Şimdi Ara

D2 arka far sökümü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2010 model d2 kasa doblo aracımızın arka stoplarına led takmak istiyorum ama 2 vidayı söktüm far boşta kaldı fakat çıkmıyor. gizli başka bir vidamı var acaba?

• dostum arabanın içinde tam stopların arkasında siyah kauçuk tapalı bir delik var. Stepneyi sökerken kullandığın avadanlığın içindeki plastik küçün boru şeklindeki anahtar ile kauçuk tapanın altında bulunan saplamanın somunun sökmen lazım. dikkat et. somunu sökmek kolay ama oradan çıkaramadan içeri düşürürsen sıkıntı yaratabilir. bilgine ;) bu arada sorabilirmiyim led stop nereden buldun? nasıl birşey merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: strongholdman

dostum arabanın içinde tam stopların arkasında siyah kauçuk tapalı bir delik var. Stepneyi sökerken kullandığın avadanlığın içindeki plastik küçün boru şeklindeki anahtar ile kauçuk tapanın altında bulunan saplamanın somunun sökmen lazım. dikkat et. somunu sökmek kolay ama oradan çıkaramadan içeri düşürürsen sıkıntı yaratabilir. bilgine ;) bu arada sorabilirmiyim led stop nereden buldun? nasıl birşey merak ettim

http://thumbs1.ebaystatic.com/d/l225/m/mhpYixMZ-NAsSjF8cbxic4w.jpg

çok sağol hocam denicem. örnek olarak göstermek gerekirse üst resimdeki gibi. dipleri farklı tabi.

• cengo_19 kullanıcısına yanıt
    bol şans. birde led ampuller güzelmiş. satın alma linkini paylaşabilirmisin?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.