Şimdi Ara

D-SMART EURO FUTBOL KANALI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
41.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Khán

çok pişmanım d-smart aldığıma çok...

Geri ver sende en güzeli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: defrecmantasyon

iyi ama o dönen reklamlar (uefa kupası maçları 2012 yılına kadar sadece d-smartta) uefa kupası karşılaşmaları içindi.artık ortada uefa kupası kalmadı.yeni ismiyle avrupa ligi,dedikleri gibi uefa yeniden ihale açtıysa ve d-smart 200 milyon tl ödediyse bu parayı birilerinden tahsil edecekler mecbur.

Hiç farketmez. Onların reklamlarında Galatasarayın, Fenerbahçenin diğer tüm takımların Uefa kupasındaki tüm maçlarının 2012 ye kadar dsmartta olacağını söylemeleri asıl olandır. Kupanın adının değişmesi bizi bağlamaz. Onlar takım ismi vererek reklam yaptılar mı yaptılar olay bitmiştir. Yeni kanal açılması hem aynı günkü maçları yayınlamak için yer açmak hem de yeni kullanıcılar için yeni gelir elde etmek maksatlıdır.

Bütün forumlarda insanlar aslında bu tür söylemler yaparak D-smarta çanak tuttuğunun farkında değil. Verilen hiçbir hak geri alınamaz. Yeni paketler yeni kullanıcıları bağlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: defrecmantasyon

iyi ama o dönen reklamlar (uefa kupası maçları 2012 yılına kadar sadece d-smartta) uefa kupası karşılaşmaları içindi.artık ortada uefa kupası kalmadı.yeni ismiyle avrupa ligi,dedikleri gibi uefa yeniden ihale açtıysa ve d-smart 200 milyon tl ödediyse bu parayı birilerinden tahsil edecekler mecbur.

Aydın Doğan 2012'ye kadar UEFA maçlarının parasını ödemiş olmalı ki 2012'ye kadar Uefa bizde diye reklma yapmıştır. Avrupa ligi oldu diye eğer Aydın Doğan'dan yeniden para alındıysa bu başta Aydın'a haksızlıktır. Ki ben böyle birşeyin olduğunu düşünmüyorum. Kupanın bence ismi ve formatı değişti.Aydın'ın sözleşmesi aynen devamdır diye düşünüyorum. Bence UEFA'dan bunu sorup öğrenmek lazım. Haksız mıyım'

• Adamlar resmen ayrı para talep edip şifreleyecekler....

D-SMART EURO FUTBOL KANALI

SPOR PAKETİ VE EURO FUTBOL KANALI HAKKINDA

Değerli İş Ortağımız,

UEFA KUPASI olarak bilinen karmaşık futbol organizasyonu 2009 yılından itibaren sona erdirilmiştir. UEFA AVRUPA LİGİ (Europa League) adı altında yeni bir “LİG” oluşturmuştur.

DOĞAN Grubu, UEFA tarafından yapılan ihaleyi kazanarak tüm Avrupa Ligi maçları yayın haklarına 2009/2010 – 2010/2011- 2011/2012 futbol sezonları için sahip olmuştur. Yeni statüsü ile Avrupa Ligi maçlarının önemli bir bölümü Eylül ayından itibaren D-Smart platformunda yeni kurulan Euro Futbol kanalından yayınlanacaktır.

DOĞAN Grubu Avrupa Ligi maçları yayın hakları için 3 sezonda yaklaşık 200 milyon TL ödeme yapacaktır. Avrupa Liginde yıllık 200’ün üzerinde maç oynanacaktır ve finale kadar tüm maçların yayın hakları ile birlikte satın alınmıştır.

Avrupa Liginin yayın haklarının alınması ile birlikte 04 Temmuz 2009 tarihinden itibaren D-Smart platformuna yeni bir kanal ve yeni bir paket eklenecektir. Euro Futbol kanalı 04 Temmuz 2009 Cumartesi günü D-Smart 42. kanaldan yayına başlayacaktır.

Euro Futbol kanalı ile birlikte mevcut paketlerimize Spor Paketi adında yeni bir paket daha eklenmiştir. D-Spor, FutbolSmart, ESPN Classic, ESPN America ve Euro Futbol kanalları Spor Paketi kanalları olarak satışa sunulacaktır.

Spor Paketi’ni müşteriler tek başına alabileceği gibi, mevcut paketlerle birlikte daha uygun fiyatlara da alabileceklerdir.

