Şimdi Ara

D-smart modül değişimi sonrası kanalları açmaması hata E017-0 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
5.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim akşam arayın akşam genelde erkek görevliler oluyor. onlar işi daha iyi biliyor. ben Veysel diye birisi ile muhattab oldum çocuk işini biliyordu. TVyi dsmart kanallarından birisi üstünde açık şekilde bırak ben sinyal yollayacağım 15-20 dakika TVyi kapatmayın yada kanal değiştirmeyin dedi. 15 dakika sonra kanal açıldı. şimdi problemsiz izliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: rahmits

kardeşim akşam arayın akşam genelde erkek görevliler oluyor. onlar işi daha iyi biliyor. ben Veysel diye birisi ile muhattab oldum çocuk işini biliyordu. TVyi dsmart kanallarından birisi üstünde açık şekilde bırak ben sinyal yollayacağım 15-20 dakika TVyi kapatmayın yada kanal değiştirmeyin dedi. 15 dakika sonra kanal açıldı. şimdi problemsiz izliyorum

Sizin modülü, gelen servis aktivasyon yapmış mıydı?

• Bugün modülü başka bir TV'de (LG marka) denedim. Doğrulama işlemi başlatıldı uyarısı geldi, birkaç saniye sonra kanallar açıldı. Sinyal yenileme falan yapmadım. Eve gelip benim TV'ye (Philips marka) taktım, yine Doğrulama işlemi başlatıldı uyarısında takıldı kaldı.
    Anlaşılan benim TV uyumsuz, sözleşme bitene kadar mecburen kutuyla değişim talep ettim.

Foto eklendi..

D-smart modül değişimi sonrası kanalları açmaması hata E017-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah06 -- 24 Şubat 2021; 20:51:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ben de dün yeni dfix kartsız modülle değiştirdim eskisini, önce atlanta hd box cihazımda denedim ekrana hiç bir uyarı gelmedi, cihaz arayüzünde modül yuvası boş görünüyor, sony tvde denediğimde ise daha önce de bazı arkadaşların yazdığı gibi "doğrulama işlemi başlatıldı" yazıyor ve ekran öyle kalıyor. Bu durumda modül arızalı olabilir mi? Sorunu nasıl çözebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: sayaga

Sizin modülü, gelen servis aktivasyon yapmış mıydı?

Alıntıları Göster

Ben modülü kendim gidip aldım taktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: expected_bright

Arkadaşlar ben de dün yeni dfix kartsız modülle değiştirdim eskisini, önce atlanta hd box cihazımda denedim ekrana hiç bir uyarı gelmedi, cihaz arayüzünde modül yuvası boş görünüyor, sony tvde denediğimde ise daha önce de bazı arkadaşların yazdığı gibi "doğrulama işlemi başlatıldı" yazıyor ve ekran öyle kalıyor. Bu durumda modül arızalı olabilir mi? Sorunu nasıl çözebilirim?

Aynı uydu alıcısı bende de var. Modülü tam olarak oturtmamış olabilirmisiniz acaba.Bazen biraz zor olabiliyor.

• Dün akşam eve gidip tv yi açtım discovery de 5 dk bekledim,o sırada mh aradım tam görüşme esnasında kanal açıldı,sonra diğer kanalları gezerken E016-0 hatası yazıyordu yani E017-0 kaybolmuştu artık biraz bekleyince o kanalda geldi,sonra tüm kanallar açıldı.Eğer kartınız aktivasyonu yapıldıysa ve E017-0 hatası alıyorsanız şöyle yapın MH arayıp durumu anlatın ve sinyal göndermesini isteyin sonrasında oluyor.

• merhaba,

siz modülü nasıl değiştirdiniz? Beni müşteri hizmetleri aradı modülün değişmesi gerek diye ne gelen var ne giden. Arıyorum yönlendirdik diyorlar kimse gelmiyor, 1 ay önce BTK'ya şikayet kaydı açtım o bile çözülmedi hala. Herhangi bir dsmart bayisine gidip değişim yapabiliyor muyuz eski modülü götürüp?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacheros -- 25 Şubat 2021; 13:21:22 >
  • Diveman kullanıcısına yanıt

Birkaç kez deneyince cihaz modülü algıladı, müşteri hizmetlerini arayarak kanalları da açtırdım. Teşekkürler, şu an sorun kalmadı...

• quote:

Orijinalden alıntı: lacheros

merhaba,

siz modülü nasıl değiştirdiniz? Beni müşteri hizmetleri aradı modülün değişmesi gerek diye ne gelen var ne giden. Arıyorum yönlendirdik diyorlar kimse gelmiyor, 1 ay önce BTK'ya şikayet kaydı açtım o bile çözülmedi hala. Herhangi bir dsmart bayisine gidip değişim yapabiliyor muyuz eski modülü götürüp?

