Şimdi Ara

D-Smart'a dikkat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkaç gün önce Dsmarttan gelen telefonda MEVCUT paketimizin devamı için aylık 25Tl ödemeyi kabul etmem gerektiğii söylediler(Pakette normalde 70Tl'imiş!). Bende kabul ettim, fakat daha birkaç dakika geçmeden ağabeyimden bir paket kullanmadığımızı öğrendim ve hemen Dsmartı arayarak paketi iptal etmek istedim. Dsmartta, telefon üzerinden birkaç dakikada yapılan anlaşmanın iptali için öncelikle evrakları göndermemi ve üzerine 40Tl iptal üceti alacaklarını söylediler. Bunun üzerine merkezlerine gönderdiğim dilekçeye ise evrakları göndermemi, 25Tllik ilk faturayı ödememi ve üstüne 40Tl iptal ücreti ödemem gerektiğini söylediler. Yani boşu boşuna, imzalanmamış bir sözleşme yüzünden 65Tl ve daha önemlisi bir sürü zamanımı aldılar.

Kısacası size gelen kampanyaları kabul etmeden önce birkaç kez düşünün.

• Şuan giriş paketi HD aylık 16 TL.Millet eskiden kalma dandik uydu alıcılarında hemde SD yayınlara 30-40 lira veriyor.SD yayın izleyeceksen d-smart niye alırlar anlamam.Birde sözleşmeniz bitince , devam etmeyin yeni sözleşme yapın kampanyalı daha ucuza gelir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.