Spor Paketi Fiyatları aşağıdaki gibidir;

Spor Paketi : 199 TL
    Sinema + Spor Paketi : 249 TL
    Aile + Spor Paketi : 299 TL
    Full + Spor Paketi : 349 TL
    Full HD + Spor Paketi : 299 TL (Full HD Paket Spor paketi dahil tüm paketleri kapsamaktadır.) Bu paketin liste fiyatı 399 TL olup, HD-Smart satışlarımızı artırmak için yılsonuna kadar kampanyalı fiyat olan 299 TL’den satılmaktadır.

Euro Futbol kanalının platforma katılması ile birlikte D-Spor ve FutbolSmart kanalları 04 Temmuz’dan tarihinden itibaren yeni D-Smart alacak kullanıcılar için şifrelenecektir. 04 Temmuz 2009 tarihinden itibaren D-Smart alan kullanıcılar spor kanallarını ve bu kanallarda yayınlanacak maçları izleyebilmek için Spor Paketi almalıdırlar.

Bireysel 2008 model kutu sahibi olan kullanıcılar D-Spor ve FutbolSmart kanallarını şifresiz izlemeye devam edeceklerdir.

01 Ocak 2009 – 03 Temmuz 2009 tarihleri arasında bireysel 2009 model kutu almış ve aktivasyonunu yaptırmış olan D-Smart kullanıcılarımız D-Spor kanalını ücretsiz izlemeye devam edeceklerdir. FutbolSmart, ESPN Classic ve ESPN America kanalları ise Aile ve üstü paketi olan kullanıcılar tarafından paket süresi bitene kadar izlenebilecektir.

Saygılarımızla,
    D-SMART

---------------------------------------

Bilginize
    Saygılar

www.dsmartbasvuru.com
    www.smileabone.com
    www.iptvnedir.com
    www.iptvabone.com
    Smile ADSL
    www.smileabone.com
    ---------------------
    Dsmart
    www.dsmartbasvuru.com

• En alta da SAYGILARIMIZLA yazmışlar. Saygıymış! Sagılarımızla kazıklanmaya bekleniyorsunuz diyorlar herhalde.

quote:

Orjinalden alıntı: nightbird

Adamlar resmen ayrı para talep edip şifreleyecekler....

D-SMART EURO FUTBOL KANALI

SPOR PAKETİ VE EURO FUTBOL KANALI HAKKINDA

Değerli İş Ortağımız,

UEFA KUPASI olarak bilinen karmaşık futbol organizasyonu 2009 yılından itibaren sona erdirilmiştir. UEFA AVRUPA LİGİ (Europa League) adı altında yeni bir “LİG” oluşturmuştur.

DOĞAN Grubu, UEFA tarafından yapılan ihaleyi kazanarak tüm Avrupa Ligi maçları yayın haklarına 2009/2010 – 2010/2011- 2011/2012 futbol sezonları için sahip olmuştur. Yeni statüsü ile Avrupa Ligi maçlarının önemli bir bölümü Eylül ayından itibaren D-Smart platformunda yeni kurulan Euro Futbol kanalından yayınlanacaktır.

DOĞAN Grubu Avrupa Ligi maçları yayın hakları için 3 sezonda yaklaşık 200 milyon TL ödeme yapacaktır. Avrupa Liginde yıllık 200’ün üzerinde maç oynanacaktır ve finale kadar tüm maçların yayın hakları ile birlikte satın alınmıştır.

Avrupa Liginin yayın haklarının alınması ile birlikte 04 Temmuz 2009 tarihinden itibaren D-Smart platformuna yeni bir kanal ve yeni bir paket eklenecektir. Euro Futbol kanalı 04 Temmuz 2009 Cumartesi günü D-Smart 42. kanaldan yayına başlayacaktır.

Euro Futbol kanalı ile birlikte mevcut paketlerimize Spor Paketi adında yeni bir paket daha eklenmiştir. D-Spor, FutbolSmart, ESPN Classic, ESPN America ve Euro Futbol kanalları Spor Paketi kanalları olarak satışa sunulacaktır.

Spor Paketi’ni müşteriler tek başına alabileceği gibi, mevcut paketlerle birlikte daha uygun fiyatlara da alabileceklerdir.