Ben MH ulaşamayınca modülü aldım direk bayiye götürdüm. Eski modülü aldılar yeni modülü aktive ettiler. Herhangibir imza atmadım, ücret ödemedim. 24 saat içerisinde açılmaz ise MH arayıp sinyal yeniletin dediler.MH aramaya gerek kalmadan 4-5 saat sonra kanalın üzerinde biraz bekleyince açıldı kanallar.

• Eski kartlı modülü verip yeni kartsız modüle geçiş yaptım ve atlanta HD box cihazında sorunsuz kullanıyorum

• Yaklaşık 2 haftadır dsmart yayınlarını izlemiyordum. Bugün maçlar vardı açayım dedim. Spor ve sinema Kanalları üzerine geldiğimde şifreli sinyal yaziyor. 15 şubatta sonra modülün değişmesi mi gerekiyordu acaba? Ben değiştirmemistim. En son 15 şubatta önce ekranda şöyle bir uyarı vermişti

D-smart modül değişimi sonrası kanalları açmaması hata E017-0
  • Ben de Samsung TV var. Modül değişimi sonrası doğrulama ekranında kalıyor. Aboneliğim son 1 ayı olduğundan uğraşmayacağım. 1 ay sonra elveda D-Smart. Eline yüzüne bulaştırdılar.

• voldemort1923 kullanıcısına yanıt

Benim Philips TV'de de aynı durum vardı. Ne yaptıysam çalışmadı. Sözleşmenin bitimine daha 8 ay var. Mecburen kutu aldım, resmen TV konforum sıfır oldu. Kutuda herşey kısıtlı, kanal sıralaması yapılmıyor, HDD bağlayıp kayıt ve durdurma özelliği de yok. Sözleşme biter bitmez kapatacağım

• Az önce doğrulama başarılı dedi. Ben şok. TVim Samsung. Bu arada özel bir şey olmadı. TV normal olarak açtım. Günlerdir doğrulama olmuyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: voldemort1923

Az önce doğrulama başarılı dedi. Ben şok. TVim Samsung. Bu arada özel bir şey olmadı. TV normal olarak açtım. Günlerdir doğrulama olmuyordu

Sizin modül girişi Connect boxta mı tv üzerinde mi acaba.Bende 2 tv var. Biri Samsung biri sony. Sony olanda harici uydu bağlı Atlanta Hd Box. Onda sorunsuzca izliyorum.1 ay sonra Samsung tv nin olduğu eve geçeceğim. Connect box var onda. İnşallah sorun olmaz diye umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diveman -- 28 Şubat 2021; 17:4:35 >
  • Diveman kullanıcısına yanıt
    Modülüm TV üzerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: voldemort1923

Modülüm TV üzerinde.

Teşekkürler tüm Samsung TV'lerde sorun olmaz o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: lacheros

merhaba,

valla bana ücretsiz servis dediler yalvardılar yakardılar sizin gibi müşteriyi kaybetmek istemeyiz dediler bende ücretsizse gönderin o zaman dedim . gönderdiler modül bozukmuş değiştirince açıldı. yalnız gelen adamlar 50 tl modül parası aldı evde ücret talep ettiler bende şimdi onu faturamdan düşürme derdine düştüm 2 dir d smarttan arıyorlar hangi sebeple para aldılar diye dedim modül değişimi dedi ben dedim faturadan 7 10 tl arası cihaz kullanım geçiriyorsunuz nasıl oluyor bu iş dedim karşı çıktım. btk benim olayı çözdü kuzu kuzu aradılar ücretsiz göndermeyi kabul ettiler ama annem evde tek ve 65 yaşında olduğu için zorluk çıkarmama adına anneme parayı ver dedim telefonu adama verdi ama adam laftan anlayacak biri değildi mahalle arasında ki elektirkçilere bile bayilik veriyorlar kafasına vururlar giderler diye ver gitsin dedim. parayıda faturadan düşürecek gibiyim. ben yayını dondurttum 1 ay baktım gelen giden yok fatura şişmesin diye. o ara da btk sonuçlandı falan işte. yalnız gelen adam tam laftan anlamaz adamdı baktım çiğköfteci olayı gibi olaylar var dedim kafasına vurur giderler öldürürler ver gitsin dedim. iade etmezlerse onuda btk ya yazıcam ses kayıtları var e devletten 5dk mı almaz parasında değilim sinir oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 3 Mart 2021; 15:35:31 >

• ben deşimdi modulu aradım e 017 (cihazınız aktıf degildir yazıyor)hatası veriyor. çagrıyı aradım.bilgisayarlarımızda güncelleme yapıyoruz. daha sonra yardımcı olacagız dediler.bana palavra gibi geldi..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.