Şimdi Ara

Da vinchi şifresi hakkında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
7.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dan Brown döktürmüş vallahi. ben beğendim. Dijital Kale'yi okuduğumda kriptograf olmaya karar vermiştim Da Vinci'yi okudum ajan olacam
  • quote:

Orijinalinden alıntı: gwen

Dan Brown döktürmüş vallahi. ben beğendim. Dijital Kale'yi okuduğumda kriptograf olmaya karar vermiştim Da Vinci'yi okudum ajan olacam

güzel
  • quote:

Orijinalinden alıntı: gwen

Dan Brown döktürmüş vallahi. ben beğendim. Dijital Kale'yi okuduğumda kriptograf olmaya karar vermiştim Da Vinci'yi okudum ajan olacam

o kadar etkileyici demek

• O zaman sen fazla etkileyici kitap okuma yoksa sonra alim Allah kötü şeyler olabilir.
  • kim ne derse desin Dan Brawn iyi kitap yaziyo en azindan her kitabi begenilmese bile her kitab1nda adindan bahsettiriyo önemli olan bu
  • ilk bu kitapla başladım bu adamın kitaplarını okumaya son kitabı kırılma noktasıda dahil hepsini okudum ve çok beğendim.kesinlikle okumalısın çok sürükleyici
  • ilk bu kitapla başladım bu adamın kitaplarını okumaya son kitabı ihanet noktasıda dahil hepsini okudum ve çok beğendim.kesinlikle okumalısın çok sürükleyici
  • Çok begendigini bir msj da anlayabilirdik
  • quote:

Orjinalden alıntı: gwen

Bu kitap tan bu şekilde ve ya daha farklı ve ilginç etkilenenler varmı acaba yada okudugu herhangi güzel bir kitaptan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onersener -- 5 Eylül 2005, 12:24:01 >
  • güzel bir kitap
    konusu gerçek mekanlarda geçiyor,belki hepimizin bilip te dile getiremediklerimizi akıcı bir roman diliyle gözümüzün önüne seriyor
    ben beğendim
  • çok manyaqbi kitap okuyrm şuan ders bilem çalışmıyrm okumaktan yaf.cidden insanın kriptograf olası geliyr kriptografı araştırırken buldum zaten burayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tweety17 -- 21 Eylül 2005, 18:09:54 >
  • yaf üni.de kriptograflık diye bi bölüm yoq herhalde
  • olur mu canim kriptoloji bolumu var.
  • dan brown un butun kitaplari cok guzel.
  • bu arada da vıncı sıfresı nın fılmının yapıldıgını duydum.
    buı dogrumu arkadaslar.
    bu konuda bılgısı olan var mı?
  • kitap güzel ama gecenlerde d&r da kitabın özel bi versiyonunu cıkarmışlar resimli olaylarda gecen özel nesnelrin , yerlerin resimleride var.. bence cok hoş olmuş bulursan daha zevkli okuyabilirsin bence
  • quote:

gonca şöyle demiş
    kurgusu çok güzel olmuş,sürükleyici bi kitaptı ama melekler ve şeytanlar daha güzeldi bence

aynen katılıyorum. melekler ve şeytanları paristeyken okumuştum harika bi kitaptı. bana göre davinci şifresinden çok daha sürükleyici bir kitap. davinci şifresi de çok sürükleyici ancak melekler ve şeytanları okuduktan sonra biraz ezik kalıyor.

ama kitabın geçtiği yerleri bilmek daha bi güzel oluyo o ayrı bişey istanbula dönmeden önce okusaydım keşke onu da.. louvre'da dolanırken daha bi etkilenirdim açıkçası.

adam kitapları yazmadan önce belli ki inanılmaz bir araştırma yapıyor. yazdığı şeyler kurgu bile olsa inanılmaz derecede güzel bağdaştırıyor gerçeklerle. herkese tavsiye ederim. inanılmaz bir kurgu yeteneği var adamda.

birisi bütün kitaplarındaki ana hatların aynı olduğundan bahsetmiş. haklı aslında. aynen yazdığı gibi hep erkek-kız ilişkisi ve bir katil var. bunları bilmene rağmen sıkılmadan okuyosun. gerisini siz düşünün artık.

• quote:

Orjinalden alıntı: _ShineOn_

quote:

gonca şöyle demiş
    kurgusu çok güzel olmuş,sürükleyici bi kitaptı ama melekler ve şeytanlar daha güzeldi bence

aynen katılıyorum. melekler ve şeytanları paristeyken okumuştum harika bi kitaptı. bana göre davinci şifresinden çok daha sürükleyici bir kitap. davinci şifresi de çok sürükleyici ancak melekler ve şeytanları okuduktan sonra biraz ezik kalıyor.

• her ıkısının de ayrı bı guzellıgı var.
    ben ıkısını de begendım ayrım yapamıyorum acıkcası.

dan brown u gecenlerde dıscovery de ızledım da vıncı sıfresı hakkında yorum yapıyordu.
  • Ben Dan Brown un bir daha bu kadar yankı uyandıracak bir konu(Da Vincı Şifresi gibi) bulamayacağını düşünüyorum bana katılamlar var mı acaba???
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.