Spor Paketi Fiyatları aşağıdaki gibidir;

Spor Paketi : 199 TL
    Sinema + Spor Paketi : 249 TL
    Aile + Spor Paketi : 299 TL
    Full + Spor Paketi : 349 TL
    Full HD + Spor Paketi : 299 TL (Full HD Paket Spor paketi dahil tüm paketleri kapsamaktadır.) Bu paketin liste fiyatı 399 TL olup, HD-Smart satışlarımızı artırmak için yılsonuna kadar kampanyalı fiyat olan 299 TL’den satılmaktadır.

Euro Futbol kanalının platforma katılması ile birlikte D-Spor ve FutbolSmart kanalları 04 Temmuz’dan tarihinden itibaren yeni D-Smart alacak kullanıcılar için şifrelenecektir. 04 Temmuz 2009 tarihinden itibaren D-Smart alan kullanıcılar spor kanallarını ve bu kanallarda yayınlanacak maçları izleyebilmek için Spor Paketi almalıdırlar.

Bireysel 2008 model kutu sahibi olan kullanıcılar D-Spor ve FutbolSmart kanallarını şifresiz izlemeye devam edeceklerdir.

01 Ocak 2009 – 03 Temmuz 2009 tarihleri arasında bireysel 2009 model kutu almış ve aktivasyonunu yaptırmış olan D-Smart kullanıcılarımız D-Spor kanalını ücretsiz izlemeye devam edeceklerdir. FutbolSmart, ESPN Classic ve ESPN America kanalları ise Aile ve üstü paketi olan kullanıcılar tarafından paket süresi bitene kadar izlenebilecektir.

Saygılarımızla,
    D-SMART

---------------------------------------

Bilginize
    Saygılar

www.dsmartbasvuru.com
    www.smileabone.com
    www.iptvnedir.com
    www.iptvabone.com
    Smile ADSL
    www.smileabone.com
    ---------------------
    Dsmart
    www.dsmartbasvuru.com

• Peki benim anlamadığım ben spor paketindeki fubolsmartla dsporu ücretsiz izliyorum zaten ama spor paketinde bu kanallarında ücreti alınacak benden.Yani 2009 üyeside 200tl verecek 2008 üyeside 200tl verecek aynı kanalları izleyecek.Eski üyelere burda bir avantaj sağlamaları lazım.Ama el mahkum gerçi iki şekildede alıcaz 16sındamı ne Galatasarayın maçı var en geç haftaya açtırmam lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL_uA

Peki benim anlamadığım ben spor paketindeki fubolsmartla dsporu ücretsiz izliyorum zaten ama spor paketinde bu kanallarında ücreti alınacak benden.Yani 2009 üyeside 200tl verecek 2008 üyeside 200tl verecek aynı kanalları izleyecek.Eski üyelere burda bir avantaj sağlamaları lazım.Ama el mahkum gerçi iki şekildede alıcaz 16sındamı ne Galatasarayın maçı var en geç haftaya açtırmam lazım.

Mecbur değilsiniz. Al Jazere Sports abone yasal kartını alarak UEFA ve Süper Lig maçları izlemeniz mümkün ve fiyat aynı. Tek sorun arapça ve ingilizce olması.
  • quote:

Orjinalden alıntı: engunaydin

quote:

Peki benim anlamadığım ben spor paketindeki fubolsmartla dsporu ücretsiz izliyorum zaten ama spor paketinde bu kanallarında ücreti alınacak benden.Yani 2009 üyeside 200tl verecek 2008 üyeside 200tl verecek aynı kanalları izleyecek.Eski üyelere burda bir avantaj sağlamaları lazım.Ama el mahkum gerçi iki şekildede alıcaz 16sındamı ne Galatasarayın maçı var en geç haftaya açtırmam lazım.

Mecbur değilsiniz. Al Jazere Sports abone yasal kartını alarak UEFA ve Süper Lig maçları izlemeniz mümkün ve fiyat aynı. Tek sorun arapça ve ingilizce olması.

Bu kartı nerden bulabiliriz? Fiyat durumu nasıl? Süperligdeki 3 büyüklerin maçlarının hepsini veriyormu?

• "Al Jazere Sports " hangi uydudan yayın yapıyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Heavy1

"Al Jazere Sports " hangi uydudan yayın yapıyor?

Hotbird ( 13.0 E)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mascherano*

quote:

quote:

Bu kartı nerden bulabiliriz? Fiyat durumu nasıl? Süperligdeki 3 büyüklerin maçlarının hepsini veriyormu?

