Şimdi Ara

d-smart internet ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhaba. d-smartın ev interneti hakkında bilgisi olan var mı ?.D-smart 24 mps 50 gb internet+ d-smart mega paket için 78 lira fiyat söylediler.Normalde mega paket 45 tl. internet 63 tl.ikisi 108 tl yapıyor. bilgi verirseniz sevinirim

• arkadaşlar bu konu hakkında bilgi verebilecek var mı ?
  • Arkadaşım şimdi sana söyle bir cevap vereyim benim bulunduğum bölgede fiber yada vdsl hizmeti yok. ben 16mb adsl abonesiyim 12-14mb civarı bir hız alıyorum ve akn kotam 100gb, tv paketi ise aile paketi olarak geçiyor prosedürde ama mega paket 12 aylık taahhütüm boyunca hediye yani full paket kullanıyorum. Ayrıca internet hizmetim ise yalın adsl yani evimde telefon yok. Bu hizmetin tamamına 12 aylık tahhütle tek fatura olarak 63tl ödüyorum. Benim bu 4.senem olacak d smartta. ilk abone olurken 2 yıllık tahhüt istediler ozamanda bu aboneliğim mega değil bir altı olan süper paket ve hızım 8mbit idi akn kotam ise 50gb idi. Bu şekilde 2 sene boyunca kullandım ve aylık 88tl ödedim. 2 yıllık taahhütüm bitmesine az bir süre kala aramaya başladılar dediler taahhütünüzü aynı fiyattan devam ettirelim bende zaten araştırıyodum burdan donanımhaber forumda taaahhüt uzatma ile ilgili konularda yapılan tekliflere baktım benden daha ucuz fiyata bu şekilde kullananlar var. Çok uzun süren pazarlıklar sonucu 3.yıl başlangıcında 64 tl ye anlaştık ama orda sistem üzerinde paketimi aile paketine düşürdüler yine 12 ay mega hediye ettiler. internette bir değişiklik yok yine 8mbit hız 50gb akn verdiler. en son geçen sene aralık ayında 4. yıl için aradılar yine dedim daha ucuza kullananlar var indirim istiyorum şöyle olmaz böyle olmaz dediler, dedim aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum. iptal talebini işleme aldılar aynı gün iptal biriminden aradılar işte size yardımcı olalım, dedim durum böyle böyle ya indirim yapın yada paketlerde iyileştirme yapın diye uzun süren bir beklemeden sonra bana sundukları teklif, hattım yine yalın adsl hızım 8mb den 16mb ye çıkarıldı, akn kotam 50gb den 100gb ye çıkarıldı, yine tv paketim aile paketi olarak gösteriliyor ama mega paket hediye uyelik boyunca bunların toplamına 63 tl dediler bende onay verdim ve uzattım d-smartla olan aboneliğimi. Zaten şöyle düşündüğünüz zaman sadece internet aboneliği 59tl ben 4 tlye dsmart tv paketi kullanmış oluyorum. İnternetle ilgili arıza durumlarına gelirsek bundada arada kesilme kopma gibi durumlar oldu d-smart müşteri hizmetlerine arıza bıraktırıyorsun onlarda bulundugum bölgedeki telekom ekiplerine aktarıyorlar konuyu hafta içeri arıza kaydı bırakınca ertesi gün ekip gelip kontrol ediyor. cumartesi pazar olursa mecburen pazartesi salıyı bekliyorsun. Kısaca durum böyle gerisi sana kalmış bulundugun bölgedeki hizmet için yorum yapamıcam iyi günler dilerim. :)

• Bulaşma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.