi oldu.

Ön cam dahil tüm camlar 10 yıl garantili orjinal amerikan malı llumar atr serisi cam filmi taktırıldı.Önden arkaya doğru koyulaşıyor.Cam filmlerinin garanti kartı var kesinlikle sahte değil orijinal llumar.
    cam filmi çin malı filmler gibi değil amerikan malı garanti kartı var orjinal llumar atr serisi 5 cam + ön cam 750 tl'ye yaptırdım.
    ön camlarda rüzgarlık var.

Son fotoğrafta led far ve led ampullerin nasıl olduğunu göstermek için çekmiştim. bir forumda paylaştığım için plakayı kapatmıştım öyle kalmış diğer fotoğraflarda plaka var sorgulama yapabilirsiniz.
    Arabamızı istediğiniz şekilde eksper'e gösterebilirsiniz yazdıklarımın dışında birşey çıkarsa ücreti ödemeyi kabul ediyorum. Aracın tek kazası 1739 tl'lik park halinde çarpmaları o bizden kaynaklanmıyor ama malesef acısı bizden çıkıyor.

Şuan araç üzerinde 4 adet goodyear ultragrip kış lastiği var . ayrıca üzerinde gelen 4 adet goodyear yaz lastiğinide vereceğim. yazlık lastikler çok fazla gitmez 1 yıldan fazla kullanılabileceğini düşünmüyorum ama kışlıklar yeni durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 7 Ocak 2017; 11:37:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.