3 büyüklerin maçlarını genelde veriyor.
    Haftada 3 bazen 4 Turkcell Super Lig maçı veriyor.
    Buyuk maçlar çakışırsa, aynı gün aynı saatte Barcelona & Real, Arsenal & Mancester , Milan & Inter gibi,
    O zaman öncelik Turkiye Ligi olmuyor
    Ligtv veriyorsa Sivas&Trabzon maçını bile veriyor.

Ayrıca aşağıdaki liglerin maçlarını da izleyebilirsin.

Turkcell Süper Lig (Türkiye)
    Lega Calcio (İtalya)
    La Liga (İspanya)
    Liga Bwin (Portekiz)
    Eredivise (Hollanda)
    Arjantin Ligi
    FA Cup (İngiltere)
    Şampiyonlar Ligi
    UEFA Kupası
    Hazırlık Maçları
    Kupa Maçları
    Formula 1
    MotoGP
    SuperBike

JSC Sport 1-2-3-4 (Toplam 4 Kanal)

11179 H 27500
    Al Jazeera Sport Channel +1
    Al Jazeera Sport Channel +2
    Al Jazeera Sport Channel +3
    11296 H 27500
    Al Jazeera Sport Channel +4

• Şu durum karşısında milletin iptal etmesi lazımki, birşeyler kafalarına dank etsin. Ama bu olmayacağı için Doganda rahat, "alan aldı, millette birlik beraberlik yok, tepki yok, nasılsa devam edecekler, gelsin paracıklar" der keyfine bakar. Oysa yapılan tam anlamıyla düzenbazlık...
    Ben D-Smart ı hep bedava platform olarak gördüm. Hikayeden teraneymiş...Dreambox la Türksat ve Hotbird e devam...

Sharing aranıyor bu arada
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightbird

quote:

Orjinalden alıntı: mascherano*

quote:

quote:

3 büyüklerin maçlarını genelde veriyor.
    Haftada 3 bazen 4 Turkcell Super Lig maçı veriyor.
    Buyuk maçlar çakışırsa, aynı gün aynı saatte Barcelona & Real, Arsenal & Mancester , Milan & Inter gibi,
    O zaman öncelik Turkiye Ligi olmuyor
    Ligtv veriyorsa Sivas&Trabzon maçını bile veriyor.

Ayrıca aşağıdaki liglerin maçlarını da izleyebilirsin.

Turkcell Süper Lig (Türkiye)
    Lega Calcio (İtalya)
    La Liga (İspanya)
    Liga Bwin (Portekiz)
    Eredivise (Hollanda)
    Arjantin Ligi
    FA Cup (İngiltere)
    Şampiyonlar Ligi
    UEFA Kupası
    Hazırlık Maçları
    Kupa Maçları
    Formula 1
    MotoGP
    SuperBike

JSC Sport 1-2-3-4 (Toplam 4 Kanal)

11179 H 27500
    Al Jazeera Sport Channel +1
    Al Jazeera Sport Channel +2
    Al Jazeera Sport Channel +3
    11296 H 27500
    Al Jazeera Sport Channel +4

İyiymiş. Bende Next 9900CIS var. Donma falan olmaz değilmi? Yasal kartını nerden temin edebiliriz problem çıkarmayacak? Bide bizim şuanda çatıda apartmanın ortak uydusu var. Hotbird için bitane bireyselmi takmamız lazım? Eğer öyleyse bu cihaza 2 uydu takılabiliyormu aynı anda?

• engunaydın zaten sharing verenler var, yıllık 100ytl filan. Muhtemelen JSC de içindedir. Hotbirddeki her şifreli kanal açık oluyor neredeyse
  • quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt_tr

engunaydın zaten sharing verenler var, yıllık 100ytl filan. Muhtemelen JSC de içindedir. Hotbirddeki her şifreli kanal açık oluyor neredeyse

Hotbird için sharing almayı düşünmüyorum. Bir foruma ait Free Server üyeliği ile zaten hotbirddeki çoğu kanal açık. Sadece hotbird yok, daha ilgi çeken dilini anlayacağımız paketlerin senelik 100 lira serverı varsa o zaman başka Hemen adres rica edeyim

• D Smart'a yaklaşık 2-2.5 yıldır üyeyim! Bu yaptığı resmen terbiyesizlik..!

