Şimdi Ara

D-Smart internet nakil rezaleti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık iki hafta önce yeni eve taşındığımız için D-Smart'ı arayarak nakil işlemi başvurusunda bulunduk. 22 Temmuz 2016 günü nakil işlemlerinin gerçekleştiğine dair bir SMS aldık fakat internet yoktu hemen arıza kaydını aynı gün oluşturdum 23 Temmuz Cumartesi günü teknik ekip geldi ve nakil işleminin gerçekleşmediğini internetin eski evde kaldığını söylediler sonra bir yerlere telefon edip açılacağını ama ne zaman açılacağını bilmediklerini söylediler. Şu an 30 Temmuz ve hala açılmadı. Son 4-5 gündür çağrı merkezlerini sürekli aramamıza rağmen hala sorun giderilemedi, çağrı merkezindeki kişiler bir yerlere mail atacaklarını söyledir en son dün 29 Temmuz 2016 'da Türk Telekom'dan arandık internetin gelip gelmediği sordular ve modemimizi kapatmamamız söylendi, çözülecek dediler hala yok. Son çare olarak izleyeceğimiz yol önce Tüketici Hakem Heyeti, ardından hukuki süreç neyi gerektiriyorsa o olacaktır. Bu sorundan pek çok kişi muzdarip olduğunuda öğrendim D-Smart internet nakil yazdığın an arama motorlarına direk 2. sırada şikayetler başlıyor. Asla tavsiye etmiyorum hele ki nakil yaptırma ihtimali olan kişiler hiç bulaşmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djeamba -- 30 Temmuz 2016; 20:23:12 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.