Şimdi Ara

D-Smart CAM Modülü Nasıl Kullanılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
11.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende de aynı sorun vardı, aşağıda yazılanları yapınca tüm kanalları görmeye başlamıştım.

Hotbird için öncelikle uydu seçimi menüsünden hotbirdi seçip LNB ayarlarına girerek
    Dİseq i 2/4 yapacaksınz(Turksat ınkin değiştirmeyin). Bunu yapmassananız sadece 34 kanal bulursunuz
  • Samsung TV ve D-smart modül kullanıp, sinema kanallarında türkçe ses alamayanlar için. (türkçeyi seçtiğinizde ses gidiyor).

Bunun için :

MENÜ --> Yayın --> Ses Seçenekleri : 1.il sesi ve 2.il sesi birbirinden ve Türkçe ile İngilizceden farklı yapın.

Sonra tüm şifreli kanallar Türkçe olarak gelir. Dilerseniz, keypad --> Tools --> Ses dilinden orjinal sese dönebilirsiniz.

Kolay gelsin :)
  • Arkadaslar d 7000 tv de cam.modul taktim fakat kanallar hala ayni bi degisiklik yok aktivasyon yapildi ama ben kartimi yanlis takiyorum... tv kanallarini aratmammi gerek ben tvye baska kanal listesi tanitmistim eskiden. Yardim edermjsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar tvim samsung 46c750 modül girişi var fakat modülü kuramadım anten girişi biraz garip nasıl kullanabilirim acaba?anten girişinin fotosunu yüklüyorum arkadaşlar
     D-Smart CAM Modülü Nasıl Kullanılır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.