Mevcut kanalların içini boşaltıp ,güncel film ve spor müsabakaları, yeni paralı kanallara taşıyorlar..
    Full+Spor ise litaratüre yeni giren bir kavram , şimdiye kadar Türkçe kelimelerin anlamsızlaştırıldığını gördük de ingilizceyi de bu derece dejenere edeni ilk kez görüyorum! Full =Tamam'ı değil mi zaten AYDIN DOĞAN ?

Bari paketin ismini SUPER paket filan koysaydınız..

Mevcut kutudaki şifresiz kanalları düşündüğümüz de;

FX,
    Comedy Smart
    Movies 24,
    Discovery'lerin bir kısmı -ID yok
    Animal Planet
    Yeşil Çam TV

kaldı,, Zaten bunları da toplasan bir kanal etmez, Oldu olacak onları da taşıyın TIRIVIRI pakete onu da paralı yapın..

Dsmart dışındaki kanal ve yayınlara tırıvizyon diyorlar ama kendi içeriği smart vırı farkında değil...!

• Eski üyeleri etkilemeyeceğini düşnüyorum ben yoksa mahkemelik olur yeni yayına ne kadar para vermiş bizi ilgilendirmez. Biz alırken neye göre reklam yapıp aldık isek o şekilde. Ve uefanın yeni literatürü doğanıda bağlamaz fazla o zamanında 4 senelik almıştı. Bu yeni paket kısaca doğanın uefaya 3 büyük takım gittiği ve vurgunu sağlam yapmak için yeni alacaklara yaptığı kazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 12 Temmuz 2009; 13:39:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: invisible

Eski üyeleri etkilemeyeceğini düşnüyorum ben yoksa mahkemelik olur yeni yayına ne kadar para vermiş bizi ilgilendirmez. Biz alırken neye göre reklam yapıp aldık isek o şekilde. Ve uefanın yeni literatürü doğanıda bağlamaz fazla o zamanında 4 senelik almıştı. Bu yeni paket kısaca doğanın uefaya 3 büyük takım gittiği ve vurgunu sağlam yapmak için yeni alacaklara yaptığı kazık.

Etkileyecek. Aile paketi ve full paket aboneleri ilk sene ücretsiz izleyecek 1 sonraki sene UEFA ligi kanalını izlemek için herkes spor paketine para verecek.

Mahkemelik olmasına gelince. Türkiye'de yaşıyoruz. Türk yasaları büyük sermayeyi korur, yasalar halk için değil büyük sermayenin rahatı için vardır adeta. Örneğin banka kart aidatı, kredi kartı fahiş faizi... O kadar basitçe piyasa sistemi içerisinde yasal oran belirlemeksizin düzenlenebilecek konular ki ama düzenlenmiyor, bankalar korunuyor, halka değil tefeci faizine sahip çıkılıyor. Mahkemelere güvenebilirsiniz ancak mahkemeler kendilerine dikte edilen yazılı hukuk kurallarına göre karar vermek zorundadır ve bunlarda büyük sermayeyi korur.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: invisible

Eski üyeleri etkilemeyeceğini düşnüyorum ben yoksa mahkemelik olur yeni yayına ne kadar para vermiş bizi ilgilendirmez. Biz alırken neye göre reklam yapıp aldık isek o şekilde. Ve uefanın yeni literatürü doğanıda bağlamaz fazla o zamanında 4 senelik almıştı. Bu yeni paket kısaca doğanın uefaya 3 büyük takım gittiği ve vurgunu sağlam yapmak için yeni alacaklara yaptığı kazık.

Etkileyecek. Aile paketi ve full paket aboneleri ilk sene ücretsiz izleyecek 1 sonraki sene UEFA ligi kanalını izlemek için herkes spor paketine para verecek.

Mahkemelik olmasına gelince. Türkiye'de yaşıyoruz. Türk yasaları büyük sermayeyi korur, yasalar halk için değil büyük sermayenin rahatı için vardır adeta. Örneğin banka kart aidatı, kredi kartı fahiş faizi... O kadar basitçe piyasa sistemi içerisinde yasal oran belirlemeksizin düzenlenebilecek konular ki ama düzenlenmiyor, bankalar korunuyor, halka değil tefeci faizine sahip çıkılıyor. Mahkemelere güvenebilirsiniz ancak mahkemeler kendilerine dikte edilen yazılı hukuk kurallarına göre karar vermek zorundadır ve bunlarda büyük sermayeyi korur.

Bende 2008 kutu var. Ne aile paketi var ne full paket.

• Hotbird'ten yayın yapan JSC'ler 4 değil 8 kanal.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.