Şimdi Ara

D-SMART HD 2 Yıl Full Paket + yeni HD receiver 565 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sanalpazar.com/D-Smart-2-Yil-Full-Paketli-Hd-Cihaz.-Sok-Super-Fiyat__isp4179027

fiyat çok iyi gibi geldi . 2 yıl full paket ve cihaz bende kalıyor. Çöpe atsam bile fiyat iyi gibi geliyor.

Ben Maxi pakete taahhüt vermek istediğimde aylık 32 TL + aktivasyon ücreti istemişlerdi.

Modüllü receiver + modül den daha cazip değil midir ?

• aman deyim aman....

cihazın kullanımı size bırakıldığı doğru fakat mülkiyet'i dsmart'ın diyebilirler. Cihaz ve kart mülkiyeti dsmart'a ait olacaksa ya 24 ay sonunda cihazı iade etmek zorundasınız ya da istedikleri miktar ne ise o kadar cihaz ücreti ödemeniz gerekiyor..

Bu bilgiyi kesinleştirmek için dsmart'ı aramanızı ve eğer alabilirseniz üyelik sözleşmenizi almanızı tavsiye ederim.

Ayrıca ihtiyaç gereği ilk defa receiver alacaksanız modül girişi olan bir hd cihaz alıp , dsmart'ı da (eğer almak istiyorsanız) modülle almanız daha karlı olur.
  • DSMART bayiilerinde zaten 538 tl fiyat...diger konularda mevcut arastiri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eqoll

aman deyim aman....

cihazın kullanımı size bırakıldığı doğru fakat mülkiyet'i dsmart'ın diyebilirler. Cihaz ve kart mülkiyeti dsmart'a ait olacaksa ya 24 ay sonunda cihazı iade etmek zorundasınız ya da istedikleri miktar ne ise o kadar cihaz ücreti ödemeniz gerekiyor..

Bu bilgiyi kesinleştirmek için dsmart'ı aramanızı ve eğer alabilirseniz üyelik sözleşmenizi almanızı tavsiye ederim.

Ayrıca ihtiyaç gereği ilk defa receiver alacaksanız modül girişi olan bir hd cihaz alıp , dsmart'ı da (eğer almak istiyorsanız) modülle almanız daha karlı olur.

evet. şimdi dikkat ettim de " cihaz kullanımınıza bırakılır. " diyor . ne demekse?!

ben maxi paket modül ve modül lü receiver araştırdım ama fiyat biraz daha pahalı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitbul -- 3 Eylül 2012; 14:09:56 >

• Hic forumu arastirmiyorsunuz...

538 tl 2 yil Full HD uyelik HD uydu alicisiyla birlikte verilir ( 2 yil aora napcaksiniz dandik dsmart cihazini)

438 tl (turuncu teknosa ile) modullu 2 yillik full HD uyelik

Birisi 22 tl ye digeri 16 tl ye geliyor sanrmm, arastirin bulun,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.