Şimdi Ara

Dabbe 6 (2015) | Hasan Karacadağ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
5.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dabbe 1 hariç hiç bi serisini izlemedim bunu bugün sinemada izledim ve gerçekten korkunun hakkını veriyor, geçen senelerde çıkan bazılarının öve öve bitiremediği korku seansini da sinemada izlemiştim 1sn. bile korku hissi uyandirmamisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütün dabbe serisini izleyen biri olarakbu filmi de beğendim ama hala dabbe 5 serinin en iyi filmi bence
  • Bu seriye gülerek izledim diyenler filmi izleyemeyip yarısında salondan kaçan tipler genelde. İzleyemedigi halde filme çamur atanlarda çok burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnnRated

Bu seriye gülerek izledim diyenler filmi izleyemeyip yarısında salondan kaçan tipler genelde. İzleyemedigi halde filme çamur atanlarda çok burda

Benden daha kötü durumda olamazsın yaşadığm şehirde bak filmin ilk sahnesi büyü sahnesi arkamda kız gülmeye başlıyor keşke bunları tespit edip film yasağı koysalar bu ne terbiyesizlik ayptr ya gülenlere sylüyrm daha iyisini çekin gelelim abi.

• Herkesin bahsettiği serinin dördüncü filmi Cin Çarpması'ndan sonra beklentiler yükseliyor haliyle. Beşinci film "Avrupa'da tutunamayıp kendi ülkesine dönen futbolcu" gibiydi. Bu film de maalesef beşinci film gibi olmuş. Seriyi seviyorum, çok eksi yönü olmasına rağmen yine de izlerken zevk aldım. Diğer yerli korku filmlerini görünce 20 tane çekilse hepsine giderim diyorum.

Spoiler koydum ama olmadı, o kısmı sildim hemen Allah'tan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irerten -- 23 Eylül 2015; 22:56:54 >
  • Benim açımdan ilk yarı biraz durgun olsa da ikinci yarıda toparladı ve şaşırttı diyebilirim. 4. film kadar iyi olmasa da beğendim, açıkçası Hasan Karacadağ bu film de biraz fazla(aşırı) ses efektine abanmış, sanırım tek eksiği bu olsa gerek.
  • ben anlamadım beyler çok soru işareti bıraktı bende

• Şu cin çarpmasındaki hocayı tekrar görsek iyi olur.
  • Popüler yorumlardan birinde adam film çekmeyip havuza karşı purosunu tüttürebilirdi falan demiş bir arkadaş ben katılmıyorum.Serinin en az izlenen filmi Dabbe 2 264.259 kişi tarafından seyredilmiş box office'de kazanç 1.982.000 milyon tl tabi birçok gider düşmeden söylüyor bunu şimdi böyle baktığında adam zaten bir filmden bu kadar para kaldırıyorsa diğer filmleri de topluma bir fayda sağlayayım,sanatımı yapayım diye çekiyor gibi düşünebilirsiniz lakin bunların öyle insanlar olmadığını çok iyi biliyoruz.Geçenlerde hatırlayanlar olacaktır Kod adı:KOZ diye salak saçma bir film gelmişti vizyona adam diyordu "hedefimiz recep ivedik 4'ü geçmek" 500.000 kişi bile izlemedi sonunda yani en sonunda diyeceğim şu 10000 tl para kazanmış olsam bir daha kumar oynamam diyen biri nasıl daha fazla kazanmak için tekrar tekrar oynuyorsa bunların ki de o hesap amaç keseyi daha fazla doldurmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-68F639DEB -- 29 Eylül 2015; 11:37:09 >

• Sağlam film. Korku ve cinli film sevenler kaçırmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nete düşmedimi daha?
  • düştüyse izleyelim bizde

• Mr. Vengeful kullanıcısına yanıt
    Fragmanı izlerken sesi sonuna kadar kıstım harbi komedi gibiydi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Vengeful

youtube kanalına da yorumu attım çok iyiydi

• Film nete düştü
  • gece izledim, en tırt yerli korku filmini bile seven biri olarak aşırı uzun ve gereksiz milyon tane efekt kullanımı yüzünden zerre zevk almadım filmden
    bu arada her cin filminde ters köşe yapma serisi azalarak bitsin arkadaş, kabak tadı verdi
  • WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    aşağı yukarı aynı yorumları yapmak için gelmiştim.Gerçekten kötü filmdi,çok sıkıldım izlerken yarısında kapattım zaten daha sonra bir şans daha vereyim dedim ama sonunu zor getirdim.Saçma sapan kamerayı sallayarak korkutmaya çalışıyor,böğüren yaratıklar,sürekli kapkara ya da az ışıklı ortamda çekilmiş sahneler ne olduğu anlaşılmıyordu bazı yerlerde birde söylemeden geçemeyeceğim spoiler olduğunu da sanmıyorum bu rüya içinde rüya olayını bu kadar kötü nasıl kullanmışlar ilginç bir ara 4 kez filan tekrarladı herhalde bu sahne gerçekten komedi gibi olmuştu.Üstüne oyunculuklarında kötü olması eklenince dabbe serisinin en kötü yapımlarından biri yapmış filmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 3 Nisan 2016; 8:54:56 >
  • hasomen kullanıcısına yanıt
    Hocam filmi 360pmi izlediniz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.